انجام تحقیق دانشجویی

تحقیق، یکی از تکالیف دوران دانشگاه است که اساتید بر آن تاکید دارند، اما دانشجویان برای انجام آن با چالش های جدی روبرو هستند. ما موسسه دانشجو پروژه را با تمرکز بر حل مشکلات علمی و تحصیلی دانشجویان گرامی تاسیس کرده ایم. با انجام تحقیق دانشجویی، ارائه مشاوره علمی و راهنمایی درباره نحوه انجام تحقیق دانشجویی، تلاش می کنیم تا به ارتقای سطح علمی شما بزرگواران کمک کنیم. در این مطلب، با روند تخصصی انجام تحقیق در موسسه دانشجو پروژه بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین توضیحاتی را درباره خدمات اصلی و جانبی خود و قوانین موسسه ارائه خواهیم داد. برای مشاوره رایگان و یا سفارش تحقیق دانشجویی، همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای انجام تحقیق دانشجویی به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 14 دقیقه

فهرست مطالب

ویدیو آشنایی با خدمات انجام تحقیق دانشجویی در دانشجو پروژه

انجام تحقیق دانشجویی شما در 7 گام

تحقیق دانشجویی، نوعی متن آکادمیک است که در آن، تحلیل علمی، دیدگاه ها و نتیجه گیری درباره یک موضوع خاص بیان می شود. دانستن مراحل انجام تحقیق دانشجویی از اهمیت بسیاری برخوردار است و تیم دانشجو پروژه توجه ویژه ای به آن دارد. در ادامه شما را با مراحلی که برای نوشتن تحقیق دانشجویی شما طی میشود، آشنا میکنیم.

انجام تحقیق دانشجویی
انجام تحقیق دانشجویی توسط تیم دانشجو پروژه

گام 1: بررسی یا تعیین موضوع تحقیق شما

سوالی که اکثر دانشجویان دارند این است که چگونه تحقیق دانشجویی بنویسیم و یا باید برای نوشتن تحقیق از کجا شروع کنیم؟ در بسیاری از مواقع، موضوع تحقیق از قبل برای دانشجو تعیین شده است. شما این موضوع را هنگام ثبت سفارش تحقیق دانشجویی به ما اطلاع می دهید. ما نیز پیش از انجام سفارش شما، تمام جوانب موضوع تحقیق را مورد بررسی قرار می دهیم. بدین ترتیب، دقت کار بالا می رود و متن نهایی تحقیق با بهترین کیفیت حاصل خواهد شد. اگر موضوع تحقیق را بر عهده خود شما گذاشته اند، کمک می کنیم تا بهترین موضوع ممکن را انتخاب کنید. در صورت تمایل شما، این کار را با مشورت خودتان انجام خواهیم داد.

نحوه انتخاب موضوع تحقیق توسط متخصصان ما بدین صورت است که ابتدا تمامی اطلاعات علمی مرتبط با آن موضوع را جستجو و بررسی می کنند. سپس موضوعی که جذابیت بیشتری داشته باشد و ترجیحا کمتر درباره اش تحقیق شده باشد، برای شما برمی گزینند.

گام 2: انجام یک تحقیق اولیه، پیش از تحقیق اصلی

پس از تعیین موضوع، تحقیقات علمی لازم را با مطالعه دقیق تر مقالات مرتبط آغاز می کنیم. در این مرحله، هنوز نگارش متن برای انجام تحقیق دانشجویی فوری شروع نشده است. بلکه متخصصان ما، در حال تکمیل اطلاعات علمی شان درباره موضوع انتخابی شما هستند. با این روش، می توانیم ساختاربندی علمی دقیق تری را برای تحقیق شما در نظر بگیریم.

گام 3: جمع آوری و ذخیره منابع برای انجام تحقیق دانشجویی

یکی از مهم ترین بخش های تحقیق دانشجویی، منابع معتبر هستند. با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه تحقیق، متخصصان ما به خوبی می دانند که کدام منابع از اعتبار و شهرت علمی بیشتری برخوردارند. همچنین استدلال های علمی را می شناسند و منابع با بهترین رویکرد علمی را برای تحقیق شما بر می گزینند.

گام 4: تفکر، تحلیل و یادداشت برداری دقیق

محققان ما همه اطلاعاتی که تا به اینجا جمع آوری شده اند را به دقت مطالعه و از آن ها یادداشت برداری می کنند. آن ها سپس با اندیشه عمیق، ارتباط این اطلاعات را به هم می یابند و در مورد نکات مهم آن ها یادداشت برمی دارند. در این مرحله، محتوا و ساختار کلی مقاله را تعیین می کنیم.

گام 5: نوشتن متن سفارش تحقیق دانشجویی

با توجه به اندیشه ها و یادداشت برداری ها، کار نوشتن متن برای انجام تحقیق دانشجویی شما را آغاز می کنیم. ابتدا یک پیش نویس کامل برای متن آماده می سازیم. سپس آن را چندین بار مرور، بازبینی و اصلاح می کنیم تا متن نهایی به دست آید.

گام 6: رفرنس دهی صحیح و انتخاب روش رفرنس دهی

هنگام جمع آوری منابع، با استفاده از نرم افزارهایی چون Mendeley، Endnote و هر نرم افزار دلخواه شما، رفرنس آن ها را برای درج در متن تحقیق آماده می کنیم. فرمت رفرنس ها مطابق با فرمت درخواستی شما خواهد بود. APA، Harvard، MLA و IEEE برخی فرمت های رایج هستند. پژوهشگران ما، اهمیت ویژه ای برای صحت روش رفرنس دهی متون تحقیق شما قائل هستند.

گام 7: بازبینی و اصلاح برای تحویل سفارش تحقیق دانشجویی

در آخر، یک بار دیگر تمامی جنبه های تحقیق را مورد بازبینی، ویرایش، اصلاح و مرور قرار می دهیم. از صحت اطلاعات علمی اطمینان حاصل می کنیم، منابع را مورد بررسی قرار می دهیم، و متن را از نظر دستور زبانی، علائم نگارشی و املا بازبینی خواهیم کرد. در این مرحله، فایل شما برای تحویل آماده می شود.

دانشجو پروژه چگونه کار میکند؟

مرحله اول: ثبت سفارش

در مرحله اول نیاز است که سفارش تحقیق خود را ثبت کنید. برای ثبت سفارش میتوانید از طریق تکمیل فرم مندرج در بخش ثبت سفارش سایت اقدام کنید و یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. لطفا در این مرحله اطلاعات سفارش تحقیق دانشجویی خود را به صورت دقیق وارد نمایید.

گام اول سفارش
گام دوم سفارش

مرحله دوم: بررسی سفارش

در این مرحله سفارش شما توسط تیم پشتیبانی به کارشناسان مربوطه ارسال می گردد و کارشناسان تیم دانشجو پروژه به دقت سفارش شما را بررسی میکند و هزینه به شما اطلاع داده می شود. در صورت تایید شما با واریز بخشی از مبلغ سفارش، روند انجام سفارش شما شروع می شود.

مرحله سوم: ارسال سفارش

در مرحله سوم و پایانی، پروژه شما طبق توافق صورت گرفته، با بهترین کیفیت در زمان مقرر برای شما ارسال می گردد و تسویه حساب انجام می شود. همچنین در صورتیکه سفارش شما به ویرایش نیاز داشته باشد، تا رسیدن به رضایت 100 درصدی شما، تمامی ویرایش ها توسط تیم دانشجو پروژه انجام می شود.

گام سوم سفارش

پذیرش سفارش تحقیق دانشجویی برای تمامی مقاطع تحصیلی

سفارش تحقیق شما را برای تمامی مقاطع تحصیلی، شامل کاردانی (فوق دیپلم)، کارشناسی (لیسانس)، کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و دکتری، برای تمامی رشته ها می پذیریم. توجه داشته باشید که تحقیق شما به دست پژوهشگرانی صورت می گیرد که در همان مقطع و رشته تحصیلی، یا رشته های نزدیک به آن، تحصیل کرده باشند. تیم پژوهشگران ما متشکل است از موفق ترین افراد آکادمیک و فارغ التحصیلان رتبه بالا از بهترین دانشگاه های ایران و دیگر کشورها. بنابراین، از کیفیت تحقیق خود مطمئن باشید.

انجام تحقیق دانشجویی فوری
انجام تحقیقات دانشجویی فوری

انجام تحقیق دانشجویی فوری برای دانشجویان داخل و خارج از کشور با بهترین کیفیت

طی 10 سال سابقه حرفه ای خود، به دانشجویان و دانشگاهیان در صدها رشته دانشگاهی، خدمات آموزشی و تحقیقی ارائه کرده ایم. مهم ترین نکات تحقیق دانشجویی را برای هر زمینه علمی به خوبی می شناسیم. تیم پژوهشگران ما از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های ایران و خارج از کشور در رشته های دانشگاهی مختلف هستند. سفارش تحقیق دانشجویی را برای تمامی رشته های زیرمجموعه علوم پایه، پزشکی، علوم مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، تربیت بدنی، زبان های خارجی و … پذیرا هستیم.

قیمت انجام تحقیق دانشجویی چقدر است؟

هزینه انجام تحقیق دانشجویی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تعداد صفحات: با توجه به اینکه تعداد صفحات تحقیق کم یا زیاد باشد، هزینه انجام تحقیق متغییر خواهد بود.
  • رشته و گرایش تحصیلی: در بعضی از رشته ها مانند رشته های فنی مهندسی، محتوا و مقالات بسیار سنگین و پیچیده هستند و نیازمند این هستند که وقت بیشتری گذاشته شود.
  • مقطع تحصیلی: انجام تحقیق برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به وقت بیشتری نیاز دارد و طبیعتا هزینه آن نیز افزایش می یابد.
  • زمان تحویل: بسیاری از دانشجویان برای نوشتن تحقیق خود وقت کافی ندارند و نیاز به انجام تحقیق دانشجویی فوری دارند که این موضوع سبب افزایش هزینه می شود.
  • مقالات ترجمه شده: در بعضی از تحقیق ها، اساتید می خواهند مقالات زیادی ترجمه و تحلیل شوند. در این موارد هزینه افزایش پیدا می کند.

9 مورد از مزایای ثبت سفارش انجام تحقیق دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه

ما یکی از بزرگ ترین و جامع ترین گروه های پژوهشگران را دارا هستیم. محققان ما در دانشجو پروژه، با همه جزئیات و نکات تحقیق دانشجویی به خوبی آشنایی دارند. می توانیم با استفاده از تمامی ابزارهای مورد نظر شما، تحقیق را به هر روش دلخواهتان به انجام برسانیم. کوشیده ایم تا گستره خدمات متنوعی را در نظر بگیریم و تمامی نیازهای علمی و تحصیلی شما را برطرف سازیم.

سفارش تحقیق دانشجویی در دانشجو پروژه
سفارش تحقیق دانشجویی

1. پذیرش سفارش تحقیق دانشجویی به دو زبان فارسی و انگلیسی

تا به امروز، هزاران پروژه تحقیق دانشجویی را به چندین زبان زنده دنیا، ازجمله فارسی و انگلیسی، با موفقیت به نگارش رسانده ایم. مفتخریم که توانسته ایم اعتماد مشتریانمان در داخل و خارج از کشور را به دست آوریم. بخش عمده ای از پژوهشگران ما، از معتبرترین مدارک زبان انگلیسی و سابقه طولانی در زمینه انجام تحقیق انگلیسی برخوردار هستند. آن ها سفارش تحقیق دانشجویی انگلیسی شما را به بهترین نحو، با رعایت کامل گرامر، اسپلینگ و جنبه های ادبی به نگارش میرسانند.

2. ارائه خدمات مشاوره رایگان پیش و پس از ثبت سفارش

در جلسات مشاوره رایگان، شما می توانید درباره تمامی جنبه های انجام تحقیق دانشجویی فوری با متخصصان ما گفتگو کنید. جهت دریافت خدمات مشاوره رایگان، می توانید همین حالا از طریق شماره تماس دانشجو پروژه، پیامک، شبکه های اجتماعی، وب سایت و ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید.

3. ارائه خدمات مشاوره تخصصی و راهنمایی علمی

در صورت درخواست شما، خدمات مشاوره تخصصی و راهنمایی علمی در مورد روش های تحقیق در دانشجو پروژه ارائه خواهند شد. متخصصان و پژوهشگران ما، درباره نحوه انجام تحقیقات دانشجویی، توضیحات لازم را به شما خواهند داد. امکان ارسال فایل راهنما متنی یا صوتی درباره روش انجام تحقیق علمی وجود دارد. برای گفتگوی تخصصی و علمی درباره موضوع تحقیق دانشجویی نیز در خدمتتان خواهیم بود.

4. انجام پاورپوینت دانشجویی برای تحقیق در صورت نیاز

شمار فراوانی از مشتریان ما، همزمان با سفارش تحقیق دانشجویی، به سفارش پاورپوینت دانشجویی نیاز دارند. بنابراین، تمهیدات ویژه ای را برای انجام پاورپوینت دانشجویی در نظر گرفتیم. شما می توانید هنگام ثبت سفارش تحقیق علمی خود، به طور همزمان، پاورپوینت آن را نیز سفارش دهید. گروه ویژه ای از متخصصان طراحی پاورپوینت ما در موسسه دانشجو پروژه، آن را با بهترین کیفیت آماده می کنند.

5. ارتباط دائمی و 24 ساعته با شما

تیم پشتیبانی ما، به طور 24 ساعته در 7 روز آماده (حتی ایام تعطیل) آماده پاسخگویی به شما دانشجویان بزرگوار هستند. شما می توانید پیش و پس از ثبت سفارش تحقیق آنلاین خود، در هر زمان، هر گونه دغدغه و پرسش را با پشتیابانان ما در میان بگذارید.

6. ضمانت 100% سفارش ها

سفارش ها از نظر دقت علمی، محتوایی و نگارشی، از ضمانت کامل برخوردار هستند. به دلیل نظارت جدی و مسئولانه بر سفارش ها در موسسه دانشجو پروژه، سفارش ها عاری از هرگونه ایراد خواهند بود. در صورت وجود، کوچکترین ایراد، آن را با جدیت تمام برای شما پیگیری و رفع خواهیم کرد.

7. امکان پذیرش سفارش تحقیق دانشجویی فوری و نیمه فوری

اگر برای تحقیق خود فرصت بسیار کمی دارید یا حتی چند ساعت زمان باقی مانده است، برای خدمت رسانی به شما آمادیم. ما تیم بزرگی از پژوهشگران متخصص را در اختیار داریم و با همکاری یکدیگر، می توانیم انجام تحقیق دانشجویی فوری شما را با هر شرایطی با عهده بگیریم. کافی است جزئیات سفارش تحقیق فوری خود را برای ما ارسال نمایید. سفارش شما در عرض چند دقیقه، بررسی، برآورد هزینه و ثبت نهایی خواهد شد. حتما هنگام ثبت سفارش، فوری بودن آن را ذکر کنید.

8. انجام تحقیق دانشجویی ارزان با بهترین کیفیت

به منظور رعایت حال دانشجویان گرامی، کوشیده ایم تا قیمت ها را حتی الامکان پایین نگه داریم. تخفیف های دانشجویی گوناگون را نیز مطابق با شرایط هر گروه از دانشجویان در نظر داریم. جهت اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها، تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

9. حفظ حریم خصوصی مشتریان

هیچ یک از اطلاعات شخصی مشتریان، از جمله هویت فردی، شماره تماس، وضعیت تحصیل و غیره، با هیچ شخص ثالثی برای هیچ یک از اهداف تجاری، تبلیغاتی و غیره، را اشتراک نمی گذاریم. همچنین تمامی اطلاعات سفارش، از جمله جزئیات سفارش، فایل های ارسالی اولیه و فایل های نهایی، کاملا به طور محرمانه نزد ما محفوظ می مانند.

سخن پایانی

ما در موسسه دانشجو پروژه، کامل ترین مجموعه امکانات و باتجربه ترین گروه از افراد متخصص را در اختیار داریم. تیم متخصصان و پژوهشگران ما، به صورت ویژه به انجام سفارش تحقیق دانشجویی می پردازند. پژوهشگران ما در طول عمر حرفه ای خود، با بیشترین حجم ممکن از کارهای علمی-پژوهشی و امور تحقیقی تعامل داشته اند. بدیهی است که آن ها بر تمامی نکات انجام تحقیق دانشجویی فوری کاملا مسلط هستند. ثبت سفارش تحقیق دانشجویی خود در موسسه ما، مطمئنا به ارتقای سطح تحصیلی و علمی تان کمک خواهد کرد.

انجام تحقیق دانشجویی را به دانشجو پروژه بسپارید

پرسش های متداول

قیمت تحقیق دانشجویی آنلاین در دانشجو پروژه چقدر است؟

قیمت انجام تحقیق دانشجویی در موسسه ما، بر اساس عوامل گوناگون تعیین می شود. رشته و مقطع تحصیلی شما، موضوع تحقیق، تعداد کلمات و حجم تحقیق، نیاز به سفارش های جانبی تحقیق و زمان (فوری یا عادی) در قیمت اثرگذارند. جهت برآورد هزینه سفارش تحقیق آنلاین خود به طور رایگان، با ما تماس بگیرید.

مراحل انجام تحقیق دانشجویی کدامند؟

مراحل نگارش تحقیق عبارت اندز: تعیین موضوع، تحقیق اولیه، جمع آوری منابع، یادداشت برداری، نوشتن متن تحقیق، رفرنس دهی و بازبینی نهایی، 7 مورد از مراحل تحقیق دانشجویی هستند.

بهترین روش رفرنس دهی منابع برای تحقیق دانشجویی چیست؟

رایج ترین سبک رفرنس دهی در ایران را بتوان APA دانست. البته سبک های MLA، Harvard و IEEE نیز بسیار رایج اند.

سایر خدمات دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *