انجام ویراستاری پایان نامه

تقریبا اکثر دانشجویان، انجام ویراستاری پایان نامه خود را به متخصصان این کار می سپارند. زیرا نیاز است تا حتما یک فرد متخصص، با نگاه تازه ای به بررسی و اصلاح پایان نامه آنها بپردازد. خدمات ما در زمینه پذیرش سفارش انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری، دقیقا برای پاسخگویی به این نیاز مبرم دانشجویان در نظر گرفته شده اند.

شما عزیزان می توانید همین حالا، تنها با یک تماس یا ارسال پیام، سفارش ویرایش پایان نامه خود را در عرض چند دقیقه در موسسه ما ثبت کنید. همچنین می توانید با ما ارتباط برقرار کنید و پیش از ثبت سفارش آنلاین ویراستاری متن خود، از ما در این باره مشاوره رایگان بگیرید. در این مطلب، شما را با کلیات نحوه ویراستاری پایان نامه آشنا می سازیم. همچنین بسته های خدماتی مختلف خود برای ویراستاری پایان نامه را معرفی می کنیم و درباره نحوه انجام ویرایش پایان نامه ارشد در موسسه دانشجو پروژه توضیحاتی خواهیم داد.

برای انجام ویراستاری پایان نامه خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 20 دقیقه

فهرست مطالب

اهمیت انجام ویراستاری پایان نامه

پایان نامه، آخرین مرحله از تحصیل است. انجام پایان نامه تا حدودی به انجام تحقیق دانشجویی شباهت دارد، اما بسیار زمان بر تر بوده و در مقایسه با انجام تحقیق، انرژی بسیار زیادی از دانشجو می گیرد. در این میان، انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری به خودی خود یک نگرانی بزرگ برای دانشجویان به شمار می رود. در راستای برطرف سازی این نگرانی، متخصصان ما با اصلاح املایی، فنی، علمی، ساختاری و زبانی پایان نامه شما و بازخوانی آن، انجام ویراستاری پایان نامه را به صورت حرفه ای بر عهده می گیرند.  

پایان نامه ای که ویرایش نشده باشد، به احتمال زیاد از سوی داوران تذکر جدی دریافت خواهند کرد. انجام ویرایش پایان نامه، یک امر ضروری در مراحل نگارش پایان نامه است. بدون ویرایش، کیفیت پایان نامه به شدت پایین می آید و احتمال مردودی آن وجود خواهد داشت. به دلیل این ضرورت، ما ویرایش پایان نامه شما را به متخصصانی می سپاریم که بر تمامی جنبه های علمی، محتوایی، ساختاری، زبانی و غیره آن کاملا مسلط هستند. پیشنهاد می کنیم که جهت ثبت سفارش ویراستاری پایان نامه خود در موسسه دانشجو پروژه، همین حالا اقدام کنید.

انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

ما اطمینان حاصل می کنیم که تمامی مفاهیم و ایده ها در متن پایان نامه شما به طور کاملا شفاف بیان شده باشند. همچنین از رعایت اصول نگارش آکادمیک مطمئن می شویم. دستور زبان و گرامر متن را بررسی خواهیم کرد. سپس چک می کنیم که ساختار و فرمت فایل، با قوانین دانشگاه شما همخوانی داشته باشد. همچنین به بررسی تناسب کامل بخش های پایان نامه با یکدیگر می پردازیم و فرمت رفرنس دهی را اصلاح و تایید خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با یک تماس از خدمات مشاوره پایان نامه رایگان ما بهره مند شوید.

تکرار و گزافه گویی را از متن پایان نامه شما حذف میکنیم. فاصله گذاری ها، فرمت اعداد، نیم فاصله، فونت، پاراگراف بندی، حاشیه، بخش بندی (sectioning) و همه موارد این چنینی را حتما به طور دقیق بررسی و اصلاح خواهیم کرد. جملات را کوتاه و شیوا می کنیم. عبارات عامیانه را حذف کرده و متن را روان می سازیم. انجام ویرایش پایان نامه ارشد در موسسه ما از ضمانت کامل 100% برخوردار است. ثبت سفارش ویراستاری آنلاین در دانشجو پروژه طی چند دقیقه و تنها با چند کلیک امکان پذیر است.  

انجام ویراستاری پایان نامه
انجام ویراستاری پایان نامه در دانشجو پروژه

معرفی خدمات تخصصی انجام ویرایش پایان نامه در دانشجو پروژه

جهت رفاه حال مشتریان و متناسب با نیازهای گوناگون آن ها، بسته های خدماتی مختلفی را برای انجام ویرایش پایان نامه ارشد در نظر گرفته ایم. در هر یک از این بسته ها، جنبه های بخصوصی از پایان نامه شما مورد ویرایش قرار می گیرد. قیمت انجام ویراستاری پایان نامه و زمان مورد نیاز برای هر بسته و سطح خدمات متفاوت خواهد بود.

1- انجام ویراستاری ظاهری

هر دانشگاه یا موسسه آموزش عالی، قالب و فرمت متفاوتی را برای انجام پایان نامه ارشد تعیین می کند. همچنین چندین مورد کلی از اصول نگارش پایان نامه در ارتباط با ساختار هست که در تمامی بخش ها می بایست رعایت شود. این موارد زیرمجموعه انجام ویراستاری ظاهری پایان نامه قرار می گیرند که شامل امور ذیل می شود:

  • صفحه آرایی پایان نامه
  •  شماره گذاری عناوین، صفحات، بخش ها و غیره
  • تعیین نوع، سایز و رنگ فونت برای قسمت های مختلف
  • درج هدینگ، استایل و فهرست بندی
  • حاشیه بندی و پاراگراف بندی
  • دیگر موارد مشابه و مرتبط با ساختار ظاهری

انجام ویراستاری ظاهری پایان نامه شما را در کمترین زمان ممکن تکمیل خواهیم کرد.

2- ویراستاری فنی پایان نامه

سفارش انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری را از نظر فنی پذیرا هستیم. ویراستاری فنی به جنبه های نگارشی و املایی متن شما بر می گردد. اساتید و داوران اهمیت ویژه ای برای ویراستاری فنی قائل هستند. حتی کوچک ترین ایراد املایی و نگارشی می تواند تاثیر منفی بر نمره پایان نامه شما بگذارد. بنابراین توصیه می کنیم این کار را حتما به متخصصان باتجربه ما بسپارید. ویرایش فنی شامل امور زیر می شود:

  •  تصحیح علائم نگارشی و اطمینان از رعایت اصول نگارشی
  • بررسی نحوه فاصله گذاری و نیم فاصله ها
  • تصحیح فرمت اعداد
  • اصلاح غلط های املایی

3- ویرایش زبانی-ادبی پایان نامه

ویراستاری ادبی، بسته بندی ویژه خدمات ما برای انجام ویراستاری پایان نامه های فارسی است. در این بسته خدماتی، ما به بررسی علائم نگارشی، جنبه های مربوط به دستور زبان و شیوایی جملات و عبارات متن پایان نامه شما می پردازیم. این بسته خدماتی، به دست متخصصانی انجام می شود که از مقاطع تحصیلی عالی رشته زبان و ادبیات فارسی و رشته های نزدیک به آن فارغ التحصیل شده باشند. تمرکز ویژه بر ظرافت های زبان فارسی، از مهم ترین ویژگی های این بسته به شمار می رود.

4- انجام ویراستاری زبانی – گرامری

در بسته ویراستاری گرامری، متون غیر فارسی، به ویژه متون انگلیسی را از نظر گرامری و نیز نگارشی بررسی و اصلاح خواهیم کرد. البته سفارش ویراستاری پایان نامه گرامری برای متون دیگر زبان ها نیز پذیرفته می شود. مشتریان گرامی توجه داشته باشند که در این بسته، متن شما از نظر محتوایی و معنایی بررسی نمی شود.

5- انجام ویراستاری پایان نامه تطبیقی

اگر برای انجام ترجمه پایان نامه خود اقدام کرده اید، یا بخش هایی از پایان نامه شما به روش ترجمه تکمیل شده است، ما بسته ویراستاری تطبیقی را به شما پیشنهاد می کنیم. در ویراستاری تطبیقی، گروهی از ویراستاران ما با سابقه طولانی در امر انجام ترجمه دانشجویی و حرفه ای، متن اصلی انگلیسی یا فارسی را با متن  ترجمه شده تطبیق می دهند.

هنگام انجام ویرایش پایان نامه ارشد از نوع تطبیقی، تمامی ایرادات لغوی و ترجمه های نارسا را اصلاح می کنیم. محتوا را از نظر معنایی بررسی می کنیم و تلاش میکنیم تا محتوای متن ترجمه را به متن اصلی نزدیک تر کنیم. همچنین دیگر موارد مانند جمله بندی ها، گرته برداری های غیرملموس، گرامر و دستور زبان و نکات نگارشی مورد بررسی قرار می گیرند.

6- انجام ویراستاری محتوایی

با سفارش ویراستاری پایان نامه از نوع محتوایی، متن شما را با یک نگاه عمیق علمی، محتوایی و منطقی مورد بررسی قرار می دهیم. صحت ادعاهای علمی، استدلال ها، روش های تحلیل و تحقیق و ارجاع ها را بررسی می کنیم. درستی فرمول ها، آنالیزها، مفاهیم علمی-پژوهشی و غیره را با مطالعه دقیق منابع معتبر موجود، تایید می کنیم یا آن ها را اصلاح خواهیم کرد. دزدی ادبی یا plagiarism نیز بررسی و اصلاح خواهد شد.

در این بسته، هیچ یک از جنبه های گرامری، دستوری، نگارشی، ساختاری، املایی، فنی و غیره در متن پایان نامه شما مورد بررسی قرار نمی گیرند. در بسته محتوایی، به بازبینی و اصلاح پایان نامه شما فقط از نظر محتوایی، علمی و منطقی می پردازیم.

7- انجام ویراستاری پایان نامه تخصصی

بسته ویراستاری تخصصی را برای آن دسته از دانشجویان در نظر گرفته ایم که می خواهند از تمامی جنبه های متن پایان نامه خود، به جز جنبه علمی و محتوایی، اطمینان حاصل کنند. این بسته شامل تمامی بسته های خدماتی به جز انجام ویرایش پایان نامه ارشد از نوع محتوایی می شود. ویراستاری ظاهری، فنی، ادبی یا گرامری و تطبیقی، همگی در این بسته انجام خواهند شد.

رویکرد دانشجو پروژه برای انجام ویرایش پایان نامه

بالغ بر یک دهه خدمت رسانی موفق به دانشجویان گرامی در زمینه انجام ویرایش پایان ارشد و دکتری را باعث افتخار خود می دانیم. در این سال ها، تمرکز ما همواره بر جلب رضایت مشتریان معطوف بوده است. با به کارگیری تمامی روش های لازم و رفع همه نیازهای آکادمیک این عزیزان، خرسندیم که توانسته ایم در راستا موفق عمل کنیم.

انجام ویرایش پایان نامه در دانشجو پروژه
انجام تخصصی ویرایش پایان نامه

بررسی تمامی بخش های پایان نامه

هر پایان نامه از چندین بخش یا چندین فصل تشکیل می شود که مهم ترین و رایج ترین آن ها عبارت اند از: صفحه عنوان، چکیده، فهرست، مقدمه، پیشینه پژوهش، تحلیل، نتایج، بحث و بررسی، نتیجه گیری، منابع. مطابق با بسته انتخابی شما برای انجام ویرایش پایان نامه، تمامی این بخش ها یا بخش های لازم را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پیروی از اصول و قوانین دانشگاه و موسسه آموزشی مربوطه

هر دانشگاه یا موسسه، قوانین مخصوص خود را درباره نحوه انجام پایان نامه ارشد دارد. معمولا فایل های راهنما و دستورالعمل هایی بدین منظور برای دانشجو ارسال می شوند. ما در موسسه دانشجو پروژه، ویراستاری پایان نامه شما را با مطالعه و رعایت کامل این قوانین انجام می دهیم.

مدیریت و برنامه ریزی ویژه برای انجام ویراستاری پایان نامه ارشد

ویرایش پایان نامه در موسسه ما، طبق اصول مدیریت پروژه های ویرایش و با برنامه ریزی زمانی و عملی دقیق صورت می گیرد. درنتیجه، سفارش ویرایش شما بدون هیچ گونه کاستی یا تاخیر، به بهترین نحو ممکن به انجام خواهد رسید.

انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری با آنالیز چند لایه و عامل یابی

پیش از آغاز ویرایش، متن پایان نامه شما را یک بار به صورت کامل مطالعه و آنالیز خواهیم کرد. نارسایی های احتمالی و موارد قابل اصلاح را شناسایی، دسته بندی و اولویت بندی می کنیم. سپس کار ویرایش را بر اساس این دسته بندی های چند لایه و اولویت بندی های چند سطحی به انجام خواهیم رساند.

همسویی با اصول نگارش حوزه یا رشته تخصصی مربوطه

هر رشته علمی یا حوزه تخصصی، معمولا رویکرد مخصوص خودش را برای نگارش متن و نحوه بیان مفاهیم تخصصی دارد. ما در موسسه دانشجو پروژه، ضمن توجه به این مسئله، می کوشیم تا ویرایش را با نگاه به زبان آکادمیک مخصوص رشته تخصصی شما انجام دهیم.

لحن آکادمیک در ویراستاری پایان نامه

لحن آکادمیک، نوع خاصی از بیان در متون علمی دانشگاهی است که با متون انواع کتاب، اطلاعیه، متون ادبی و غیره تفاوت دارد. کاملا به این امر واقف هستیم و آن را هنگام انجام ویرایش پایان نامه ارشد شما لحاظ می کنیم.

بررسی جامع و جزئی پایان نامه

پایان نامه را هم از نگاه کلی و هم نگاه جزئیاتی مورد بررسی قرار می دهیم. اطمینان حاصل می کنیم که کلیات متن و محتوا، هم در هر بخش و هم در کل متن، یکپارچه باشند. همچنین تمامی جزئیات را به صورت جداگانه بررسی و در صورت نیاز، اصلاح خواهیم کرد.

توجه به زبان مجهول و معلوم

در متون دانشگاهی، استفاده از زبان مجهول (زبان بدون فاعل) رایج تر است. اما گاه لازم می شود که تا حدی از زبان معلوم (فاعل دار) نیز استفاده کنیم. این کار به دقت و ظرافت ویژه ای نیاز دارند و در صورت عدم رعایت آن، پایان نامه با مشکلات جدی روبرو خواهد شد. متخصصان ما هنگام انجام ویرایش پایان نامه ارشد، به اهمیت این نکته آگاه هستند و برای این مسئله اولویت ویژه قائل می شوند.

بررسی دزدی ادبی یا plagiarism (برای بسته محتوایی و کامل)

دزدی ادبی یکی از جنبه هایی که اساتید، داوران و ناظران، حتما به صورت ویژه به آن توجه خواهند داشت. پایان نامه شما را طبق بسته انتخابی از نظر محتوایی و زبانی بررسی می کنیم. آنگاه متخصصان ما امکان وجود دزدی ادبی در ان را با نگاه علمی عمیق خود و نیز ابزارهای رایانه ای مربوطه، تشخیص داده و برطرف می سازند.

مرور و بازبینی چندباره توسط متخصصان

مانند هر متن علمی معتبر دیگری، پایان نامه نیز به بازبینی و تایید متخصصان نیاز خواهد داشت. در موسسه ما، یک یا چند فرد متخصص و مسلط به محتوایی علمی پایان نامه شما، آن را پس از ویراستاری چندین بار به طور کامل مطالعه و مرور می کنند. سپس هرگونه ایراد جزئی باقی مانده از فرایند انجام ویراستاری پایان نامه را برطرف خواهند کرد.

هزینه ویراستاری پایان نامه چقدر است؟

جهت برآورد هزینه ویراستاری پایان نامه، چندین معیار را در نظر می گیریم. قیمت ویرایش پایان نامه در موسسه ما، به صورت چندمعیاره و هوشمند برآورد می شود تا مناسب ترین قیمت متناسب با نیازهای مشتریان گرامی به آن ها اعلام گردد. این معیارها عبارت اند از:

1- تعداد صفحات پایان نامه

تعداد کلمات و صفحات پایان نامه شما، بیشترین تاثیر را در قیمت آن خواهد داشت.

2- زمان تحویل

بسته به زمانی که برای ویرایش پایان نامه خود در اختیار دارید، قیمت ویراستاری پایان نامه شما ضریب می گیرد. برای مثال، ویراستاری با زمان عادی، ضریب یک دارد. اما ویراستاری فوری پایان نامه، نسبت به ویراستاری با زمان عادی، می تواند 2 برابر یا بیشتر گران تر باشد. انجام ویراستاری پایان نامه یک روزه و آنی نیز قیمت گذاری ویژه خود را خواهند داشت. به صرفه ترین حالت، سفارش با زمان عادی و زمان آزاد خواهد بود. زمان آزاد یعنی زمان تحویل فایل ویرایش شده طولانی تر از زمان عادی و توسط ما تعیین می شود. با ثبت سفارش ویرایش پایان به صورت زمان آزاد، می توانید چند درصد تخفیف دریافت کنید. 

3- رشته تحصیلی و موضوع پایان نامه شما

مطمئنا رشته تحصیلی نقش بسیار تعیین کننده ای در برآورد هزینه ویرایش پایان نامه ارشد دارد. البته میزان پیچیدگی موضوع پایان نامه نیز در قیمت اثر گذار خواهد بود. 

4- نیاز به انجام امور ویرایشی پیچیده با ابزارهای تخصصی

در برخی موارد، نیاز است تا نکات ویژه ای در پایان نامه رعایت شود. برای مثال، ممکن است استفاده از یک نرم افزار خاص برای تایپ فرمول و متن و درج فایل های تصویری تخصصی الزامی باشد. در صورت نیاز به انجام اموری که جزء موارد ضروری و ثابت انجام ویرایش پایان نامه ارشد نیستند، بر قیمت آن افزوده خواهد شد.

5- نوع بسته خدماتی انجام ویراستاری پایان نامه

هر یک از بسته های انجام ویرایش پایان نامه در موسسه ما، بازه قیمت خاص خود را دارند. انجام ویرایش ظاهری، انجام ویرایش فنی، ویراستاری ادبی، ویراستاری گرامری و ویراستاری تطبیقی، هر کدام با قیمت مختص خود انجام می شوند. قیمت ویرایش پایان نامه در بسته های ترکیبی، تخصصی و کامل نیز بر مبنای هزینه بسته های تک محاسبه می شود. در بسته پیشنهادی ما، یعنی انجام ویراستاری کامل، تخفیفات ویژه اعمال خواهد شد.

6- زبان پایان نامه (انگلیسی، فارسی و …)

زبان پایان نامه در تعیین هزینه ویرایش پایان نامه نقش مهمی ایفا می کند. ویرایش پایان نامه انگلیسی، هزینه بیشتری را نسبت به پایان نامه های فارسی در بر خواهد داشت. هزینه انجام ویراستاری پایان نامه به دیگر زبان های زنده دنیا نیز متناسب با نوع زبان پایان نامه اعلام خواهد شد.

ویژگی های خدمات ویراستاری پایان نامه در موسسه دانشجو پروژه

موسسه دانشجو پروژه، یک موسسه جامع ارائه خدمات دانشجویی است. بنابراین، ما به خوبی با تمامی نیازهای دانشجویان گرامی در تمامی مقاطع آشنایی داریم و مجموعه کاملی از خدمات را برای رفع این نیازها در نظر گرفته ایم.

مشاوره رایگان

اگر درباره نحوه انجام ویراستاری پایان نامه سوالاتی دارید، مشاوران ما به صورت رایگان با شما در این باره گفتگو خواهند کرد. در جلسات مشاوره رایگان، شما را با اصول ویراستاری پایان نامه و نحوه انجام آن آشنا خواهیم ساخت.

امکان ارسال نمونه کار

چندین نمونه پایان نامه و فایل ویراستاری پایان نامه را به طور اختصاصی جهت مشاهده مشتریان گرامی نوشته و تهیه کرده ایم. می توانید از پشتیبانان ما برای دریافت لینک دانلود نمونه پایان نامه و ویراستاری پایان نامه دانشجو پروژه درخواست کنید. با مشاهده این فایل ها، با سبک کار ما و نحوه ویرایش پایان نامه آشنا تر خواهید شد.

ضمانت 100% خدمات ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

تمامی بسته های خدمات ویراستاری ما به صورت 100% تضمین می شوند. مسئولیت هرگونه خطا و ایراد در ویراستاری را کاملا بر عهده می گیریم. ویراستاری مورد نظر شما به طور تخصصی، حرفه ای و کامل بدون هیچ گونه کاستی انجام خواهد شد. در صورت وجود کوچکترین نارسایی در نحوه انجام ویراستاری پایان نامه ارشد، آن را فورا برطرف خواهیم نمود.

انجام ویرایش پایان نامه ارشد
انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

انجام پاورپوینت پایان نامه

برای ارائه پایان نامه، حتما به فایل پاورپوینت نیاز خواهید داشت. می توانید همزمان با سفارش ویرایش پایان نامه در موسسه دانشجو پروژه، انجام پاورپوینت پایان نامه را نیز سفارش دهید.

ارتباط و پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ما، به صورت 24 ساعته، قبل و بعد از ثبت و تحویل سفارش ویرایش پایان نامه با شما در ارتباط خواهند بود. طی این ارتباطات، می توانید دغدغه های خود درباره موارد زیر را با ما مطرح سازید.

مراحل ثبت سفارش ویراستاری پایان نامه

سفارش آنلاین ویراستاری پایان نامه و سفارش تلفنی یا پیامکی در موسسه ما فرایند بسیار کوتاه و ساده ای دارد. تیم بزرگ پشتبانی ما، می توانند به صورت آنی و سریع سفارش های شما را دریافت، بررسی و ثبت کنند. همچنین آن ها شما را به صورت کاملا رایگان درباره نحوه نگارش پایان نامه و نحوه ثبت سفارش انجام ویراستاری پایان نامه در دانشجو پروژه راهنمایی می کنند.

1. ثبت سفارش ویرایش پایان نامه

ثبت سفارش ویراستاری پایان نامه در موسسه ما، از چند طریق امکان پذیر خواهد بود. شماره تماس دانشجو پروژه، اکانت ما در شبکه های اجتماعی، پیامک و صفحه ثبت سفارش سایت دانشجو پروژه بدین منظور در نظر گرفته شده اند. پس از تماس با ما، لطفا ذکر کنید که قصد ثبت سفارش انجام ویرایش پایان نامه ارشد را دارید. پشتیبان ما، فورا جزئیات سفارش شما بررسی می کند و هزینه را به اطلاعتان خواهد رساند. اگر درباره نحوه ویرایش پایان نامه خود سوالاتی دارید یا درباره نوع ویراستاری دچار تردید هستید، پیش از ثبت نهایی سفارش، شما به صورت رایگان در این مورد راهنمایی خواهیم کرد.  

2. انجام ویراستاری

پس از موافقت شما با هزینه اعلامی و ثبت نهایی سفارش، کار ویراستاری را بلافاصله آغاز می کنیم. طی فرایند انجام ویراستاری متن ارسالی شما، به طور پیوسته با شما در ارتباط خواهیم بود.

3. تحویل فایل ویرایش شده

پس از تکمیل کار ویراستاری، فایل ویرایش شده در زمان اعلام شده برای سفارش دهنده گرامی ارسال خواهد شد. سفارش دهنده می تواند فایل را بررسی کند و نظر خود را درباره آن با ما در میان بگذارد. پس از تحویل نیز، برای اعمال هرگونه تغییر بیشتر مد نظر شما آماده هستیم.

انجام ویراستاری پایان نامه خود را به ما بسپارید

بهترین انتخاب برای انجام ویرایش پایان نامه ارشد، سپردن آن به گروهی از متخصصان آن است که در زمینه تمامی امور آکادمیک و دانشجویی و به ویژه ویراستاری پایان نامه، تسلط کامل دارند. متخصصان دانشجو پروژه که جزء فارغ التحصیلان برتر از دانشگاه های مطرح ایران و جهان به شمار می روند، کاملا از این ویژگی برخوردار هستند. ما به عنوان یک موسسه تخصصی انجام پروژه دانشجویی، همه نیازهای دانشجویان را می شناسیم. مهم تر از آن، بیش از 10 سال در زمینه پذیرش سفارش ویراستاری پایان نامه سابقه داریم. درنتیجه، با تمامی ملاحظات مربوطه آشنایی داریم و آن ها را به طور دقیق اعمال خواهیم کرد.

انجام ویرایش پایان نامه را به دانشجو پروژه بسپارید

 پرسش  های پرتکرار مشتریان

قیمت ویراستاری پایان نامه چقدر است؟

مهم ترین پارامترهای تاثیر گذار بر هزینه ویراستاری پایان نامه عبارت اندز: تعداد صفحات، زمان تحویل، رشته و موضوع پایان نامه و زبان پایان نامه.

مهم ترین نکات انجام ویرایش پایان نامه ارشد چه هستند؟

بررسی بخش به بخش متن، پیروی از قوانین دانشگاه ، مدیریت زمانی ویژه، عامل یابی، اصول نگارش، رعایت لحن آکادمیک، توجه به زبان مجهول و معلوم، بررسی دزدی ادبی یا plagiarism و مرور و بازبینی چندباره، از مهم ترین نکات ویراستاری پایان نامه به شمار می روند.

بهترین سایت انجام ویراستاری پایان نامه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک سایت خوب می بایست با تمامی نیازهای دانشجویان ارشد در زمینه انجام ویرایش پایان نامه آشنا باشد. البته داشتن متخصصان نخبه، توانا و دقیق، بی شک اهمیت بالایی دارد. موسسه ها و سایت های جامع خدمات دانشجویی، مانند دانشجو پروژه، از این ویژگی ها برخوردار هستند.

مهم ترین انواع ویراستاری متن کدام اند؟

ویراستاری ظاهری، فنی، زبانی، ادبی، تطبیقی، گرامری و محتوایی، از جمله مهم ترین انواع ویراستاری متن به شمار می روند.

سایر خدمات دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *