انجام پروپوزال ارشد

در مقطع کارشناسی ارشد، پیش از ارائه پایان نامه انجام پروپوزال ارشد ضروری است. تفاوتی ندارد در کدام رشته تحصیل می کنید. در هر حال می بایست یک پروپوزال قوی با ساختاری استاندارد ارائه دهید تا از این طریق بتوانید در مسیر نگارش پایان نامه قرار بگیرید. گروه تخصصی دانشجو پروژه، یک تیم متشکل از پژوهشگران حرفه ای است که مسئولیت انجام پروپوزال دانشجویی را به عهده می گیرد. همراه ما می توانید یک پروپوزال ایده آل ارائه داده و با خیالی راحت در مسیر انجام یک پایان نامه کاملاً تخصصی، قرار بگیرد. برای مشاوره رایگان و یا سفارش انجام پروپوزال فوری با کمترین قیمت، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای انجام پروپوزال ارشد خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 23 دقیقه

فهرست مطالب

ویدیو آشنایی با خدمات انجام پروپوزال ارشد در دانشجو پروژه

چطور به سادگی در انجام پروپوزال ارشد موفق شویم؟

در نگارش پروپوزال دانشجویی می بایست طرح های ذهنی و اهداف تحقیقاتی خود را در یک متن چند صفحه ای جای دهید. همانطور که میدانید، آینده پایان نامه شما به تکمیل برگه پروپوزال گره خورده است. اگر در نوشتن پروپوزال جدیت کافی به خرج دهید، نتیجه کار عالی و چشمگیر خواهد بود. ما در مقاله “چگونه پروپوزال ارشد بنویسیم؟” به طور کامل نحوه نوشتن پروپوزال ارشد را توضیح داده ایم. توصیه میکنیم حتما برای آشنایی بیشتر با نکات مهم و ساختار پروپوزال ارشد این مقاله را مطالعه بفرمایید.

هرگونه اهمال کاری در ارائه یک پروپوزال حرفه ای، شما را وارد یک چرخه معیوب می سازد. باید بارها متن را اصلاح کنید تا در نهایت بتوانید با تایید استاد راهنما و کادر فنی دانشگاه، در مسیر نگارش پایان نامه قدم بگذارید. حقیقت ماجرا این است که نگارش شخصی پروپوزال بدون داشتن مهارت و دانش کافی، عملاً با شکست روبرو می شود.

پس اگر به دنبال انجام پروپوزال فوری هستید، از تیم متخصص دانشجو پروژه کمک بگیرید. مطمئن باشید ما در کنار هم می توانیم بهترین و با کیفیت پروپوزال ها را بنویسیم. همین حالا سفارش پروپوزال دانشجویی را ثبت کنید تا یک شروع قوی برای نگارش یک پایان نامه همه چیز تمام داشته باشید.

انجام پروپوزال ارشد
انجام پروپوزال در دانشجو پروژه

چرا نوشتن پروپوزال به متخصص نیاز دارد؟

برای گذراندن واحد پروپوزال با نمرات خوب، دانشجو موظف است تکالیفی را که دانشگاه خواسته است در طول دوره تکمیل کند. نوشتن پروپوزال کار آسانی نیست. تگارش آن نیاز به تحقیق، درک موضوع، تدوین پیش نویس اولیه، جمع آوری داده ها، بررسی ادبیات، تحلیل پیشینه پژوهش دارد. تمامی این موارد نیاز به تجربه و مهارت کافی در حوزه پروپوزال نویسی دارد که متخصصان ما در دانشجو پروژه به راحتی می توانند به شما کمک کنند. اگر می خواهید پروپوزال شما به راحتی نوشته شود، کافیست سفارش پروپوزال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

انجام پروپوزال دانشجویی تنها با یک کلیک

دانشجو پروژه، یک تیم متشکل از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های کشور است. کلیه اعضای تیم تجربه انجام پروپوزال ارشد را داشته اند. این یعنی در زمان دانشجویی با چالش های این مسیر روبرو شده و با آن دست و پنجه نرم کرده اند. این تجربه شخصی در کنار 10 سال تجربه حرفه ای، موجب شده تا این تیم متخصص از عهده نگارش کلیه پروپوزال های دانشجویی بر بیایند. شما با برون سپاری پروپوزال خود به کادر مجرب دانشجو پروژه ، تنها یک کلیک فاصله دارید. کافیست سفارش خود را در وبسایت ثبت کنید.

در کوتاهترین زمان ممکن، یک تیم متخصص کار شما را بر عهده میگیرند. هر یک از اعضای تیم به طور تخصصی بر روی یک رشته و گرایش تحصیل فعالیت می کند. اینطور نیست که کلیه پروپوزال ها تنها به دانش آموخته یک رشته خاص معرفی شود. دانش پژوهان و پژوهشگران دانشجو پروژه، تمام مهارت و تجربه خود را برای نگارش یک پروپوزال تخصصی به کار می گیرند.

از آنجایی که فرمت پروپوزال در دانشگاه های مختلف متفاوت است، این کار را با در نظر داشتن تمپلیت دانشگاه صورت می پذبرد. این دقت نظر در نگارش، موجب شده تا دانشجو پروژه به عنوان یکی از بهترین موسسات برای برون سپاری پروپوزال شناخته شود. کافیست یکبار تجربه استفاده از خدمات ما را داشته باشید. آن را به تمام دوستان و آشنایان معرفی می کنید تا آنها نیز تجربه متفاوتی از تهیه یک پروپوزال ایده آل و استاندارد، داشته باشند.

قیمت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد چقدر است؟

تصور اغلب دانشجویان از برون سپاری پروپوزال به موسسات معتبر، هزینه های گزاف و غیر عادی است. البته که در بسیاری از مراکز نیز روال به همین شکل می باشد. اما مدیریت دانشجو پروژه، در قبول مسئولیت پروپوزال، تنها به دنبال تحقق اهداف مالی خود نیست. ما تعامل و همفکری با دانشجوان برجسته کشور را دوست داریم و می خواهیم در این بازار ملتهب، بیشترین کمک را به شما کرده باشیم.

پیشنهاد میکنیم، همین حالا سفارش پروپوزال ارشد را در وبسایت دانشجو پروژه ثبت کنید تا متخصصین ما با در نظر داشتن مشخصات پروژه، قیمت نهایی را اعلام کنند. قیمت نگارش پروپوزال به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

 • تعداد صفحات
 • رشته و گرایش تحصیلی
 • مقطع تحصیلی
 • زمان تحویل
 • تعداد منابع مورد نیاز
 • لاتین یا فارسی بودن منابع مورد نیاز
 • نحوه رفرنس نویسی
 • تمپلیت دانشگاه
 • موضوع و میزان پیچیدگی آن

انجام پروپوزال ارشد در کلیه رشته ها

یکی از بهترین و خاص ترین خدمات تیم متخصص دانشجو پروژه، انجام پروپوزال دانشجویی در کلیه رشته های دانشگاهی است. در تیم متخصص دانشجو پروژه، افراد با مدرک های تحصیلی مختلف مشغول به کار هستند. این ویژگی به ما این امکان را بخشیده که انجام پروپوزال فوری را در کلیه رشته ها بر عهده بگیریم. عمده خدمات ما در خصوص نگارش پروپوزال رشته های مختلف دانشگاهی، شامل موارد زیر می شود. اگر رشته شما در بین رشته های زیر نیست به هیچ عنوان نگران نباشید و تنها کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید. ما در اینجا صرفا به رشته هایی اشاره کرده ایم که بیشترین سهم سفارش ها را شامل می شوند.

انجام پروپوزال دانشجویی در دانشجو پروژه
انجام پروپوزال دانشجویی

انجام پروپوزال ارشد مدیریت

کارشناسی ارشد مدیریت یکی از رشته های تحت پوشش دانشجو پروژه برای نگارش پروپوزال است. تفاوتی ندارد در کدام گرایش رشته مدیریت تحلیل می کنید، می توانید صفر تا صد پروپوزال خود را به ما بسپارید و بهترین نتیجه را بگیرید. ما توانایی نگارش پروپوزال در تمامی گرایش ها مانند مدیریت صنعتی، استراتژیک، عملیات، تکنولوژی، دولتی، مالی، منابع انسانی، بازرگانی و… را داریم.

انجام پروپوزال ژنتیک

ژنتیک و کلیه گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد، تحت پوشش خدمات دانشجو پروژه قرار دارد. اگر در این رشته تحصیل می کنید و برای نگارش پروپوزال به مشکل خورده اید، از متخصصین ما برای نگارش سریع و فوری پروپوزال، کمک بگیرید.

نگارش پروپوزال رشته شیمی

با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می بایست پیش از انجام پایان نامه، اهداف خود را در قالب یک متن نگارش کنید. این متن که پروپوزال نامیده می شود، نیاز به تایید از سوی دانشگاه و استاد راهنما دارد. برای اینکه خیلی سریع وارد مسیر نگارش پایان نامه شوید، باید پروپوزال خود را با مهارت و دانش کافی یادداشت کنید. اگر این شرایط را ندارید، دست در دست متخصصین پروژه دانشجو تا با یک سرعت باورنکردنی، به اهداف تحقیقاتی خود دست پیدا کنید.

انجام پروپوزال عمران

نگارش پروپوزال ارشد رشته مهندسی عمران، از دیگر خدمات ارزشمند دانشجو پروژه به حساب می آید. برای نمره الف ها که نیاز به تایید سریع پروپوزال خود دارند، برون سپاری به دانشجو پروژه پیشنهاد می شود.

انجام پروپوزال معماری

تحصیل در رشته مهندسی معماری، به قدری وقت و انرژی شما را می گیرد که بدون شک فرصتی برای نگارش یک پروپوزال ایده آل و تخصصی نخواهید داشت. جای نگرانی نیست. چرا که این رشته نیز در لیست خدمات دانشجو پروژه قرار دارد.

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد کامپیوتر

خبر خوب برای مهندسین کامپیوتر. دانشجو پروژه این رشته تحصیلی را نیز در لیست خدمات خود قرار داده تا دیگر هیچ دغدغه ای از بابت نگارش پروپوزال استاد پسند نداشته باشید.

نگارش پروپوزال IT

رشته مهندسی آی تی از آن دسته رشته های دانشگاهی است که نیاز به یک پروپوزال قوی برای تایید دارد. اگر مهارت شما در خصوص انجام پروپوزال فوری کم و محدود است، برون سپاری به دانشجو پروژه را در اولویت قرار دهید.

انجام پروپوزال روانشناسی

پایان نامه بخش لاینفک رشته دانشگاهی روانشناسی است. مشخصاً هر قدر در انجام پایان نامه موفق تر عمل کنید، آینده تحصیلی شما تضمین شده تر خواهد بود. برای تضمین موفقیت در پایان نامه نیز به نگارش یک پروپوزال تخصصی و استاندارد احتیاج خواهید داشت. می توانید با همفکری با مشاورین و متخصصین دانشجو پروژه، به خوبی از عهده این کار بر بیایید.

انجام پروپوزال علوم آزمایشگاهی

از دیگر خدمات دانشجو پروژه، می توان به نگارش پروپوزال های تخصصی رشته علوم آزمایشگاهی اشاره کرد. این رشته و کلیه گرایش های آن، تحت پوشش خدمات ما قرار دارند.

انجام پروپوزال دانشجویی حسابداری

دانشجویان کارشناسی ارشد حسابداری نیز برای اتمام تحصیل خود در این رشته، به ارائه پروپوزال و نگارش پایان نامه نیاز دارند. با ما در دانشجو پروژه همراه شوید تا یک پروپوزال همه چیز تمام، ارائه دهید.

نگارش پروپوزال تربیت بدنی

تحصیل در رشته تربیت بدنی و گرایش های مختلف آن، فرصتی برای نگارش پروپوزال باقی نمی گذارد. اما نگران نباشید، رشته شما به همراه کلیه گرایش های آن به لیست خدمات دانشجو پروژه اضافه شده است.

انجام پروپوزال حقوق

شما دانشجوی رشته حقوق، احتمالاً مهارت کافی برای نگارش پروپوزال دارید. اما نمی دانید از کدام روش استفاده کنید که خیلی سریع تأیید انجام پایان نامه را بگیرید. دانشجو پروژه در این زمینه نیز شما را یاری می دهد.

نگارش پروپوزال زیست شناسی

تعداد زیادی از افراد مشغول به کار در تیم متخصص دانشجو پروژه، فارغ التحصیلان رشته زیست شناسی هستند. آن ها می توانند بهترین پروپوزال ها را یادداشت کرده و به تأیید برسانند.

نگارش پروپوزال صنایع غذایی

از دیگر رشته های تحت پوشش دانشجو پروژه، رشته صنایع غذایی است. مهارت و دانش متخصصین ما در خصوص انجام پروپوزال فوری صنایع غذایی، بی نظیر است. کافیست آن را امتحان کنید.

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد میکروبیولوژی

در آخر می توان به رشته میکروبیولوژی و گرایش های مختلف آن اشاره کرد. این رشته نیز در لیست رشته های تحت پوشش دانشجو پروژه برای نگارش یک پروپوزال تخصصی، قرار دارد.

چگونه دانشجو پروژه به شما کمک خواهد کرد؟

 • با توجه به بودجه شما پروپوزال می نویسیم.
 • مقاله بیس برای نوشتن پروپوزال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • ما انواع مختلفی از موضوعات پروپوزال را ارائه می دهیم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.
 • تمپلیت پروپوزال دانشگاه شما را تیم ما تجزیه و تحلیل می کنند تا ایرادات احتمالی را رفع کنند.
 • برای اینکه اساتید متوجه شوند از چه منابعی استفاده شده است، از نرم افزار های اندنوت و مندلی استفاده می شود.
 • تمامی مقالات استفاده شده در پروپوزال در انتهای کار ارسال می شود.
 • جهت ارائه پروپوزال، پاورپوینت طراحی می شود.
 • برای انجام پروپوزال فوری شما، از تیم متخصص در رشته شما استفاده می شود.
 • پروپوزال شما قبل از تحویل از نظر سرقت ادبی و اصالت اثر به کمک نرم افزار های تخصصی، بررسی می شود تا مطمئن شویم نویسنده تمام دستورالعمل های شما را به درستی رعایت کرده است.
 • مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته می دهیم.

چرا دانشجو پروژه بهترین گزینه برای انجام پروپوزال ارشد است؟

بدون شک برای اینکه بتوانید دانشجو پروژه را انتخاب کنید، نیاز دارید تا با مجموعه ما و خدمات آن بیشتر آشنا شوید. در این بخش شما را با خدمات ارزشمند تیم خود آشنا می کنیم تا بدون هیچ دغدغه ای، صفر تا صد انجام پروپوزال فوری کارشناسی ارشد را به ما بسپارید.

1- انجام پروپوزال دانشجویی در کمترین زمان ممکن

چیزی به اتمام فرصت تحویل پروپوزال نرسیده و شما هنوز یک پروپوزال حرفه ای و استاندارد یادداشت نکرده اید؟ مشخصاً در موقعیت سختی قرار گرفته اید. اما نگران نباشید. یک تیم متخصص همین حالا در کنار شماست تا بتوانید بهترین پروپوزال را در اختیار دانشگاه قرار دهید. فاصله ما تا شما تنها یک کلیک است. اگر سفارش انجام پروپوزال ارشد را در وبسایت دانشجو پروژه ثبت کنید، در کوتاهترین زمان ممکن به یک پروپوزال تخصصی دست پیدا می کنید.

2- ارائه بهترین پروپوزال ها با کمترین قیمت

در طول ده سال فعالیت در زمینه نگارش پروپوزال دانشجویی، هیچگاه به این کار به چشم یک مهارت پولساز نگاه نکرده ایم. بلکه تلاش کرده ایم تا با ارتقا سطح دانش خود، مانعی از جلو پای دانشجویان رشته های مختلف برداریم. کم و مناسب بودن قیمت در دانشجو پروژه، بر این کلام ما صحه می گذارد. شما می توانید با ثبت سفارش پروپوزال دانشجویی در دانشجو پروژه، با کمترین هزینه بهترین کیفیت را دریافت کنید. هزینه ای که انتظارش را نداشتید و کیفیتی که انتظارش را داشتید، همه و همه از طریق استفاده از خدمات دانشجو پروژه، به دست می آید.

3-نگارش پروپوزال در یک قالب استاندارد

متخصصین ما بیش از ده سال است که در زمینه نگارش پروپوزال فعالیت می کنند. آن ها دائماً تجارب خود را با فرمت های جدید دانشگاهی بروز می کنند تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پروپوزال را یادداشت کنند. نگارش متن پروپوزال شما با یک عنوان خاص غیر تکراری، آغاز می شود. سپس متن اصلی با در نظر داشتن چند نکته مهم، نگارش می شود.

 • موضوع تحقیق شما عنوان شده و اهداف کلی و جزئی شما در پروپوزال عنوان می شود.
 • دلیل انتخاب موضوع و میزان ارزش و اهمیتی که داشته به طور کامل معرفی و مورد بررسی قرار می گیرد.
 • رویه عملی شما و همچنین رویکرد تان در خصوص پروپوزال ارشد معرفی می گردد.
 • روش تحقیق به همراه مشخصات منحصر بفرد آن عنوان شده و ارتباط آن با موضوع به درستی تحلیل می شود.
 • در آخر منابع مورد نیاز و همچنین بودجه مورد انتظار برای انجام پایان نامه معرفی شده و تحلیل می شود.

4- همراهی تا آخرین مراحل تایید پروپوزال

با انتخاب دانشجو پروژه، یک تیم متخصص شما را تا آخرین مرحله از تایید پروپوزال همراهی می کند. ما مسئولیت صفر تا صد نوشتن یک پروپوزال تخصصی را به عهده گرفته ایم. از این رو هر زمان که نیاز به ادیت و اصلاح پروپوزال داشته باشید، آن را نیز با دل و جان به عهده می گیریم. این یعنی نیازی به تغییرات شخصی در پروپوزال مطابق با نظر اساتید نخواهید داشت. تیم دانشجو پروژه، تمام نواقص و ایرادات به وجود آمده را به عهده می گیرد.

5- سرقت ادبی صفر

ما برای شما محتوای منحصربفرد می نویسیم زیرا برای وقت و پول شما ارزش قائل هستیم، به خصوص وقتی که به ما اعتماد دارید. نویسندگان ما هرگز از فایل های دیگران کپی برداری نمی کنند. چون می دانند در مراحل آخر برای ثبت در ایرانداک و پژوهش یار به مشکل برمی خورند. به همین دلیل از همان ابتدا یک پروپوزال منحصر به فرد برای شما می نویسند تا هم نیاز به ویرایش نداشته باشد و هم کامل و جامع باشد.

6- انجام پروپوزال فوری

این حالت استرس و نگرانی شما برای ما کاملا قابل درک است. به همین دلیل برای اینکه نگرانی شما را از بین ببریم، با سریع ترین حالت ممکن پروپوزال شما را می نویسیم. در این میان به هیچ وجه کیفیت پروپوزال را کاهش نمی دهیم. فقط کافیست اولویت ها، نکات و توضیحات استاد خود را برای ما ارسال کنید.

تیم نویسندگان متخصص ما کار باکیفیتی را به شما ارائه می‌کنند که متناسب با نیازهای شما باشد و به موقع تحویل داده شود. در هر صورت شما می توانید در هر موضوعی از مدیریت و روانشناسی گرفته تا مهندسی عمران و کامپیوتر از ما کمک بگیرید. نویسندگان ما سالها تجربه در نوشتن پروپوزال دانشگاهی دارند. ما مفتخریم که با ارائه بهترین خدمات پروپوزال نویسی به مشتریان خود به جایگاه نخست خدمات رسانی در حوزه پروپوزال برسیم.

7- ویرایش های نامحدود

اگر از نتایج پروپوزال طبق درخواست اولیه، ناراضی هستید یا می‌خواهید چند مورد حذف، ویرایش یا اصلاح شود، فقط کافیست به ما پیام دهید. ما تمامی مطالب پروپوزال شما را طبق درخواست اولیه شما اصلاح می کنیم تا متن نهایی مورد تایید استادتان قرار گیرد. نکته قابل توجه این است که زمان ویرایش محدود است و باید متن پروپوزال خود در موعد خواسته شده تحویل دهید.

8- در دسترس بودن 24 ساعته در 7 روز هفته

پشتیبانی ما همیشه در دسترس شما هستند. ما بیش از 400 نویسنده داریم که هرگز در انجام پروپوزال فوری کوتاهی نمی کنند. ما می دانیم که دانشجویان در اکثر مواقع زمان کمی برای نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد دارند. به همین دلیل در تمام شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. پشتیبانی دانشجو پروژه برای ارائه وظایف به موقع آموزش دیده اند و با حوصله کامل در به سوالات شما پاسخ می دهند.

قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید به این سوالات صادقانه پاسخ دهید

 • آیا در حال تلاش برای یافتن بهترین موسسه های انجام پروپوزال ارشد در اینترنت هستید؟
 • برای تکمیل پروپوزال خود دچار مشکل هستید؟
 • آیا از یافتن یک سرویس انجام پروپوزال فوری دانشجویی قابل اعتماد که محرمانه بودن داده های شما را تامین کند مضطرب هستید؟
 • به دنبال موسسه ای هستید که 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما باشد؟
 • از اینکه مجموعه ای پیدا نمی کنید که بازپرداخت پول را تضمین کند، ناراحت هستید؟
 • احساس می کنید برای انجام تکالیف خود آماده نیستید؟
 • به شدت به دنبال ارتقای نمره خود هستید؟
 • از حجم کاری مدرسه خود خسته و ناتوان شده اید؟

اگر نگران مشکلات فوق هستید، اکنون زمان آن رسیده که دیگر نگران نباشید و فقط از ما کمک بخواهید. ما می توانیم هر نوع پروپوزالی را برای شما بنویسیم. ما در حد حرفه ای این کار را انجام خواهیم داد. اگر کاری وجود دارد که باید انجام شود و تا تاریخ مشخصی تکمیل شود، به احتمال زیاد بتوانیم به شما در رفع نیازهای تحصیلی شما کمک کنیم.

چگونه سفارش خود را در دانشجو پروژه ثبت کنم؟

دست پیدا کردن به یک تمپلیت جذاب در پروپوزال، آرزوی هر دانشجویی ست. اما این امر تنها برای تعداد کمی از آن ها محقق می شود. به نظر شما رمز موفقیت این افراد در ارائه یک پروپوزال همه چیز تمام چه بوده است؟ ما به شما می گوییم. آن ها از افراد متخصص و یک تیم کاربلد کمک گرفته و دانش چندین نفر را درمتن پروپوزال خود دخیل کرده اند. از قدیم هم گفته اند که سه کله، بهتر از یک کله!

درباره خدمات دانشجو پروژه صحبت کردیم، اما چیزی در خصوص نحوه سفارش پروپوزال دانشجویی نگفتیم. خوشبختانه مسیر برون سپاری پروپوزال به تیم متخصص دانشجو پروژه، یک جاده آسفالت و هموار است. هیچ پیچیدگی و یا دردسر خاصی ندارد. کافیست وارد سایت شوید و در پنل مربوطه بر روی ثبت سفارش پروپوزال ارشد کلیک کنید. سپس مراحل زیر را با دقت دنبال کنید. در طول مراحل ثبت سفارش پروپوزال، می توانید سوالات خود را از مشاورین تلفنی دانشجو پروژه بپرسید. یک خط آزاد، 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

انجام پروپوزال
انجام پروپوزال تمامی رشته ها

1- تکمیل اطلاعات سفارش

در این مرحله نیاز است که اطلاعات سفارش خود مانند، موضوع، رشته، گرایش، تعداد منابع مورد نیاز و زمان تحویل را به طور دقیق تکمیل نمایید.

2- بررسی سفارش شما توسط تیم دانشجو پروژه

متخصصین دانشجو پروژه با در نظر داشتن شرایط پروژه، امکان انجام آن را بررسی می کنند. اگرچه بسیاری از رشته های دانشگاهی اعم از مدیریت، ژنتیک، کامپیوتر و … در لیست خدمات دانشجو پروژه قرار دارند، اما بار دیگر متخصصین ما امکان انجام پروژه را از حیث رشته و گرایش، بررسی می کنیم. در نهایت نیز قیمت و مبلغ نهایی را تخمین زده و به شما اعلام می کنند.

3- تکمیل و ارسال سفارش

در صورتی که با قیمت مطرح شده موافق باشید، کوله بار سفر را می بندیم. در این مسیر مهارت، دانش و تخصص گسترده ما را یاری خواهد داد. ما در کنار هم در مسیر نوشتن یک پروپوزال حرفه ای و تخصصی، قرار بگیریم و با تبادل نظرات و اطلاعات خود، آینده ای روشن برای پایان نامه کارشناسی ارشد شما، رقم می زنیم.

ترفندهای تیم متخصص دانشجو پروژه در قانع کردن اساتید برای تایید پروپوزال، بسیار کارساز است. ما با معرفی یک روش تحقیق جذاب و معرفی اهداف ارزشمند، اساتید را از بابت اینکه شما اهداف دور اندیشانه ای برای انجام پایان نامه خود دارید، مطمئن می کنیم. نویسندگان پروپوزال ما به قدری در پروپوزال نویسی مهارت یافته اند که می توانند یک متن کاملاً علمی و تخصصی را ضمیمه مطالعات شما در پایان نامه کنند.

چه کسانی به کمک دانشجو پروژه نیاز دارند؟

اگر در هر کدام از موقعیت های زیر گرفتار شده اید، حتما به کمک ما احتیاج پیدا خواهید کرد.

 • وقتی زمان کافی برای نوشتن پروپوزال خود را ندارید: در این مواقع ما همیشه در کنار شما هستیم و می توانیم به راحتی پروپوزال شما را تحریر کنیم.
 • ممکن است به دلایل مختلف در کلاس درس شرکت نکرده باشید: ما برای اینگونه دانشجویان علاوه بر نگارش پروپوزال، آموزش نحوه ارائه پروپوزال هم ارائه می دهیم.
 • مهارت کافی برای نوشتن پروپوزال نداشته باشید: بسیاری از دانشجویان می خواهند پروپوزال خود را بنویسند، اما به مراحل پروپوزال نویسی مسلط نیستند. به همین دلیل ما به شما برای رفع ایرادات پروپوزال نویسی کمک می کنیم.
 • دانشجویانی که شاغل هستند: این نوع دانشجویان بیشتر وقت خود را به محیط کار خود اختصاص می دهند. به همین دلیل می توانیم برای انجام پروپوزال فوری این نوع دانشجویان اقدام کنیم.
 • زمانی که فرد دیگری پروپوزال کپی و دارای ایراد برای شما می نویسید: ما آمادگی داریم تمامی پروپوزال هایی که ایراد دارند را به طور حرفه ای ویرایش کنیم و طبق قالب دانشگاه شما تدوین کنیم.
 • به نحوه رفرنس دهی متن پروپوزال آگاه نباشید: تیم ما به تمامی روش های منبع دهی چه با نرم افزار و چه دستی مسلط هستند.

برای سفارش پروپوزال ارشد زمان را از دست ندهید

اغلب اساتید به زمان تحویل همچنین نحوه نگارش آن حساس هستند. ما با در نظر گرفتن این مسئله، تمام تلاش خود را به کار می گیرید، تا مطابق برنامه زمانی اعلام شده از سوی شما، یک پروپوزال دقیق و علمی ارائه دهیم. اما پیشنهاد می کنیم برای اینکه فرصت کافی برای معرفی روش تحقیق، اهداف تحقیقاتی و رویه عملی داشته باشیم و تحلیلی درست و صحیح ارائه دهیم، زودتر از وقت موعود، اقدام به ثبت سفارش کنید.

اگر در موسسه دانشجو پروژه امکاناتی جهت انجام پروپوزال فوری شکل گرفته، اما تأکید ما بر ثبت سفارش به موقع است. چرا که انجام پروپوزال فوری هزینه بیشتری ایجاد می کند. پس همین حالا سفارش خود را برای تایید از سوی کارشناسان دانشجو پروژه، ثبت کنید.

کلام آخر

انجام پروپوزال ارشد کار ساده ای نیست. مگر اینکه قید ارائه یک متن قوی و تخصصی را زده باشید. ما در دانشجو پروژه به مهارت پروپوزال نویسی مسلط شده ایم و می توانیم با نگارش یک متن قوی و علمی، اساتید شما را برای تایید پروپوزال مجاب کنیم. با برون سپاری به دانشجو پروژه، با یک تیر چند نشان می زنید. در کوتاه ترین زمان ممکن یک پروپوزال تخصصی را با کمترین قیمت ارائه می دهید و خیلی سریع وارد مسیر نگارش پایان نامه می شوید. همین حالا یک مشاور تلفنی صبور و کاربلد در انتظار شماست تا به تمام سوالاتتان در خصوص نحوه ثبت سفارش، پاسخ دهد. پس با ما تماس بگیرید.

انجام پروپوزال دانشجویی را به دانشجو پروژه بسپارید

پاسخ به سوالات رایج

قیمت انجام پروپوزال فوری در دانشجو پروژه چقدر است؟

قیمت خدمات ما به عوامل زیادی از جمله: نوع منبع، تعداد منبع، نحوه رفرنس نویسی، تمپلیت، سطح علمی و پیچیدگی کار شما و همچنین مهلت آن و تعداد صفحات مورد نیاز بستگی دارد.

چرا برای انجام پروپوزال ارشد، دانشجو پروژه را انتخاب کنم؟

موسسه ما از یک تیم متخصص و کاربلد تشکیل شده که می توانند در کمترین زمان، بهترین پروپوزال را برای شما بنویسند. پروپوزالی که شما را از گردون عدم تایید پروپوزال خارج می کند.

آیا دانشجو پروژه، پروپوزال رشته من را می پذیرید؟

موسسه ما از بسیاری از رشته های تحصیلی همچون مدیریت، ژنتیک، شیمی، مهندسی عمران، مهندسی معماری، کامپیوتر، آی تی، روانشناسی، علوم آزمایشگاهی، حسابداری، تربیت بدنی، حقوق، زیست شناسی، صنایع غذایی و میکروبیولوژی برای نوشتن پروپوزال پشتیبانی می کند.

آیا هنگام  ثبت سفارش پروپوزال، اطلاعات شخصی محرمانه خواهد بود؟

بله. ما حریم خصوصی و رازداری مشتریانمان را ارزشمند می‌دانیم. ما تضمین می کنیم که اطلاعات شخصی شما را به هیچ وجه به اشتراک گذاشته نمی شود.

سایر خدمات مرتبط دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *