انجام رفرنس نویسی

انجام پروژه رفرنس دهی، به خودی خود یک کار وقت گیر و خسته کننده برای دانشجویان به شمار می رود. حال اگر دانشجو با نحوه رفرنس دهی یا سبک های رفرنس دهی نیز آشنا نباشد، آنگاه کار دشوارتر خواهد شد. ما در موسسه دانشجو پروژه، خدمات انجام رفرنس نویسی را در نظر گرفته ایم تا بار بزرگی را از دوش دانشجویان هنگام انجام پروژه های دانشجویی برداشته باشیم. ثبت سفارش رفرنس نویسی در موسسه ما، به صورت فوری در کمتر 5 دقیقه و تحویل آن بسیار سریع است.

ما در دانشجو پروژه مطابق با انواع سبک رفرنس دهی شامل APA، Harvard، IEEE، MLA، ACS و بیش از 15 سبک دیگر، رفرنس ها را درج می کنیم. انجام پروژه رفرنس نویسی در موسسه ما، بنا به ترجیح شما با Mendeley، EndNote، Zoreto، Bibtex و 5 نرم افزار دیگر یا به طور دستی پذیرفته می شود. تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا با مزایای برون سپاری پروژه رفرنس دهی در دانشجو پروژه آشنا شوید.

برای انجام پروژه رفرنس نویسی به کمک نیاز دارید؟

انجام رفرنس نویسی در دانشجو پروژه با تضمین کیفیت

تیم دانشجو پروژه از برترین فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور تشکیل شده است. ما در این موسسه، تا به امروز بیش از 14 هزار سفارش انجام پروژه دانشجویی را با موفقیت و جلب رضایت کامل مشتریان به انجام رسانده ایم. در این میان، انجام پروژه رفرنس دهی، یکی از پرطرفدارترین خدمات دانشجو پروژه به شمار می رود. دانشجویان هنگام انجام تحقیق دانشجویی، انجام پایان نامه، انجام سمینار ارشد و دکتری حتما و ضرورتا به انجام رفرنس دهی نیاز خواهند داشت. رفرنس دهی می تواند بسیار وقت گیر و دشوار باشد.

حتی اگر دانشجو بر نحوه انجام پروژه رفرنس نویسی کاملا مسلط باشد، این کار می تواند بخشی از وقت تحقیقات علمی او را بیهوده بگیرد. در این مواقع، ثبت سفارش رفرنس نویسی در موسساتی مانند دانشجو پروژه، یک راه حل عالی است. متخصصان ما در دانشجو پروژه به دلیل تجربه درازمدتی که در نگارش متون علمی دارند، می توانند با رعایت کامل تمامی دستورالعمل ها و استانداردها، انجام پروژه رفرنس دهی شما را بر عهده خواهند گرفت.

ما سفارش رفرنس نویسی را به هر دو روش دستی و نرم افزاری، از سوی مشتریان پذیرا هستیم. در حالت عادی، سفارش ها همگی با استفاده از نرم افزار افزوده می شوند که سرعت بالاتر و فرمت بندی خاص خود را دارد. در مواقعی، مانند تکالیف آموزشی، ارائه پاورپوینت، فرمت های عکس یا در صورت الزام دانشگاه، ممکن است مشتریان به ثبت سفارش رفرنس نویسی دستی داشته باشند. تیم ما آمادگی کامل برای هر نوع سفارش انجام رفرنس دهی را دارد.

انجام رفرنس نویسی
انجام پروژه رفرنس نویسی

8 مزیت ثبت سفارش رفرنس نویسی در دانشجو پروژه

شما با ثبت سفارش رفرنس دهی در دانشجو پروژه، از صحت منابع درج شده در مقاله و کامل بودن آن ها اطمینان حاصل می کنید. سفارش رفرنس نویسی در موسسه ما به دست افراد آکادمیک با تجربه طولانی مدت در زمینه انجام تحقیق علمی تکمیل می شود.

دانشجویان با ثبت سفارش انجام پروژه رفرنس نویسی در دانشجو پروژه، در زمان و انرژی خود صرفه جویی خواهند کرد. خدماتی چون ضمانت 100%، ارائه نمونه کار رایگان، مشاوره رایگان درباره نحوه رفرنس دهی، فرمت رفرنس به روش دلخواه مشتری و ارتباط 24 ساعته، موسسه ما را به یک گزینه عالی برای دانشجویان بدل می سازند.

1- ضمانت کامل

تمامی سفارش های انجام پروژه دانشجویی در موسسه ما از گارانتی 48 ساعته برخوردار هستند. در صورت وجود کوچکترین نقص در سفارش های تحویلی، می توانید تا 48 ساعت آن را به تیم پشتیبانی ما در موسسه دانشجو پروژه اطلاع دهید. مسئله را فورا پیگیری خواهیم کرد.

2- پذیرش سفارش رفرنس نویسی انگلیسی، فارسی

انجام پروژه رفرنس دهی در موسسه دانشجو پروژه، به زبان های مختلف دنیا، به ویژه دو زبان پرکاربرد فارسی و انگلیسی، قابل پذیرش خواهد بود. متخصصانی در موسسه ما فعالیت می کنند که از بهترین دانشگاه های ایران و جهان فارغ التحصیل شده اند و تجربه بالایی از فعالیت در حوزه های آکادمیک دارند. این متخصصان ضمن آشنایی کامل با زبان های رایج بین المللی چون انگلیسی، می توانند انجام رفرنس نویسی شما را مطابق با استانداردهای بین المللی بر عهده بگیرند.

3- انجام پروژه رفرنس نویسی با همه سبک های رفرنس نویسی

سبک های رفرنس نویسی بسیاری وجود دارد. این سبک ها، هر کدام مقررات، اصول و خط و مشی های سفت و سخت خاص خود را دارند که می بایست به صورت کاملا دقیق رعایت شود. دانشگاه های برتر، موسسات آکادمیک یا برخی انتشارات های علمی، این سبک ها را تدوین کرده اند. نحوه رفرنس دهی در هر یک از سبک ها، معمولا در گزارش های رسمی منتشرشده توسط این موسسات تبیین می شود. سبک های رفرنس دهی به 3 دسته سبک های پرانتزی، عددی و یادداشتی تقسیم می شوند.

سبک APA جز رایج ترین سبک های منبع نویسی به شمار می رود که نسخه های مختلف آن تا نسخه شماره 6 و 7 امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. دیگر سبک های پرکاربرد برای انجام رفرنس دهی به ترتیب شامل سبک Harvard، IEEE، MLA، Vancouver، AMA و ASA هستند.

سبک های ACS، Chicago، NLM، AAA، APSA و OSCOLA و چندین سبک دیگر نیز مکررا در متون آکادمیک به کار رفته اند. متخصصان ما در دانشجو پروژه، با تمامی این سبک های رفرنس نویسی آشنایی کامل دارند و انجام پروژه رفرنس دهی شما را با هر سبک مورد نظر به صورت کاملا اصولی بر عهده می گیرند.

انجام رفرنس دهی با تمامی سبک ها
انجام رفرنس نویسی با تمامی سبک های رفرنس دهی

4- انجام ویرایش رفرنس دهی و تبدیل رفرنس

نحوه تبدیل رفرنس برای دانشجویان به یک دغدغه جدی بدل شده است. گاه پیش می آید که دانشجو می خواهد رفرنس های خود را از یک سبک مانند APA به سبک های دیگر مانند Harvard تبدیل کند. تبدیل رفرنس در موسسه دانشجو پروژه پذیرفته می شود. در موارد دیگری، انجام رفرنس دهی در یک متن، به طور ناقص یا نادرست انجام شده است یا رفرنس ها جابجا هستند. در این مواقع، دانشجو به خدمات انجام ویرایش رفرنس و منبع نیاز پیدا می کند.

ما در موسسه دانشجو پروژه، هرگونه ویرایش رفرنس، حتی دشوارترین موارد را پذیرا هستیم. شما عزیزان کافی است تنها طی تماس تلفنی، ارسال پیام یا مراجعه به صفحه ثبت سفارش وب سایت دانشجو پروژه، توضیحات مرتبط با انجام پروژه رفرنس دهی خود و ویرایش آن را به ما اطلاع دهید. پروژه انجام ویرایش رفرنس شما در عرض چند دقیقه به طور کاملا رایگان برآورد هزینه می شود و جزئیات به اطلاعتان خواهد رسید. سپس در صورت موافقت شما، سفارش را ثبت می کنیم.

5- ارتباط 24 ساعته با مشتریان

دانشجو پروژه، تاکید ویژه ای بر ارتباط سودمند و دائمی با مشتریان خود دارد. به خصوص در مورد انجام پروژه های دانشجویی و انجام رفرنس نویسی، وجود ارتباطات سودمند بین مشتری و متخصصان ضروری است؛ زیرا ارتباطات بهتر به دست یابی به نتیجه عالی برای پروژه کمک می کنند.

تیم پشتیبانی ما به طور 24 ساعته پاسخگوی سوالات و دغدغه های همه عزیزان، شامل افرادی که ثبت سفارش داشته اند یا نداشته اند، خواهد بود. همچنین پشتیبانان ما برای ثبت و پیگیری سفارش از سوی شما نیز در 24 ساعت روز و 7 روز هفته، آماده هستند.

6- مشاوره رایگان

ما خدمات مشاوره رایگان را در نظر گرفتیم تا دانشجویان بتوانند بدون پرداخت هزینه، به پاسخ مهم ترین سوالات خود برسند. این سوالات میتوانند درباره نحوه رفرنس نویسی، سبک های رفرنس دهی و بهترین نرم افزارهای رفرنس دهی باشند. جهت دریافت مشاوره رایگان، کافی است با شماره تماس دانشجو پروژه که در صفحه اصلی وب سایت این موسسه ذکر شده است، تماس بگیرید.

7- ارائه نمونه کار برای سفارش رفرنس دهی

در صورت درخواست شما، پیش از ثبت سفارش رفرنس دهی، نمونه کارهای رفرنس بر اساس سبک های رفرنس دهی مختلف ازجمله APA و IEEE را برایتان ارسال خواهیم کرد. نمونه رفرنس های ارسالی با فرمت PDF و doc و دیگر فرمت ها، نحوه انجام رفرنس نویسی در دانشجو پروژه را برای مراجعه کنندگان عزیز آشکار می سازند.

8- حفظ حریم خصوصی مشتریان و امنیت اطلاعات

یکی از موکدترین سیاست های کاری دانشجو پروژه، حفظ کامل حریم خصوصی همه مراجعه کنندگان است. ما در موسسه دانشجو پروژه، پروتکل ها و پروسه های نظارتی لازم جهت احترام به حریم خصوصی مشتری و اطمینان خاطر او برای به اشتراک گذاری اطلاع را لحاظ کرده ایم.

هیچ یک از اطلاعات شخصی مشتری، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، دانشگاه محل تحصیل، رشته تحصیلی و دیگر موارد، به هیچ دلیل تجاری، تبلیغاتی یا غیره، در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی گیرند. ضمنا، اطلاعات مرتبط با سفارش کاملا نزد ما محفوظ می مانند و فقط برای همان سفارش مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

عوامل موثر بر هزینه انجام رفرنس نویسی

هزینه انجام رفرنس دهی در دانشجو پروژه، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. جهت اطلاع از هزینه رفرنس نویسی، می توانید پروژه خود را از طریق وب سایت دانشجو پروژه، ایمیل یا شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید. هزینه را در چند دقیقه برآورد می کنیم و به اطلاعتان خواهیم رساند.

سفارش رفرنس نویسی در دانشجو پروژه
سفارش رفرنس نویسی

1- سبک رفرنس دهی

هر یک از سبک های رفرنس نویسی APA، Harvard، IEEE، MLA، Chicago، Vancouver و غیره، الزامات متفاوتی برای انجام پروژه رفرنس دهی دارند. اینکه سبک مورد نظر شما چه باشد، تا حدودی بر هزینه رفرنس دهی تاثیر می گذارد. جهت اطلاع از هزینه رفرنس نویسی هر یک از سبک ها و مشاوره نحوه انتخاب سبک رفرنس نویسی، می توانید همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

2- تعداد رفرنس ها یا حجم متن

مطمئنا هزینه انجام پروژه رفرنس نویسی دارای 10 رفرنس یا هزینه انجام پروژه رفرنس دهی با 150 رفرنس یکی نخواهد بود. همچنین حجم متن، یعنی تعداد کلمات متن، به دلیل نیاز به بررسی و مرور رفرنس ها، می تواند بر قیمت اثرگذار باشد.

3- رشته تحصیلی یا حوزه مطالعاتی

در برخی مواقع، مانند مواقعی که نیاز به ویرایش، افزودن یا حذف رفرنس باشد یا رفرنس ها به بازبینی تخصصی نیاز داشته باشند. بسته به رشته تحصیلی، هزینه متفاوت خواهد بود. زیرا در این مواقع، سفارش رفرنس نویسی حتما به یک متخصص که فارغ التحصیل از همان رشته باشد، سپرده می شود و نظارت علمی بر رفرنس ها به عمل می آید.

4- انجام رفرنس نویسی فوری یا عادی

زمان، یک عامل مهم در تعیین هزینه رفرنس دهی است. انجام رفرنس دهی فوری چند ساعته یا کمتر از 48 ساعت با حجم بالا، می تواند هزینه ای 2 برابر یا بیشتر در مقایسه با انجام پروژه رفرنس دهی با زمان عادی داشته باشد. زمان عادی انجام پروژه های دانشجویی رفرنس دهی بر اساس نظر متخصصان دانشجو پروژه تعیین می شود.

5- زبان رفرنس نویسی

پروژه های رفرنس در موسسه دانشجو پروژه عموما به زبان فارسی و انگلیسی هستند. انجام رفرنس نویسی انگلیسی، هزینه بیشتری در مقایسه با انجام رفرنس دهی فارسی دارد. دیگر زبان ها شامل عربی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و غیره، قیمت گذاری خاص خود را خواهند داشت.

6- رفرنس نویسی دستی یا نرم افزاری

درج رفرنس در موسسه دانشجو پروژه به طور پیش فرض با نرم افزارهایی چون مندلی، اند نوت و غیره انجام می گیرد. گاه مشتریان به دلایل مختلف به انجام رفرنس دهی دستی نیاز دارند که در این صورت، این مسئله حتما باید در توضیحات سفارش ذکر شود. هزینه رفرنس نویسی دستی با پروژه های نرم افزاری، متفاوت است.

انجام رفرنس دهی فوری در کمتر از 2 ساعت

اگر سفارش شما برای درج منابع و رفرنس ها، فوری یا فوق فوری است، ما برای خدمت رسانی آماده ایم. برخی سفارش ها را در صورت داشتن حجم مشخص، حتی در کمتر از 2 ساعت تکمیل خواهیم کرد. جهت ثبت سفارش رفرنس نویسی فوری، می توانید با تیم پشتیبانی دانشجو پروژه تماس بگیرید و پاسخ خود را در کمتر از 5 دقیقه دریافت کنید.

جمع بندی

انجام رفرنس دهی در همه متون دانشگاهی، شامل تحقیق ها، پروپوزال، مقاله، کتاب و غیره یک قانونی ضروری به شمار می رود. دانشجویان به ویژه هنگام نوشتن پایان نامه ارشد، رساله دکتری و تحقیق دانشجویی، به انجام رفرنس نویسی نیاز پیدا می کنند. درج رفرنس یک کار بسیار وقت گیر و پر زحمت است. بنابراین، بیشتر دانشجویان ترجیح می دهند تا با ثبت سفارش رفرنس دهی در موسساتی مانند دانشجو پروژه، بار بزرگی را از دوش خود بردارند.

25% تحفیف ویژه اولین سفارش

پرسش های پرتکرار

هزینه انجام رفرنس نویسی چقدر است؟

هزینه پروژه رفرنس نویسی به عواملی مانند زبان و سبک رفرنس نویسی، تعداد رفرنس ها و زمان تحویل پروژه بستگی دارد.

بهترین نرم افزارهای رفرنس دهی کدام اند؟

اندنوت (EndNote)، زوترو (Zotero)، مندلی (Mendeley)، رد کیوب پیپرز (RedCube Papers) و بیب تکس (Bibtex) برخی از رایج ترین نرم افزارها برای انجام رفرنس دهی هستند.

رایج ترین سبک های رفرنس دهی چه هستند؟

رفرنس دهی APA نسخه های 6 و 7، در بسیاری از مقالات دانشگاهی شامل مقالات علوم تجربی، روان شناسی و حوزه آموزش به کار می رود. سبک IEEE برای حوزه مهندسی و رایانه کاربرد بیشتری دارد. سبک هاروارد، بیشتر برای علوم اقتصادی به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *