انجام تایپ

تایپ کردن در دنیای امروز، جای قلم و کاغذ را گرفته است و نقش بسیار مهمی دارد. به خصوص در محیط های دانشگاهی که به تولید علم و یادگیری آن گره خورده اند، مهارت تایپ سریع بسیار کارآمد خواهد بود. اما گاه حجم پروژه های دانشگاهی و حرفه ای آنقدر بالا است که افراد مبتنی قادر به انجام تایپ فوری آن ها نیستند. در این مواقع، استفاده از خدمات حرفه ای تایپ و سفارش تایپ آنلاین ضرورت پیدا می کند.

موسسه دانشجو پروژه، خدمات ویژه ای در این زمینه دارد. تایپیست های باتجربه ما همگی از مهارت تایپ ده انگشتی برخوردار هستند. آن ها جز فارغ التحصیلان برتر از رشته های دانشگاهی مختلف هستند. بنابراین، سفارش تایپ آنلاین شما را با کیفیت مطلوب از نظر محتوایی، زبانی، دستوری و املایی به انجام خواهند رساند. علاوه بر آن، تمامی سفارش ها چندین بار توسط دیگر متخصصان مورد بازبینی قرار می گیرند. در ادامه، با انواع خدمات تایپ در دانشجو پروژه، و بهترین روش های تایپ مورد استفاده متخصصان ما آشنا خواهید شد.

برای تایپ متن های خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 22 دقیقه

فهرست مطالب

سفارش تایپ خود را به ما واگذار کنید!

تایپ کردن، یکی از آن اموری است که شاید در نگاه اول، ساده به نظر برسد. اما در واقع این طور نیست. اگر یک فرد مبتدی بخواهد تایپ کند، با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد. اگر یک تایپیست حرفه ای نباشید، تایپ طولانی مدت، مطمئنا شما را خسته می کند و به همین دلیل، سرعت تایپ پایینی خواهید داشت. اما تایپیست های حرفه ای، مانند تیم تایپ دانشجو پروژه، به دلیل گذراندن دوره های آموزشی و تجربه بالا، می توانند پروژه های تایپ طولانی را بی هیچ خستگی در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانند.

ما به خوبی با اصول تایپ فارسی و انگلیسی و ترفندهای آن آشنا هستیم. یک نکته مهم هنگام انجام تایپ فوری، برخورداری از حافظه تصویری قوی است. تایپیست های ما ضمن دارا بودن این ویژگی، پروژه تایپ شما را با دقت 100% و سرعت بالا تکمیل می کنند. بی شک، همه آن ها بر نحوه تایپ ده انگشتی نیز کاملا مسلط هستند. حتی اگر تا حدودی با تایپ آشنایی داشته باشید، این کار زمان و انرژی زیادی از شما خواهد گرفت. بنابراین توصیه می کنیم که سفارش تایپ آنلاین خود را به ما بسپارید و با خیال راحت به دیگر کارهایتان برسید.

خدمات تخصصی انجام تایپ در دانشجو پروژه

به عنوان یک تیم خدمات دانشجویی، با انواع پروژه سروکار داشته ایم. می دانیم که بسیاری از پروژه ها، به خدمات تایپ نیاز دارند. در نتیجه، تمهیدات ویژه ای را برای پذیرش سفارش تایپ آنلاین هر یک از انواع پروژه در نظر گرفته ایم. تایپیست های باتجربه ما، با گستره وسیعی از پروژه های دانشجویی، نرم افزارهای تخصصی و اسناد رسمی آشنایی دارند. پروژه شما از هر نوعی که باشد، امور تایپ آن را با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد.

بیش از 10 سال سابقه در امر تایپ و انجام بالغ بر 14000 مورد پروژه دانشجویی، ما را به خوبی با نیازهای مشتریان آشنا ساخته است. بر اساس همین شناخت، کوشیده ایم تا مجموعه کاملی از خدمات را در نظر بگیریم. اعتماد روزافزون دانشجویان و دیگر گروه های مشتریان است که انگیزه ما را برای تداوم خدمت رسانی دوچندان می سازد.

انجام تایپ
سفارش انجام تایپ

1- انجام تایپ متن تحقیق، سمینار، پروپوزال و انواع پروژه های دانشجویی

متون تحقیقی در محیط های دانشگاهی بسیار رایج هستند و حساسیت بالایی دارند. در بسیاری از مواقع، دانشجویان نیاز دارند تا بخش هایی از سمینار، پروپوزال یا تحقیق آن ها، تایپ شود. می توانیم از روی فایل صوتی، ویدیو، عکس و پی دی اف، بخش های مورد نظر شما را تایپ کنیم. اگر قسمت هایی از تحقیق خود را به صورت دست نویس پیش برده اید، آن را به طور مرتب، با زبان آکادمیک و رفع ایرادات جزئی موجود، به صورت تایپ شده تحویل خواهیم داد. بهتر است فایل های اولیه ارسالی برای تایپ، تا حد امکان خوانا باشند.

2- انجام تایپ پایان نامه و رساله

انجام پایان نامه ارشد و انجام رساله دکتری، مرحله ای بسیار حساس در دوران تحصیل است که همه دانشجویان با آن روبرو می شوند. به دلیل اهمیت زیاد، دانشجویان روی دقت متن پایان نامه و رساله بسیار تاکید دارند. بنابراین، شمار زیادی از آن ها انجام تایپ پایان نامه و رساله خود را به تایپیست های متخصص ما واگذار می کنند.

اگر همه یا بخشی از پایان نامه یا رساله شما نیاز به تایپ دارد، آن را با رعایت کامل الزامات و حساسیت های مربوطه، تایپ خواهیم کرد. در ضمن، حفظ محرمانگی اطلاعات مشتریان برای ما بسیار مهم است. بی شک این اهمیت در مورد محتوای متون پایان نامه و رساله، به صورت جدی تر پیگیری خواهد شد.  

انجام تایپ پایان نامه در دانشجو پروژه
انجام تایپ پایان نامه فوری و ارزان

3- تایپ جزوه و تدریس کلاسی

بخش عمده ای از مشتریان برای سفارش تایپ فوری جزوه به ما مراجعه می کنند. این جزوه ها معمولا به صورت دست نویس هستند. دانشجویان، با عکس گرفتن از برگه های دفتر و ارسال آن، درخواست ثبت سفارش تایپ جزوه را دارند. یک توصیه رایج ما در این زمینه آن است که مشتریان گرامی، عکس ها را زیر نور کافی، با رزولوشن و وضوح بالا تهیه کنند. بسیار پیش می آید که جزوه ها به صورت تخته نویس، ویس یا ویدیوی تدریس اساتید باشند. سفارش های تایپ از این دست را نیز پذیرا هستیم. امکان طراحی شکل ها و درج فرمول های جزوه به صورت تخصصی و به روش مورد نظر مشتریان وجود خواهد داشت.

4- تایپ اسناد دانشگاهی، سازمانی و رسمی

تایپ برای انواع اسناد ثبت نامی، استخدامی و دیگر اسناد رسمی را پذیرا هستیم. همچنین تایپ اسناد قانونی، حقوقی، اداری، تنظیمی و قضایی پذیرفته می شود. فایل های تایپ شده از نظر املایی، محتوایی و نگارشی، بدون هر گونه ایراد خواهند بود. همچنین فونت، حاشیه بندی، جدول بندی و تیترگذاری آن ها، مطابق با اصول حوزه مربوطه یا درخواست شما اعمال می شود. بدیهی است که تایپیست های ما لحن رسمی و زبان مناسب را هنگام تایپ رعایت خواهند کرد.

5- سفارش تایپ آنلاین صورتجلسه

در صورت نیاز به تهیه صورت جلسه، می توانید فایل صوتی یا تصویری آن جلسه را برای ما ارسال کنید. همچنین می توانید فقط مصوبات جلسه، عنوان آن، تاریخ و ساعت برگزاری، نام اعضا و دیگر اطلاعات را برای ما بفرستید. صورتجلسه مورد نظر شما را با فرمت و جدول بندی صحیح، تایپ و ارسال خواهیم کرد.

6- تایپ مدارک شناسایی و رزومه

مدارک شناسایی، مانند شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه و غیره، گاه پس از ترجمه به تایپ نیاز دارند یا لازم است اطلاعاتی از آن ها داخل فرم های مختلف درج و تایپ شود. در این مواقع، آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستیم. همچنین برای افرادی که قصد استخدام در سازمان های گوناگون را دارند، سفارش تایپ فوری و طراحی رزومه را می پذیریم. با سفارش طراحی رزومه در موسسه ما، شانس پذیرش خود در موقعیت شغلی مورد نظر را بالا خواهید برد.

7- انجام تایپ انگیزه نامه، معرفی نامه و اپلیکیشن

سفارش SOP (انگیزه نامه)، معرفی نامه (LoI) و اپلیکیشن، برای آن دسته از دانشجویان ضروری است که می خواهند در دانشگاه های خارج از کشور به تحصیل بپردازند. در این مواقع، دانشجویان عزیز معمولا اطلاعات مورد نظر خود را به صورت فایل صوتی، دست نویس، اسناد و غیره برای ما ارسال می کنند. آنگاه، متخصصان ما، انگیزه نامه آن ها را با بهترین محتوا و جمله بندی، آماده خواهند کرد.

همچنین بیشتر معرفی نامه ها معمولا به انجام ترجمه فارسی به انگلیسی نیاز خواهند داشت. سفارش تایپ و ترجمه معرفی نامه به صورت همزمان در دانشجو پروژه پذیرفته می شود. برای اپلیکیشن یا درخواست ثبت نام دانشگاهی، لازم است تا بهترین رویکرد از نظر محتوا، اطلاعات، جمله بندی و لحن اتخاذ شود. ما همه این موارد را برای اسناد شما رعایت خواهیم کرد. 

8- پر کردن انواع فرم و نامه نویسی

برای مشاوره رایگان و خدمت رسانی در راستای پر کردن انواع فرم دانشگاهی و استخدامی آماده هستیم. بدین منظور، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید. به شما کمک می کنیم تا مناسب ترین جزئیات را در فرم ها، درخواست ها و نامه ها درج کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

9- انجام تایپ فارسی، انگلیسی (و دیگر زبان ها)

بیشتر سفارش های تایپ در موسسه دانشجو پروژه، به زبان فارسی و انگلیسی هستند. همه تایپیست های ما، به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه تایپ فارسی آموزش دیده اند. همچنین شمار فراوانی از متخصصان دانشجو پروژه، ضمن تسلط کامل بر زبان انگلیسی، از مهارت و تخصص ویژه ای در زمینه تایپ انگلیسی برخوردار هستند. به همین دلیل است که تمامی سفارش ها را با گارانتی 100% انجام می دهیم.

مراجعه کنندگان بزرگوار می توانند سفارش های تایپ فارسی و انگلیسی خود را با خاطری آسوده، به تیم کارآزموده دانشجو پروژه بسپارند. افزون بر آن، انجام تایپ فوری و عادی به چندین زبان زنده دنیا در دانشجو پروژه پذیرفته می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، تیم پشتیبانی ما به طور 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود.

10- انجام تایپ فوری، حتی با زمان یک ساعت

سفارش های تایپ فوری بیش از 30% کل سفارش های تایپ در دانشجو پروژه را تشکیل می دهند. حتی در مواردی، مشتریان نیاز دارند که تایپ آن ها طی چند ساعت، یا حتی یک ساعت، تکمیل شود. حجم زیاد سفارش های فوری سبب شد تا به فکر ایجاد یک ظرفیت ویژه برای تایپ فوری باشیم. در نتیجه، فرایند ثبت سفارش را سرعت بخشیدیم و گروه مشخصی از ماهرترین تایپیست ها را بدین منظور در نظر گرفتیم.

سفارش های تایپ فوری شما، تنها در 5 دقیقه یا کمتر، بررسی، برآورد هزینه و ثبت نهایی خواهند شد. بسته به حجم سفارش و توافق صورت گرفته، انجام آن ها ممکن است از یک ساعت برای سفارش های کوتاه تا 24 ساعت برای سفارش های با حجم متوسط طول بکشد. قاعدتا سفارش های فوری با حجم بسیار بالا، زمان بیشتری نیاز خواهند داشت. از مشتریان عزیز خواهشمندیم هنگام ثبت سفارش، ذکر نمایند که درخواست تایپ فوری را دارند تا پشتیبانان ما بتوانند به طور ویژه به سفارش آن ها رسیدگی کنند.

11- انجام تایپ فوری از روی عکس، فایل تصویری و صوتی

بخش عمده ای از سفارش های تایپ در دانشجو پروژه، همراه با ارسال عکس هستند. چرا که ثبت درخواست تایپ با تهیه و ارسال عکس، معمولا برای مشتریان فرایند ساده تری دارد. البته برای تایپ جزوات، تخته نویس ها و دیگر متون، عموما راهی به جز تایپ از روی فایل های تصویری وجود ندارد. می توانید فایل های تصویری با هر فرمتی را برای ما بفرستید تا با بیشترین میزان دقت، متن آن را به صورت تایپ شده به شما تحویل دهیم. فرمت های مورد قبول در دانشجو پروژه شامل JPG، JPEG، PNG، BMP، TIFF و هر فرمت دیگری هستند.

توصیه می کنیم که مشتریان عزیز، عکس های ارسالی را با بیشترین کیفیت و رزولوشن ممکن تهیه کنند. هنگام تهیه عکس، لطفا به میزان نور محیط توجه کنید. کیفیت می بایست به صورتی باشد که بتوان متن را به راحتی مشاهده کرد. البته در صورت نیاز به ترمیم متن های ناخوانا، می توانید از خدمات ترمیم متن دانشجو پروژه استفاده نمایید.

بسیاری از محتواهایی که نیاز به سفارش تایپ دارند، به صورت صوت یا ویدیو هستند. گاها دانشجویان سر کلاس، تدریس استاد را در قالب ویدیو یا صوت ضبط می کنند. برخی نیز می خواهند تا فایل های آموزشی رشته خود را به صورت تایپ شده داشته باشد. تهیه متن از فایل صوتی و ویدیویی را، با بالاترین میزان ظرافت و به صورت کاملا دستی، انجام خواهیم داد. تمام جزئیات تخصصی مانند فرمول و غیره، با نظارت جدی متخصصان مربوطه افزوده خواهند شد.

انجام تایپ فوری
انجام تایپ فوری در دانشجو پروژه

12- تایپ از روی PDF و تمامی فرمت ها

شمار کتب و متونی که به صورت تایپ نشده با فرمت پی دی اف هستند، کم نیست. این متون به دلیل دسترسی آسان تر به محتوا و خواناتر کردن آن، معمولا به تایپ نیاز دارند. فایل های پی دی اف شما را به دقت مطالعه می کنیم. سپس کل محتوای آن را با درج تمامی جزئیات، در نرم افزار واژه پرداز پیاده سازی خواهیم کرد.  

13- تایپ در نرم افزار ورد و دیگر واژه پردازها

سفارش های تایپ در دانشجو پروژه، معمولا در نرم افزار مایکروسافت ورد انجام می شوند. البته بنا به درخواست مشتریان، می توانیم این کار را در دیگر نرم افزارهای واژه پرداز، مانند LibreOffice، WordPad، Google Docs و غیره و با فرمت همان نرم افزارها انجام دهیم. برای خواسته های مشتریان ما اهمیت ویژه ای قائل هستیم و همه چیز را درست مطابق با درخواست آن ها پیش می بریم.

14- انجام تایپ در دیگر نرم افزارها از جمله پاورپوینت و اکسل

اگر نیاز به تایپ فوری و غیرفوری دارید، اما می خواهید در نرم افزارهای دیگری به جز واژه پرداز ها انجام شود، این کار را برایتان انجام خواهیم داد. می توانیم متن مورد نظر شما را به طور ساده در پاورپوینت، اکسل، وان نوت یا هر نرم افزار دیگری که مد نظر شماست تایپ کنیم.

در صورت نیاز به انجام پاورپوینت دانشجویی با طراحی ویژه، می توانید سفارش تایپ خود را به سفارش پاورپوینت تغییر دهید. همچنین برای انجام پروژه اکسل به صورت تخصصی، امکان ثبت سفارش در دانشجو پروژه وجود دارد.

15- انجام تایپ فرمول با نرم افزارهای تخصصی

نرم افزارهای بسیاری به صورت افزونه های ورد، یا در قالب نرم افزارهای مجزا، برای تایپ فرمول های ریاضی تخصصی یا طراحی فرمول ها و واکنش های شیمیایی وجود دارند. اساتید ممکن است یکی از این نرم افزارها را برای انجام پروژه های دانشجویی الزامی کرده باشند. همچنین گاه خود دانشجو یک نرم افزار تخصصی را بر ابزارهای معمولی ترجیح می دهد. هنگام ثبت سفارش، می توانید نرم افزار مورد نظرتان را نام ببرید تا تایپ فرمول شما با استفاده از همان نرم افزار صورت گیرد.

انجام تایپ فرمول
انجام تایپ انواع فرمول نویسی

16- طراحی و افزودن شکل، جدول و نمودار هنگام انجام تایپ فوری

تمامی امور جانبی در ارتباط با تایپ متن در موسسه دانشجو پروژه پذیرفته می شود. شکل ها، با استفاده از ابزارهایی مانند ابزار ترسیم شکل ورد، فتوشاپ و دیگر نرم افزارهای مورد نظر، طراحی خواهند شد. جداول را نیز مطابق با رنگ بندی، فونت و سایز، تعداد ردیف و ستون و فرمت مورد نظر شما می افزاییم. همچنین نمودارها، چارت ها، گراف ها و غیره مطابق با داده های ارسالی، یا جداول اکسل، افزوده می شوند.

17- تایپ به صورت زیرنویس

برای فایل های ویدیویی و صوتی، علاوه بر ارائه تایپ در قالب فایل متنی، می توانیم زیرنویس با فرمت srt و غیره تهیه کنیم. شما می توانید هم فایل متنی ورد و هم زیرنویس را به طور همزمان سفارش دهید. زیرنویس برای ویدیوها و صوت هایی که محتوای مبهمی دارند، بسیار کارآمد خواهد بود.

نحوه ثبت سفارش تایپ آنلاین در دانشجو پروژه

ثبت سفارش در دانشجو پروژه، بسیار ساده و کوتاه است. کافی است از طریق ارسال پیام یا تماس تلفنی، درخواست تایپ و جزئیات آن را برای ما بفرستید. به صورت آنی پاسخ شما را می دهیم. سپس سفارش را بررسی و برآورد هزینه خواهیم کرد. در صورت موافقت شما با هزینه اعلامی، کسری از مبلغ در ابتدای کار دریافت شده و سفارشتان ثبت نهایی می شود. آنگاه کار تایپ را بلافاصله آغاز می کنیم و در تاریخ مقرر، فایل را با فرمت درخواستی از راه ارتباطی مورد نظر شما برایتان ارسال خواهیم کرد.

لطفا هنگام ثبت سفارش تایپ آنلاین، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • فایل های اولیه عکس، صدا و ویدیو را هنگام ثبت سفارش ارسال نمایید. همچنین هر گونه توضیحات لازم برای انجام تایپ فوری یا عادی را به پشتیبانان ما اطلاع دهید.
  • حتما زمان مورد نظر برای تحویل سفارش را به صورت تاریخ و ساعت ذکر کنید. بر اساس زمان موجود، سفارش شما در یکی از دسته بندی های فوری یا عادی قرار می گیرد که روی نحوه برآورد هزینه تایپ اثرگذار خواهد بود.
  • برای ثبت سفارش تایپ آنلاین، می توانید به صفحه ثبت سفارش وب سایت دانشجو پروژه مراجعه کنید. همچنین می توانید سفارش خود را از طریق شبکه های اجتماعی، پیامک، تماس تلفنی و ایمیل دانشجو پروژه، ثبت نمایید.

سفارش انجام تایپ در دانشجو پروژه چه مزایایی دارد؟

سفارش انجام پروژه تایپ در یک موسسه ارائه دهنده خدمات جامع دانشجویی مانند دانشجو پروژه، مطمئنا مزایای فراوانی به همراه دارد. چرا که ما گستره متنوعی از خدمات را به طور همزمان به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهیم. کوشیده ایم تا کیفیت خدمات پشتیبانی و ضمانت را نیز در سطح عالی نگه داریم. از اینکه همواره ما را شایسته اعتماد خود دانسته اید، سپاسگزاریم.

سفارش تایپ
سفارش انجام تایپ

تایپ ده انگشتی

تسلط بر نحوه تایپ ده انگشتی، جز شرایط ضروری است که همه تایپیست های ما دارا هستند. به طور خلاصه، افرادی که مهارت تایپ ده انگشتی را دارند، می توانند بدون نگاه کردن به کیبورد، در سریع ترین زمان ممکن، تایپ کنند. در تایپ ده انگشتی، هر انگشت بر ناحیه مشخصی از کیبورد احاطه دارد. درنتیجه سرعت تایپ بالا می رود.

زمان بندی دقیق

تمامی سفارش ها را مطابق با برنامه ریزی زمانی دقیق و ساختاربندی شده انجام می دهیم. در موسسه ما، افرادی به طور ویژه در زمینه برنامه ریزی زمانی فعالیت می کنند. تمامی تایپیست ها موظف هستند تا با رعایت کامل این برنامه زمانی، سفارش ها را تحویل دهند.

ارائه نمونه کار

شماری از نمونه تایپ های خود را صرفا جهت آشنایی مراجعه کنندگان گرامی با نحوه تایپ توسط تایپیست های باسابقه دانشجو پروژه، از پیش آماده ساخته ایم. در این نمونه ها، می توانید با دقت و کیفیت تایپ، فرمت و صفحه آرایی، نحوه طراحی شکل و جدول، نحوه تایپ فرمول و غیره در موسسه ما آشنایی پیدا کنید. می توانید نمونه ها را از تیم پشتیبانی 24 ساعته ما درخواست کنید.

ویراستاری رایگان

بسیاری از متون دست نویس و غیره، ممکن است از نظر املایی، نگارشی و محتوایی، دارای ایراداتی باشند. این ایرادات را به صورت کاملا رایگان، هنگام تایپ برطرف خواهیم کرد. مشتریان گرامی توجه داشته باشند که اگر حجم ناخوانی ها و نارسایی ها در فایل های اولیه از حد مشخصی بیشتر باشد، سفارش تایپ آنلاین شامل خدمات ویراستاری تخصصی می شود. این خدمات قاعدتا هزینه جداگانه ای خواهند داشت.

گارانتی 100% فایل های تحویلی

تمامی فایل های تحویلی تایپ، از ضمانت کامل برخوردار هستند. اگر فایل را تحویل گرفتید و کوچک ترین ایرادی در آن مشاهده کردید، می توانید مسئله را به تیم پشتیبانی ما ارجاع دهید. فورا آن را پیگیری و برطرف خواهیم کرد؛ تا زمانی که رضایت کامل شما جلب گردد. لازم به ذکر است که به دلیل نظارت تخصصی و بازبینی های مکرر، احتمال وجود خطا در سفارش های تایپ بسیار ناچیز خواهد بود.

کیفیت ممتاز و سرعت بالا

ما در موسسه دانشجو پروژه، اصول و قوانین سختگیرانه ای در ارتباط با کیفیت متون تایپ شده وضع کرده ایم. این قوانین، در کنار امکانات و تجهیزاتی که برای انجام تایپ فوری متون در اختیار داریم، به افزایش کیفیت فایل های تحویلی انجامیده است. ناگفته نماند که اعضای تیم تایپ دانشجو پروژه، همگی به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه تایپ آموزش دیده اند. در نتیجه کوچکترین کوتاهی در مورد کیفیت و سرعت سفارش های تایپ به هیچ وجه روی نخواهد داد.

انجام انواع سفارش های جانبی مرتبط با تایپ

در کنار پذیرش سفارش تایپ آنلاین متون، خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهیم که می تواند تکمیل کننده آن باشد. اگر نیاز به ثبت چندین مورد از انجام پروژه های دانشجویی، از جمله تایپ دارید، می توانید همه آن ها را یک جا در دانشجو پروژه ثبت کنید. بدین ترتیب، دیگر نیازی به مراجعه به چندین موسسه برای امور مختلف خود نخواهید داشت.

محرمانگی

به طور جدی و پیگیرانه به حفظ حریم خصوصی مشتریان اهمیت می دهیم. همه اطلاعات مشتری، شامل هویت فردی، حوزه تخصصی، دانشگاه و رشته دانشگاهی، کاملا نزد ما محفوظ می مانند. همچنین اطلاعات سفارش، مانند توضیحات و فایل های ارسالی، تنها برای همان سفارش مورد استفاده قرار می گیرند و با هیچ طرف ثالثی به اشتراک گذاشته نخواهند شد.

هزینه انجام تایپ فوری و عادی در دانشجو پروژه چقدر است؟

پس از آنکه سفارش تایپ آنلاین خود را ثبت می کنید و در مرحله بررسی سفارش، هزینه تایپ برآورد شده و به اطلاعتان می رسد. برآورد قیمت انجام تایپ در موسسه ما، به صورت چند معیاره و هوشمند صورت می گیرد. بدین ترتیب، مناسب ترین قیمت تایپ برای فرد سفارش دهنده تعیین خواهد شد و او نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهد داشت. حجم تایپ، زمان تایپ، سطح تخصص متن و نیاز به طراحی های ویژه، از جمله معیارهای ما برای برآورد هزینه تایپ هستند.

چرا انجام تایپ به دست متخصصان اهمیت دارد؟

با پیشرفت فناوری های رایانه ای، تایپ نقش مهمی در زندگی انسان ها پیدا کرده است. حتی می توان گفت که تایپ کردن تقریبا جای نوشتن با قلم به روش سنتی را می گیرد. در دنیای مدرن، بیشتر پیام ها، نامه ها، مقالات، محتواها و مجلات، به کمک تایپ نوشته می شوند. همه افراد به نوعی با تایپ روی صفحات لمسی یا کیبورد سروکار دارند، اما کمتر کسی را می توان تایپیست حرفه ای دانست.

تایپیست های حرفه ای، مانند تیم تایپ دانشجو پروژه، دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده اند و بیش از 10 سال تجربه فعالیت حرفه ای دارند. به همین دلیل ما، می توانیم حجم بالای سفارش های انجام تایپ فوری را با دقت بالا، کیفیت عالی و سرعت بی نظیر، را به خوبی مدیریت کنیم. سفارش های تایپ انواع مقاله، مجله، تحقیق، جزوه، سند و غیره را پذیرا هستیم. ثبت سفارش پروژه های دانشجویی و حرفه ای تایپ در موسسه ما، تنها چند دقیقه طول می کشد.

ثبت سفارش انجام تایپ فوری فقط در 2 دقیقه

اگر عجله دارید و نمی دانید پروژه تایپ خود را به کجا سفارش دهید، دیگر نیازی به جستجو نیست. خدمات جامع ما در موسسه دانشجو پروژه و کیفیت بالای خدمت رسانی، بهترین گزینه برای شما خواهند بود. تحویل فوری تایپ حتی یک ساعته، گارانتی 100%، اصلاح و ویراستاری متن، فرمت و صفحه آرایی و طراحی های ویژه، تنها برخی از خدماتی هستند که در ارتباط با سفارش تایپ آنلاین ارائه می دهیم. برای گفتگو و مشاوره رایگان نیز از طریق شماره تماس های دانشجو پروژه و شبکه های اجتماعی، در خدمت شما هستیم.

انجام تایپ انواع متون با تخفیف ویژه 25% برای اولین سفارش

سوالات متداول

سفارش های تایپ در دانشجو پروژه تا چند روز ضمانت دارند؟

کلیه سفارش های انجام تایپ فوری و عادی، به طور پیش فرض تا 48 ساعت از گارانتی 100% برخوردار هستند. در برخی مواقع، مطابق با توافق صورت گرفته، ممکن است مدت اعتبار گارانتی بیش از این مقدار باشد.

آیا دانشجو پروژه سفارش همه انواع پروژه تایپ را می پذیرد؟

بله. ما سفارش انجام تایپ فوری و عادی برای تمامی انواع پروژه را می پذیریم. برخی از رایج ترین انواع پروژه تایپ در دانشجو پروژه عبارت اند از: تایپ متن تحقیق – تایپ پایان نامه – تایپ جزوه – تایپ اسناد – تایپ مدارک – فرم و نامه نویسی – تایپ و طراحی بنر.

سایر خدمات دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *