انجام پروژه های دانشجویی

دانشجویان در دوران تحصیل، با شمار فراوانی از پروژه های دانشجویی روبرو می شوند. این ها معمولا در قالب تکلیف کلاسی، تحقیقات علمی، سمینار، پروپوزال، برنامه نویسی، آفیس و موارد بسیار دیگر هستند. انجام پروژه های دانشجویی، وقت و انرژی زیادی می گیرند. اگر دانشجو مهارت کافی را نیز برای انجام آن ها نداشته باشد، آنگاه کار برایش بسیار خسته کننده و دشوار خواهد شد. خدمات موسسه دانشجو پروژه در همین راستا هستند. هدف ما آن است تا دانشجویان، و به طور کلی همه دانشگاهیان را، در انجام پروژه ها یاری کنیم. شما میتوانید همین حالا سفارش پروژه دانشجویی خود را در دانشجو پروژه ثبت کنید.

صفر تا 100 پروژه شما را به صورت کاملا تخصصی، به دست فارغ التحصیلان برتر همان رشته، به انجام می رسانیم. در موسسه دانشجو پروژه، گروه بزرگی از متخصصان مجرب و کارآزموده را در اختیار داریم. با ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی در موسسه ما، به دلیل دقت بالا و نظارت جدی بر روند کار، می توانید از کیفیت پروژه های خود اطمینان حاصل کنید. همچنین خدماتی مانند مشاوره رایگان، راهنمایی های تخصصی درباره پروژه مربوطه، ویرایش های ثانویه و ارتباط دائمی با مشتریان را ارائه می دهیم. در این مطلب، با انواع پروژه های دانشجویی در دانشجو پروژه و خدمات ما بیشتر آشنا خواهید شد. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای انجام پروژه دانشجویی خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 27 دقیقه

فهرست مطالب

ویدیو آشنایی با خدمات انجام پروژه های دانشجویی در دانشجو پروژه

سفارش پروژه دانشجویی خود را با خاطری آسوده به متخصصان ما بسپارید

بسیار اهمیت دارد که پروژه شما به دست متخصصان همان رشته تحصیلی یا حوزه آکادمیک انجام شود. ما از این مسئله اطمینان حاصل می کنیم. تمامی جزئیات مربوط به سفارش شما توسط متخصصان به صورت کاملا دقیق انجام شده و مورد نظارت جدی قرار می گیرند.

این روزها، نمی توان به هر موسسه یا فردی برای انجام پروژه های دانشجویی حساس اعتماد کرد. اما موسسه ای مانند دانشجو پروژه، متخصصان خود را بر اساس معیارهای مهارتی و علمی سخت گیرانه ای بر می گزیند. ما بر اساس مجموعه ای از قوانین حرفه ای، به صورت کاملا سازماندهی شده به ثبت، ارجاع، انجام، بازبینی و تحویل پروژه های شما می پردازیم. هدف از این قوانین آن است که بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان بزرگوار خود ارائه دهیم.

انجام پروژه های دانشجویی
انجام پروژه های دانشجویی در دانشجو پروژه

دانشجو پروژه، سربلند در میان موسسات انجام پروژه های دانشجویی

تا به امروز، بیش از 14000 پروژه مختلف را با موفقیت کامل و با جلب رضایت بالای 95% مشتریان به انجام رسانده ایم. آنچه ما را از دیگر موسسات خدمات دانشجویی متمایز می سازد، تمرکز ویژه ای است که بر خدمت رسانی به دانشجویان و دانشگاهیان و رفع نیازهای این دسته از عزیزان داریم. موسسه ما از ابتدا با هدف انجام پروژه های دانشجویی پایه گذاری شد. خواسته های اساتید، الزامات محیط های دانشگاهی، قوانین موسسات آموزشی، نیازهای دانشجویان و تمامی جنبه های انواع پروژه دانشجویی را به خوبی می شناسیم.

با ثبت سفارش پروژه دانشجویی خود در دانشجو پروژه، از انجام تمامی امور مربوط به آن مطمئن خواهید شد. برای مثال، اگر نیاز به انجام سمینار دانشجویی دارید، می توانیم در صورت درخواست شما، انجام پاورپوینت سمینار، انجام پروژه اکسل، سفارش برنامه نویسی، ارائه فایل راهنما و گزارش تکمیلی و هر مورد دیگری را همزمان با آن به انجام برسانیم. توصیه میکنیم که همین حالا برای ثبت سفارش پروژه دانشجویی خود در موسسه ما اقدام کنید.

انجام بیش از 14000 پروژه دانشجویی موفق در طی 10 سال فعالیت تیم دانشجو پروژه

7500+

انجام پروژه های تحقیق، سمینار و پروپوزال

2900+

انجام پروژه های پاورپوینت و اکسل

2300+

انجام پروژه های ویراستاری، ترجمه و تایپ

1600+

انجام پروژه های تخصصی رشته های مختلف

مراحل ثبت سفارش در دانشجو پروژه

ثبت سفارش پروژه های دانشجویی آنلاین یا تلفنی در موسسه ما تنها با چند کلیک و به صورت آنی ممکن خواهد بود. فرایند پاسخگویی به مشتریان، بررسی سفارش، اعلام هزینه و ثبت نهایی سفارش، همه و همه تنها چند دقیقه طول خواهد کشید.

 1- ارسال جزئیات سفارش از سوی شما

پیش از هر چیز، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی دانشجو پروژه با ما تماس گرفته و اطلاع دهید که قصد ثبت سفارش پروژه دانشجویی را دارید. سپس جزئیات سفارش خود را ارسال کنید. این جزئیات می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • نوع سفارش (تحقیق، سمینار، پاورپوینت، ترجمه و غیره)
 • موضوع سفارش (برای مثال، عنوان تحقیق، محتوای فایل، هدف سفارش، …)
 • زمان تحویل فایل (عادی یا فوری، به صورت تاریخ و ساعت)
 • هر گونه فایل مورد نیاز برای انجامسفارش، فایل راهنمای استاد، قوانین دانشگاه و چارچوب انجام پروژه
 • توضیحات تکمیلی شما به صورت متن و فایل صوتی (ویس)

2- بررسی سفارش و اعلام هزینه

پس از دریافت جزئیات از سوی شما، متخصصان ما طی چند دقیقه سفارش را بررسی می کنند. آنگاه هزینه پروژه دانشجویی و نحوه انجام آن را به اطلاع شما خواهیم رساند. هزینه بر اساس جزئیات سفارش و معيارهايي چون رشته و مقطع تحصیلی، میزان پیچیدگی کار و سطح تخصصی سفارش برآورد می شود.

3- ثبت نهایی سفارش و تحویل پروژه

در صورت موافقت شما با هزینه اعلامی و دیگر ملاحظات مربوط به پروژه، بخشی از هزینه به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود. سپس بلافاصله سفارش پروژه دانشجویی را به صورت نهایی ثبت می کنیم و کار انجام آن را آغاز خواهیم کرد. با برنامه ریزی زمانی دقیق و بهره گیری از تمامی روش های حرفه ای مربوطه برای انجام پروژه های دانشجویی، آن ها را دقیقا در موعد مقرر تکمیل کرده و برای مشتریان گرامی ارسال خواهیم کرد.

انجام تمامی انواع پروژه های دانشجویی با بهترین کیفیت

گروه بزرگ متخصصان تیم ما که سفارش پروژه دانشجویی شما را می پذیرند، در گستره وسیعی از رشته های دانشگاهی تحصیل کرده اند. ضمنا، آن ها دوره های لازم را در زمینه انواع پروژه دانشگاهی دیده اند و تجربه ای طولانی در زمینه هر یک از انواع پروژه ها دارند. به همین دلیل، می توانیم سفارش تمامی انواع پروژه برای همه رشته های دانشگاهی را پذیرا باشیم.

سفارش پروژه دانشجویی در دانشجو پروژه
سفارش پروژه دانشجویی

تحقیق دانشجویی

تکالیف در قالب تحقیق، در دوران دانشگاه بسیار رایج هستند. بیش از 50% کل سفارش های ما را تکالیف تحقیق یا پروژه های شبیه به آن (مانند سمینار و پروپوزال) تشکیل می دهند. زیرا اساتید به طور پیوسته می خواهند دانشجویان را با موضوعات مختلف علمی، نحوه انجام تحقیق دانشجویی یا روش های ارائه مطالب علمی آشنا سازند. ساختار تحقیق معمولا بخش های ثابتی چون عنوان، چکیده، مقدمه، پیشینه پژوهش، تحلیل، یافته ها، نتیجه گیری و منابع را شامل می شود. در موسسه دانشجو پروژه:

 • معتبرترین و مرتبط ترین رفرنس ها را برای تحقیق شما جستجو کرده و مورد استفاده قرار می دهیم.
 • مناسب ترین روش های تحلیل را به اقتضای موضوع تحقیق و رشته تحصیلی شما بر می گزینیم.
 • بخش نتیجه گیری را بر اساس نگاه علمی عمیق پژوهشگران خود به صورت کاملا تخصصی می افزاییم.
 • فرمت بندی متن تحقیق، شامل فونت، حاشیه بندی و صفحه آرایی را انجام خواهیم داد.
 • انواع تصویر، جدول، نمودار و روش های رفرنس دهی مانند APA، Harvard و … را درج می کنیم.

سمینار دانشجویی

اساتید در انجام پروژه سمینار، بر جنبه های خاصی توجه می کنند. آن ها در سمینار، بیشتر بر جستجوی صحیح منابع، ارائه درست محتوا و به طور کلی، آشنایی با نحوه انجام پایان نامه ارشد و انجام رساله دکتری تاکید دارند. البته محتوای سمینار نیز اهمیت بالایی دارد، اما در اولویت بعدی قرار می گیرد. فرمت بندی و ساختاربندی صحیح، منطقی بودن استدلال ها، نتیجه گیری درست و درج تمامی موارد ضروری تحقیق (مانند پرسش های تحقیقاتی و فهرست مطالب) در انجام سمینار مهم تر هستند.

با شناخت کامل از خواسته های اساتید محترم دانشگاه، می توانیم بهترین فایل سمینار را برای دانشجویان گرامی آماده سازیم. قوانین دانشگاه یا موسسه آموزشی شما درباره نحوه انجام پایان نامه را به طور کامل هنگام انجام سمینار دانشجویی رعایت خواهیم کرد. معمولا برای سمینار، به انجام پاورپوینت دانشجویی نیاز خواهد بود. در صورت درخواست شما، انجام پاورپوینت سمینار را به طور همزمان بر عهده خواهیم گرفت. ثبت سفارش سمینار دانشجویی در موسسه ما، از ضمانت 100% کیفیت برخوردار است.

پروپوزال دانشجویی

پروپوزال، متن یا گزارشی است که پیش از انجام تحقیق دانشجویی اصلی تهیه می شود. در پروپوزال، مواردی چون اهمیت موضوع تحقیق، ضرورت مطالعه، دستاوردهای احتمالی، بودجه و روش انجام تحقیق مورد بررسی قرار می گیرند. هدف از نگارش پروپوزال دانشجویی، آن است که استاد را درباره تحقیق خود قانع کنید. متخصصان دانشجو پروژه، انتخاب خوبی برای انجام پروپوزال شما خواهند بود. چرا که ما بیش از یک دهه در زمینه خدمات تحقیق و پروپوزال سابقه داریم و تمامی ملاحظات تخصصی این پروژه ها را کاملا می شناسیم.

هرآنچه برای نگارش پروپوزال باکیفیت لازم است را در فایل شما لحاظ خواهیم کرد. وجه تمایز ما با دیگران آن است که همه بخش های پروپوزال کاملا به دست متخصصان ما، و با دقت و نظارت جدی تکمیل خواهند شد. انجام پروژه های دانشجویی در موسسه ما به صورت منحصر به فرد، با نگاه علمی عمیق و بدون هرگونه کپی برداری خواهد بود.

پاورپوینت دانشجویی

تا به امروز، بالغ بر 2900 مورد سفارش پاورپوینت دانشجویی و انجام اکسل دانشجویی را با موفقیت و رضایت کامل مشتریان تکمیل کرده ایم. به دلیل تقاضای بالای دانشجویان برای انجام پروژه پاورپوینت، امکانات مجزا برای این امر در نظر گرفتیم. تیم طراحان پاورپوینت ماهر و کارآزموده دانشجو پروژه، به طور اختصاصی انجام پروژه های دانشجویی پاورپوینت شما را بر عهده می گیرند. تمامی خواسته های مشتریان، از جمله تم مورد نظر، فونت، حاشیه پردازی، طراحی های ویژه (انیمیشن و غیره)، تعداد اسلایدها و شلوغی یا خلوتی اسلایدها در فایل پاورپوینت به طور دقیق رعایت خواهند شد.

ممکن است همزمان با تحقیق دانشجویی، سمینار ارشد، نگارش پروپوزال دانشجویی و دیگر پروژه ها، نیاز به پاورپوینت دانشجویی داشته باشید. دانشجویانی که انجام پایان نامه ارشد یا انجام رساله دکتری خود را به پایان رسانده اند نیز برای انجام پاورپوینت پایان نامه و رساله به ما مراجعه می کنند. البته خدمات ما محدود به این موارد نمی شود و هر گونه سفارش پاورپوینت دانشجویی و غیر دانشجویی را برای تمامی پروژه ها پذیرا هستیم.

پروژه اکسل

اگر نیاز به انجام اکسل دانشجویی یا حرفه ای خود دارید، اما با نحوه کار با اکسل کاملا آشنایی ندارید، هیچ نگران نباشید. گروه اکسل دانشجو پروژه، آماده خدمت رسانی به شما است. انجام پروژه تحلیل داده، مدیریت منابع انسانی، گزارش عملکرد، تحلیل تجاری، پروژه های آماری، ریاضیاتی و غیره خود در Excel را به ما بسپارید. هرگونه فرمول، روش تحلیل، درج نمودار، جدول بندی و فرمت مورد نظر شما را هنگام انجام پروژه های دانشجویی اکسل لحاظ خواهیم کرد.

درج چارت و گراف، استفاده از VLOOKUP، دسته بندی داده ها در اکسل به طور تخصصی، بهره گیری از جدول های محوری و فرمت بندی شرطی، تنها برخی از روش های ما برای پروژه اکسل دانشجویی به شمار می روند. جهت نیاز به اعمال دیگر روش های تخصصی و رعایت الزامات مورد نظر خود، میتوانید هنگام گفتگو با تیم پشتیبانی دانشجو پروژه و ثبت سفارش پروژه اکسل، آنها را ذکر کنید.

تایپ فوری و عادی

انجام پروژه های دانشجویی تایپ شما را پذیرا هستیم. تایپ انگلیسی و فارسی در موسسه ما پذیرفته می شود. همچنین می توانیم سفارش تایپ آنلاین را به صورت فوری یا در زمان عادی به انجام برسانیم. تایپیست های تیم ما، جز سریعترین و دقیق ترین تایپیست های کشور هستند. آن ها ضمن دارا بودن مهارت تایپ ده انگشتی و بهره گیری از تمامی تکنیک های تایپ، سفارش تایپ فوری شما را با تضمین کیفیت، در زمان کوتاهی تکمیل خواهند کرد.

ترجمه دانشجویی و حرفه ای

سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی، در موسسه ما با بهترین کیفیت انجام می شود. دانشجویان در طول دوران تحصیل خود، به دلایل گوناگون به انجام ترجمه دانشجویی نیاز خواهند داشت. برای مثال، ممکن است به عنوان بخشی از انجام تحقیق دانشجویی به سفارش ترجمه فوری یا عادی نیاز پیدا کنند. همچنین برای انجام پایان نامه ارشد یا انجام رساله دکتری، معمولا انجام ترجمه حرفه ای ضروری است.

سفارش ترجمه دانشجویی شما را در کمترین زمان و با بازبینی های دقیق تخصصی تکمیل می کنیم. دقت کنید که در موسسه ما، برای انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و برعکس، از هیچ گونه ابزار نرم افزاری ماشینی استفاده نمی شود. تمامی ترجمه ها به دست مترجمان متخصص ما و به صورت کاملا دستی انجام می شوند. مترجمان ما همگی جز فارغ التحصیلان رشته مترجمی زبان انگلیسی، یا رشته های نزدیک به آن، با سال ها سابقه کار در زمینه انجام ترجمه تخصصی هستند.

ویراستاری

شاید بتوانید در بسیاری از موارد، انجام پروژه های دانشجویی را خودتان نیز بر عهده بگیرید. اما انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دیگر ویراستاری ها، جزء اموری است که حتما می بایست آن را به افراد دیگری واگذار کنید. زیرا برای انجام ویراستاری متن، حتما به دیدگاه یک فرد جدید نیاز خواهد بود. البته این فرد، باید در زمینه انجام ویرایش متن، تخصص بالایی داشته باشد. بنابراین، توصیه می کنیم که سفارش ویراستاری متن خود را به ویراستاران با سابقه ما در موسسه دانشجو پروژه بسپارید.

انواع ویراستاری متن، شامل ویراستاری ظاهری، فنی، ادبی، گرامری، تطبیقی و ویراستاری کامل یا تخصصی را بنا به درخواست شما انجام می دهیم. انجام ویرایش پایان نامه و متون به هر دو زبان انگلیسی و فارسی قابل انجام است. جهت اطلاع از قیمت ویراستاری متن، می توانید با پشتیبانان دانشجو پروژه تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.

پروژه MSP

اگر تکلیف انجام پروژه MS Project به شما واگذار شده است، اما تاکنون با این نرم افزار کار نکرده اید، چاره شما پیش ماست. تاکنون صدها سفارش تخصصی موفق را در مایکروسافت پراجکت انجام داده ایم؛ پس می توانید انجام پروژه های MSP خود را با خیال راحت به ما واگذار کنید. متخصصان ما که به انجام پروژه MSP شما می پردازند، در رشته های مرتبط با علوم مدیریتی و برنامه ریزی تحصیل کرده اند و البته تجربه بالایی در استفاده حرفه ای از نرم افزار مایکروسافت پراجکت دارند.

اگر هنوز هم قانع نشده اید، کافی است با تیم پشتیبانی دانشجو پروژه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. هنگام دریافت مشاوره رایگان، می توانید درباره نحوه کار با MSP از متخصصان ما سوال کنید. شما را درباره جنبه های مختلف این نرم افزار، از جمله خطوط زمانی، نمودار گانت، مسیر بحرانی، ره شمارها، خط مبنا، انواع تقویم و غیره راهنمایی خواهیم کرد.

پروژه های دانشجویی برنامه نویسی و نرم افزاری

صدها پروژه موفق در ارتباط با برنامه نویسی یا نرم افزارهای تخصصی رشته های مختلف را در کارنامه خود داریم. این ها شامل پروژه متلب، پروژه اتوکد، پروژه SPSS، پروژه R دانشجویی و موارد بسیار دیگر می شوند. انجام پروژه های دانشجویی تخصصی شما را تنها به افرادی با تجربه ای می سپاریم که به طور خاص در آن زمینه تحصیل کرده و آموزش حرفه ای دیده باشند.

حساسیت ویژه ای برای انجام پروژه برنامه نویسی و نرم افزارهای تخصصی قائل هستیم. یک تیم تخصصی جداگانه را برای انجام هر یک از انواع پروژه های تخصصی در نظر گرفته ایم. ضمنا این پروژه ها پیش از تحویل به مشتری، توسط اساتید مربوطه، بارها مورد بازبینی تخصصی قرار می گیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره، تیم پشتیبانی دانشجو پروژه به صورت 24 ساعته، پاسخگوی تماس ها و پیام های شما بزرگواران خواهد بود.

سایر پروژه های دانشجویی

بالغ بر 10 سال است که بیش از 100 نوع پروژه دانشجویی مختلف را با موفقیت و جلب رضایت کامل مشتریان به انجام رسانده ایم. فرقی نمی کند که پروژه شما از چه نوعی است. هر پروژه رایج یا تخصصی و ویژه ای که داشته باشید، احتمالا متخصصان ما بارها با آن سروکار داشته اند.

اگر می خواهید از امکان سفارش پروژه دانشجویی مورد نظر خود در موسسه ما مطمئن شوید، می توانید برای دانشجو پروژه پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید. سپس نوع پروژه و جزئیات آن را بیان کنید. تیم پشتیبانی 24 ساعته ما، به صورت آنی پاسخ می دهند و امکان و نحوه انجام پروژه دانشجویی مورد نظر را به اطلاعتان خواهند رساند.

5 عامل موثر بر قیمت انجام پروژه های دانشجویی

پیش از هر چیز، باید بگوییم که قیمت انجام پروژه های دانشجویی در دانشجو پروژه، به تناسب شرایط دانشجویان و متناسب با اصول انجام انواع پروژه های دانشجویی تعیین می شود. هرگز به دنبال تعیین قیمت های سرسام آور برای پروژه ها نبوده ایم و نخواهیم بود. هزینه سفارش دانشجویی را به صورت چند معیاره برآورد می کنیم. با این روش، قیمت به صورت پله پله و بر اساس پیچیدگی های احتمالی که یک پروژه ممکن است داشته باشد افزایش خواهد یافت. بدین ترتیب، از دریافت هرگونه هزینه اضافی از مشتریان خودداری می شود. مهم ترین معیارهایی که برای تعیین قیمت پروژه دانشجویی در موسسه ما مورد توجه قرار می گیرند، به شرح زیر هستند.

1- نوع پروژه

واضح است که هر یک از انواع پروژه ها، بازه قیمتی خاص خود را دارند. برای مثال، انجام پروپوزال دانشجویی، انجام پروژه متره و برآورد، انجام پروژه متلب دانشجویی یا سفارش پاورپوینت دانشجویی، هر کدام شیوه قیمت گذاری خاص خود را خواهند داشت.

2- موضوع پروژه

اینکه موضوع پروژه چه باشد، بسیار در قیمت آن تاثیر می گذارد. برای مثال، در مورد انجام تحقیق دانشجویی، ممکن است بخواهید در رشته جامعه شناسی مقطع کارشناسی، درباره یک معضل اجتماعی به طور کوتاه تحقیقی ارائه دهید. اما ممکن است مشتری دیگری که دانشجوی رشته عمران مقطع دکتری است، بخواهد به تحقیق درباره موضوعی بپردازد که به جستجوی گسترده، محاسبات طولانی و اثبات های تخصصی نیاز دارد. مطمئنا قیمت این دو با یکدیگر یکسان نخواهد بود.

3- رشته تحصیلی

هر پروژه، می بایست از نگاه رشته تحصیلی مربوط به خود و مطابق با اصول همان رشته انجام شود. بسته به رشته تحصیلی، موضوعات و نیز نحوه انجام پروژه های دانشجویی تفاوت خواهد داشت. این تفاوت ها، مطمئنا در قیمت اثرگذار هستند.

4- زمان تحویل پروژه

اگر برای پروژه خود زمان کافی در اختیار داشته باشید، پروژه شما در دسته بندی پروژه های عادی قرار می گیرد. در نتیجه قیمت گذاری عادی بر آن اعمال می شود و ضریبی روی قیمت اعمال نخواهد شد. اما پروژه های فوری که زمان محدودی دارند و باید سریع تر انجام شود، ممکن است نسبت به حالت عادی، تا 2 برابر یا بیشتر ضریب قیمت بگیرند.

5- پیچیدگی های خاص پروژه

برخی از پروژه ها، برای انجام نیاز به مهارت یا دانش خاصی دارند. بنابراین پیچیدگی آن ها در مقایسه با دیگر پروژه ها بیشتر است. در این موارد، ممکن است درصدی بر قیمت پایه افزوده شود. جزئیات پیچیدگی های پروژه و نحوه قیمت گذاری در مورد هر سفارش را حتما به اطلاع مشتریان بزرگوار می رسانیم.

12 مزیت ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی در دانشجو پروژه

ما یک موسسه جامع خدمات دانشجویی با تیم بزرگی از مجریان و متخصصان هستیم که می توانیم تمامی خواسته و نیازهای شما را در زمینه سفارش پروژه های دانشجویی برطرف سازیم. ثبت سفارش پروژه دانشجویی آنلاین و تلفنی در دانشجو پروژه، مزایای فراوانی را به همراه خواهد داشت.

1- گارانتی 100% فایل های تحویلی

فایل های تحویلی به مشتریان، از خدمات ضمانت کامل برخوردار هستند. بدیهی است که مسئولیت هرگونه نارسایی، ایراد یا خطای جزئی تماما بر عهده موسسه دانشجو پروژه خواهد بود. در صورت نارضایتی مشتری از فایل به هر دلیل، مسئله را تا جلب کامل رضایت او پیگیری خواهیم کرد. مراجعه کنندگان بزرگوار توجه داشته باشند که تمامی سفارش ها با دقت و کیفیت بالا به دست متخصصان امر تکمیل شده و سپس بارها مورد بازبینی قرار می گیرند. درنتیجه احتمال وجود هرگونه ایراد جزئی در فایل تحویلی به صفر می رسد.  

2- انجام پروژه های دانشجویی به دو زبان فارسی و انگلیسی

طی سال ها فعالیت حرفه ای خود، افتخار همکاری با دانشجویان و دانشگاهیان در داخل و خارج از کشور، و انجام سفارش پروژه دانشجویی انگلیسی و فارسی را به تعداد بالا داشته ایم. گروهی از متخصصان ما، ضمن تسلط کامل به زبان انگلیسی و دارا بودن مدارک معتبر در این زمینه، برای انجام پروژه انگلیسی گلچین شده اند. بدیهی است که آن ها به دلیل تجربه آکادمیک طولانی خود، به خوبی با زبان تخصصی رشته تحصیلی مربوطه نیز آشنایی خواهد داشت.

3- امکان انجام پروژه دانشجویی فوری

اگر برای پروژه خود عجله دارید و زمان بسیار محدود است، هیچ نگران نباشید. برای خدمت رسانی به شما در زمینه انجام پروژه فوری دانشجویی کاملا آماده ایم. کافی است با ما تماس بگیرید و بگویید که قصد ثبت سفارش پروژه فوری را دارید. در عرض چند دقیقه، پروژه شما را بررسی، اعلام هزینه و ثبت نهایی خواهیم کرد. سپس به صورت فوری آن را انجام می دهیم و در زمان مورد نظر شما، به دستتان خواهیم رساند. کیفیت پروژه های فوری در موسسه ما، در سطح عالی قرار دارد و به انجام تمامی جزئیات این پروژه ها به طور تخصصی خواهیم پرداخت.

4- ارائه راهنمایی های تخصصی درباره پروژه و فایل گزارش

در صورت درخواست شما، فایل گزارش یا فایل راهنما را درباره نحوه انجام پروژه یا نحوه ارائه آن تهیه و برایتان ارسال خواهیم کرد. همچنین می توانیم به صورت تلفنی یا در قالب پیام، شما را درباره جزئیات فنی پروژه آگاه سازیم. بدین ترتیب، اطلاعات کامل را درباره نحوه انجام پروژه های دانشجویی خود کسب می کنید و برای استفاده از آن یا ارائه به استاد، هیچ مشکلی نخواهید داشت.

5- ارتباط بی وقفه و 24 ساعته

ارتباط دائمی با مشتریان بزرگوار را وظیفه حرفه ای خود و پایه و اساس فعالیت هایمان می دانیم. ارتباطات این چنینی بین تیم پشتیبانی و سفارش دهندگان گرامی، مطمئنا بر کیفیت نهایی کار و نیز اطمینان خاطر و رضایت مشتریان اثرگذار خواهند بود. رابطه بین تیم دانشجو پروژه و دانشجویان عزیز تا به امروز رابطه ای بسیار دوستانه و همکاری محور بوده است. برایمان افتخار آمیز است که طی این سال ها، ما را شایسته همراهی و خدمت رسانی به خود دانسته اید.

6- حفظ کامل حریم خصوصی مشتریان

هر گونه اطلاعاتی که در اختیار تیم دانشجو پروژه می گذارید، کاملا محرمانه باقی می مانند. هیچ یک از اطلاعات شما، از جمله هویت فردی، فایل های سفارش و اطلاعات سفارش را با هیچ طرف ثالثی به اشتراک نخواهیم گذاشت. ضمنا، این اطلاعات برای هیچ هدف تجاری یا تبلیغاتی هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرند؛ بلکه فقط برای بهبود کیفیت خدمت رسانی به شخص سفارش دهنده استفاده خواهند شد.

7- خدمات جامع برای انجام پروژه های دانشجویی

آنچه ما را از دیگر موسسات متمایز می سازد، جامع بودن خدمات و تنوع پروژه های قابل انجام است. می توانیم در کنار سفارش پروژه دانشجویی شما، تقریبا هر نوع پروژه مرتبط با آن را نیز انجام دهیم. این یعنی با ثبت سفارش پروژه آنلاین در دانشجو پروژه، نیازی نیست برای خدمات اضافه به موسسات دیگری مراجعه کنید یا خودتان آن را بر عهده بگیرید.

8- ویرایش و تغییر روی پروژه، پیش و پس از تحویل

جلب رضایت مشتریان، مهم ترین اولویت ما در دانشجو پروژه است. تاکید داریم که مشتریان عزیز حتما باید فایلی را تحویل بگیرند که کاملا با خواسته ها و سلیقه شان مطابقت داشته باشد. بنابراین، چه هنگام انجام پروژه های دانشجویی و چه پس از تکمیل و تحویل فایل، برای اعمال هرگونه تغییر و ویرایش در خدمتتان خواهیم بود. حتی اگر پروژه شما 10 مرتبه نیاز به ویرایش داشته باشد، در کنارتان هستیم تا فایل دلخواه آماده شود.

9- امکان دریافت نمونه کارهای متعدد

برای هر یک از انواع پروژه دانشجویی، از پیش چندین نمونه کار را طراحی و آماده کرده ایم. این ها نمونه های برجسته و کاملی هستند که با مشاهده آن ها، می توانید نحوه انجام همه جوانب یک پروژه توسط متخصصان ما را به خوبی متوجه شوید. نمونه های رایگان در زمینه های گوناگون را با یک تماس یا پیام، از تیم پشتیبانی دانشجو پروژه درخواست کنید.

10- تحویل به موقع

تاکید ویژه ای بر تحویل به موقع سفارش پروژه دانشجویی داریم. می دانیم که در بسیاری از موارد، اساتید به شدت روی زمان تحویل پروژه حساس هستند. حتی چند دقیقه دیرکرد در تحویل پروژه، می تواند عواقب بدی را برای دانشجو به همراه داشته باشد. با برنامه ریزی زمانی دقیق و اصولی، اطمینان حاصل می کنیم که پروژه شما درست در موعد مقرر به طور کامل آماده تحویل گردد. سپس آن را از طریق راه ارتباطی مورد نظر شما، برایتان ارسال می کنیم.

11- بازبینی و مرور چند باره فایل ها

در موسسه دانشجو پروژه، یک تیم به طور ویژه هنگام انجام کار و قبل از تحویل سفارش ها، به بازبینی و مرور آن ها می پردازند. این تیم متشکل از شماری از باتجربه ترین متخصصان ما هستند که با نگاه عمیق و تخصصی خود، از دقیق بودن و کامل بودن فایل اطمینان حاصل می کنند.

12- تمرکز بر نیازهای دانشجویان

دانشجو پروژه، یک موسسه خدمات دانشجویی است. این یعنی ما نگاه ویژه ای به رفع نیازهای دانشجویان و ارائه خدمات متناسب با شرایط آن ها داریم. قوانین دانشگاهی، نحوه انجام پروژه های دانشجویی مختلف، حساسیت اساتید و الزامات محیط های آکادمیک را به خوبی می شناسیم. بنابراین، می توانید سفارش پروژه دانشجویی تخصصی خود را با خاطری آسوده در دانشجو پروژه ثبت کنید.

انجام پروژه های دانشجویی، برای تمامی رشته های دانشگاهی و مقاطع تحصیلی

برای پذیرش سفارش پروژه دانشجویی، هیچ محدودیتی از نظر رشته و مقطع تحصیلی نداریم. البته مسئله به این سادگی ها نیست. برای محدود نبودن از نظر رشته دانشگاهی، سال ها در راستای افزودن فارغ التحصیلان و متخصصان رشته های تحصیلی گوناگون به تیم خود تلاش کرده ایم. خوشبختانه، از هر حوزه علمی و رشته دانشگاهی، متخصصانی را در اختیار داریم. بنابراین، در هر رشته ای که تحصیل میکنید و سفارش شما هر موضوعی که داشته باشد، ظرفیت انجام آن را خواهیم داشت. رایج ترین رشته هایی که دانشجویان آن ها برای ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی به ما مراجعه می کنند عبارت اند از:

 • انواع رشته های مهندسی، علوم رایانه و فناوری اطلاعات (IT)
 • مدیریت، ادبیات، حقوق و دیگر رشته های علوم انسانی
 • علوم پایه – فیزیک، ریاضیات محض و کاربردی، شیمی، زیست شناسی
 • رشته های زیر مجموعه گروه تجربی، از جمله پزشکی و رشته های مرتبط
 • هنر و معماری
 • رشته های دانشگاهی در شاخه های علمی کاربردی و دانشگاه های فنی حرفه ای
 • دیگر رشته های دانشگاهی

به جز دانشجویان، گروه های دیگری از افراد مانند شاغلان، اساتید و آموزگاران، پژوهشگران، سخنرانان و غیره نیز برای انجام پروژه های خود به ما مراجعه می کنند. خدمت رسانی به همه عزیزان، باعث افتخار ما خواهد بود.

انجام پروژه دانشجویی در دانشجو پروژه
انجام پروژه دانشجویی برای تمامی رشته ها

انجام پروژه های دانشجویی خود را به ما بسپارید

برای پذیرش سفارش تمامی پروژه های دانشجویی آمادگی کامل داریم. اعتماد و لطف همیشگی شما، همواره موجب خرسندی و دلگرمی ما جهت تداوم خدمت رسانی بوده است. هرگونه سفارش انجام پروژه های دانشجویی اکسل، تحقیق، سمینار، پروپوزال، ترجمه، تایپ، نرم افزارهای تخصصی و زبان های برنامه نویسی و دیگر انواع پروژه را پذیرا هستیم. پیشنهاد می کنیم که سفارش پروژه دانشجویی خود را به دانشجو پروژه بسپارید و از مزایایی چون گارانتی 100%، مشاوره رایگان، تحویل به موقع و ویرایش رایگان بهره مند شوید.

انجام پروژه دانشجویی با تضمین 100% کیفیت و قیمت

پرسش های متداول در زمینه انجام پروژه های دانشجویی

مراحل ثبت سفارش در دانشجو پروژه چیست؟

نخست، با پشتیبانان ما تماس بگیرید و جزئیات و توضیحات سفارش خود را ارسال کنید. طی چند دقیقه به شما پاسخ می دهیم و سفارش را بررسی می کنیم. سپس قیمت پروژه دانشجویی مذکور و نحوه انجام آن را به اطلاعتان خواهیم رساند. در آخر، در صورت تایید شما، سفارش به صورت نهایی ثبت می شود. فرایند انجام پروژه بلافاصله آغاز و در تاریخ مقرر، فایل آن برایتان ارسال خواهد شد.

دانشجو پروژه چه خدمات و مزایایی را برای انجام پروژه های دانشجویی ارائه می دهد؟

خدمات مشاوره رایگان، گارانتی کامل فایل های تحویلی، ویرایش رایگان و تخصصی، ارتباط دائمی 24 ساعته با مشتریان و ارائه فایل راهنمای پروژه، برخی از خدمات هستند. انجام پروژه های فارسی و انگلیسی، انجام پروژه دانشجویی فوری و ارائه نمونه کار رایگان نیز در دانشجو پروژه انجام می شود.

آیا امکان ثبت سفارش پروژه دانشجویی تخصصی رشته های مختلف وجود دارد؟

بله. گروه پر تعدادی از متخصصان در دانشجو پروژه فعالیت می کنند که هر کدام در زمینه خاصی تخصص و تجربه دارند. آن ها جر برترین فارغ التحصیلان گستره وسیعی از رشته های دانشگاهی در ایران هستند و سفارش انجام پروژه های دانشجویی شما را با بهترین دقت و کیفیت تکمیل خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *