انجام پروژه اتوکد

کار با نرم افزارهای رایانه ای تخصصی، چندین سال است که در دانشگاه ها رواج دارد. در این میان، اتوکد بیش از نرم افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا ابزارهای جامعی را برای اهداف گوناگون در اختیار کاربران میگذارد. بر همین اساس، ما در موسسه دانشجو پروژه، تصمیم گرفتیم تا خدمات خود را در ارتباط با این نرم افزار گسترش دهیم. تمامی انواع سفارش انجام پروژه اتوکد دانشجویی را از شما عزیزان پذیرا هستیم. سفارش ها به دست طراحان با تجربه و به صورت کاملا تخصصی تکمیل خواهند شد.

در ادامه این مطلب، توضیحات کلی را درباره نرم افزار اتوکد و انواع پروژه آن ارائه می دهیم. همچنین درباره مزایای ثبت سفارش اتوکد آنلاین در دانشجو پروژه و نحوه ثبت سفارش، به نکاتی اشاره می کنیم. جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، پشتیبانان ما به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به همه عزیزان خواهند بود.

برای انجام پروژه دانشجویی اتوکد به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 15 دقیقه

سفارش انجام پروژه اتوکد فقط در 1 دقیقه

آیا نیاز به سفارش اتوکد فوری دارید؟ یا وقت کافی را برای پروژه اتوکد خود در اختیار دارید، اما نمی دانید برای انجام آن به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ تیم اتوکد دانشجو پروژه در خدمت شماست. همه متخصصان اتوکد در موسسه ما سال ها سابقه کار حرفه ای با این نرم افزار را دارند. بنابراین، می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید؛ چراکه همه سفارش ها دارای گارانتی 100% هستند.

همه پروژه های طراحی صنعتی، طراحی معماری، نقشه کشی، طراحی محصول و حتی طراحی مد و لباس و غیره را در اتوکد انجام می دهیم. سفارش ها به دست افرادی انجام می شوند که علاوه بر تسلط کامل بر AutoCAD، با رشته تخصصی مربوطه نیز کاملا آشنا باشند. هر پروژه 2 بعدی یا 3 بعدی که داشته باشید، آن را به بهترین نحو و در سریع ترین زمان ممکن تکمیل خواهیم کرد. همچنین اگر درباره جزئیات پروژه خود مطمئن نیستید و سوالاتی دارید، می توانید با یک تماس از خدمات مشاوره ما به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید.

انجام پروژه اتوکد
انجام پروژه اتوکد در دانشجو پروژه

درباره نرم افزار اتوکد (Autodesk AutoCAD)

اتوکد، یکی از معروف ترین نرم افزارهای CAD یا Computer Aided Design یا همان طراحی رایانه محور به شمار می رود. این نرم افزار را شرکت اتودسک (Autodesk) توسعه داده است؛ شرکتی که در زمینه ساخت ابزارها و نرم افزارهای صنعتی، معماری و مهندسی فعالیت می کند. اتوکد ابزاری بسیار عالی و پرکاربرد است که امکان ایجاد طرح های مختلف، ویرایش آن ها و ساخت تصاویر دیجیتالی 2 بعدی یا 3 بعدی را برای طراحان فراهم می آورد.

در مقایسه با طراحی دستی و بدون استفاده از رایانه، انجام پروژه اتوکد دانشجویی بسیار دقیق تر و سریع تر خواهد بود. زیرا مجموعه کاملی از فرمان های رایانه ای، ابزارهای محاسباتی، آرایه های هندسی و غیره را در اختیار کاربران می گذارد. به همین دلیل اتوکد پرکاربردترین نرم افزار طراحی در ایران و جهان به شمار می رود. در محیط های دانشگاهی نیز، اساتید پروژه های مختلفی را در ارتباط با این نرم افزار به دانشجویان واگذار می کنند. ما برای انجام این پروژه ها، و نیز پروژه های صنعتی و غیردانشگاهی، در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

5 مورد از مزایای سفارش انجام پروژه اتوکد دانشجویی در دانشجو پروژه

10 سال سابقه حرفه ای و جلب رضایت بالای 97% مشتریان، اتفاقی نیست. تا به امروز، 14000 پروژه دانشجویی مختلف را با موفقیت خدمت مشتریان گرامی تحویل داده ایم. ما یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترین موسسات خدمات دانشجویی هستیم. با ثبت سفارش خود در موسسه ما، از مزایا و خدمات فراوانی بهره مند خواهید شد.

انجام پروژه اتوکد دانشجویی در دانشجو پروژه
انجام پروژه اتوکد دانشجویی

1- استفاده از برترین متخصصان اتوکد

پروژه اتوکد شما را به هرکسی نمی سپاریم. طراحان اتوکد در موسسه ما، حتما می بایست از شرایط معینی برخوردار باشند. همه آن ها دوره های آموزشی اتوکد را با دریافت مدارک معتبر گذرانده اند. همچنین سابقه طولانی مدت در زمینه کار با AutoCAD دارند. آزمون های پیشرفته ای از متخصصانی که قصد همکاری با ما دارند می گیریم و از کیفیت کار آن ها اطمینان حاصل می کنیم. در ضمن، بیشتر طراحان اتوکد در تیم ما، فارغ التحصیل از رشته های دانشگاهی مختلف هستند و با مباحث آکادمیک یا صنعتی گوناگون، آشنایی کامل دارند.

2- امکان انجام پروژه اتوکد دانشجویی فوری

کاملا متوجه هستیم که بسیاری از مشتریان، زمان زیادی برای پروژه خود در اختیار ندارند. این دسته از عزیزان، به سفارش اتوکد فوری نیاز خواهند داشت. با توجه به تعداد بالای سفارش های فوری، تمهیداتی را در این زمینه در نظر گرفته ایم. گروهی از متخصصان اتوکد در موسسه ما، به طور ویژه در زمینه انجام اتوکد فوری آموزش دیده اند و وظیفه این کار بر عهده آن ها گذاشته می شود. در نتیجه، می توانیم پروژه شما را، از هر نوع و با هر حجمی که باشد، به صورت فوری تکمیل کنیم.  

3- گارانتی 100% خدمات

تمامی خدمات دانشجویی و حرفه ای در موسسه دانشجو پروژه، به طور کامل ضمانت می شوند. این یعنی مسئولیت هرگونه خطا، نارسایی یا ایراد جزئی کاملا بر عهده موسسه خواهد بود. اگر مشتریان عزیز هرگونه نارضایتی از فایل های تحویلی داشته باشند، وظیفه خود می دانیم که مسئله را تا جلب کامل رضایت ایشان به صورت فوری پیگیری کنیم. البته به دلیل کیفیت بالای سفارش ها و نظارت جدی، چنین مشکلاتی هرگز پیش نمی آیند.

4- مشاوره رایگان

ممکن است تکلیفی از سوی اساتید به شما واگذار شده باشد، اما کاملا با جزئیات آن آشنایی نداشته باشید. برای کاربردهای صنعتی نیز، شاید درباره نوع پروژه مورد نیاز خود یا برخی جزئیات آن ابهاماتی داشته باشید. خدمات مشاوره رایگان ما دقیقا در ارتباط با همین مسائل هستند.

طی تماس تلفنی یا پیام، به هرگونه سوال و دغدغه شما درباره پروژه اتوکد دانشجویی و تجاری پاسخ خواهیم داد. همچنین در صورت نیاز، توضیحاتی را درباره نحوه ثبت سفارش و انجام پروژه های دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه ارائه خواهیم داد. این خدمات مشاوره هیچ هزینه ای ندارند و برای عموم کاملا رایگان هستند.

5- ارسال نمونه کارهای متعدد اتوکد

بسیاری از مشتریان ما، حساسیت بالایی درباره پروژه های اتوکد خود دارند. این حساسیت را درک می کنیم، چرا که کیفیت پروژه اتوکد هم برای اساتید و هم برای استفاده در حوزه های صنعتی مختلف، بسیار مهم است. بنابراین، جهت آشنایی شما با نحوه انجام پروژه اتوکد دانشجویی و صنعتی توسط متخصصان دانشجو پروژه، نمونه هایی را از پیش آماده کرده ایم. این نمونه ها به صورت رایگان به همه افراد ارائه خواهند شد. جهت دریافت نمونه می توانید از طریق شماره تماس، پیامک یا شبکه های اجتماعی دانشجو پروژه اقدام نمایید.

انجام تمامی انواع پروژه های اتوکد به صورت کاملا تخصصی

طی 10 سال فعالیت حرفه ای خود، بالغ بر 25 نوع مختلف از پروژه های اتوکد را انجام داده ایم. طی این سال ها، متخصصان بیشتری را در تیم جذب کرده ایم که هر کدام برای انجام انواع مشخصی از پروژه ها به طور ویژه مهارت کسب کرده اند. بنابراین، سفارش پروژه اتوکد دانشجویی یا حرفه ای و صنعتی شما را، از هر نوعی که باشد، پذیرا هستیم.

سفارش پروژه اتوکد
سفارش پروژه اتوکد فوری

انجام پروژه معماری و شهرسازی با اتوکد

معماران و دانشجویان رشته معماری عموما از نرم افزار اتوکد برای ترسیم نقشه ساختمان، پلان طبقات و به طور کلی، انجام پروژه های دانشجویی معماری استفاده می کنند. اتوکد کمک می کند تا مقیاس ها و ابعاد بدون هیچ خطایی کاملا دقیق درآیند. طراحان ما با کمک این نرم افزار، به ایده ها و پروژه ها حیات می بخشند؛ بدون آنکه هیچ یک از جزئیات مورد نظر مشتری از قلم بیفتد. همچنین در صورت درخواست شما، همه نقاط ضعف ایده اولیه را شناسایی خواهیم کرد و آن را بر اساس تحلیل های علمی، اصلاح می کنیم.

برای پروژه اتوکد طراحی داخلی 3 بعدی نیز در خدمت شما خواهیم بود. اگر نیاز به مدلسازی 3 بعدی واقع گرایانه از فضاهای داخلی مختلف ساختمان دارید، طراحان ما بهترین گزینه هستند. آن ها به طور کامل بر اساس جزئیات اعلامی از سوی شما، از جمله نورپردازی، متریال، سبک ها و غیره، پروژه را پیش خواهند برد. همچنین می توانیم مشاوره لازم را جهت بهبود کلی طرح ارائه کنیم. به جز طراحی داخلی، پروژه های خاص دیگر در رشته های معماری و شهرسازی را پذیرا هستیم.

انجام پروژه طراحی صنعتی و مهندسی با اتوکد

طراحی در همه صنایع، وابستگی عمیقی به نرم افزار اتوکد دارد. بسیاری از حوزه های صنعتی، به دلیل دقت بالای محاسباتی و ریاضیاتی، از AutoCAD استفاده می کنند. برای مثال، رشته های مهندسی برق و مهندسی مکانیک، چه در دانشگاه و چه صنعت، به انجام پروژه اتوکد نیاز خواهند داشت. در صنایع گوناگون، انواع محصولات و کالاها به کمک این نرم افزار طراحی و تولید می شوند. اتوکد به ویژه در صنعت هوافضا، برای طراحی هواپیما و دیگر تجهیزات هوانوردی با دقت میلیمتری و کمتر به کار می رود.

طراحان ما طی سال ها فعالیت در زمینه پروژه های دانشجویی اتوکد، با انواع پروژه در رشته های گوناگون سروکار داشته اند. حساسیت های تمامی انواع پروژه اتوکد مهندسی و صنعتی را به خوبی می شناسیم. در دانشجو پروژه، این پروژه ها به دست مهندسانی انجام می شوند که با مباحث مربوطه آشنایی کامل دارند.

انجام پروژه اتوکد دانشجویی رشته عمران و نقشه کشی ساختمان

پروژه های اتوکد عمران نیز مانند معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. سازه های ساختمانی بزرگ مقیاس یا کوچک مقیاس، از نظر اندازه گیری حتما باید دقت بالایی داشته باشند. به همین دلیل، اتوکد در میان دانشجویان و مهندسان عمران، محبوبیت بالایی دارد. اساتید رشته عمران در طول دوران تحصیل، تعداد زیادی انجام پروژه عمران با نرم افزار اتوکد را به دانشجویان واگذار می کنند. این پروژه ها انرژی و وقت زیادی از دانشجو می گیرند. به خصوص اگر دانشجو تجربه بالایی در زمینه کار با این نرم افزار نداشته باشد، کار برای او واقعا دشوار خواهد بود.

بنابراین توصیه می شود که پروژه اتوکد دانشجویی عمران خود را، به متخصصان امر واگذار کنید. بدین ترتیب، در وقت و انرژی خود صرفه جویی می کنید. در عین حال، با بررسی فایل ها، با نحوه انجام اتوکد عمران به صورت حرفه ای آشنا خواهید شد که برای آینده شغلی شما سودمند است. ما در موسسه دانشجو پروژه، کامل ترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با شماره تماس های دانشجو پروژه تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید. همکاری با دانشجویان و دیگر عزیزان، مایه افتخار ماست.

نحوه محاسبه قیمت انجام پروژه اتوکد دانشجویی

قیمت پروژه های اتوکد را بر اساس عوامل گوناگون تعیین می کنیم. هدف ما همواره آن بوده است تا کمترین و مناسب ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود اعلام کنیم. در ادامه به مهم ترین پارامترهای تاثیر گذار بر هزینه انجام پروژه اتوکد می پردازیم.

موضوع پروژه

پیش از هر چیز، محتوا، موضوع و هدف پروژه بر قیمت آن اثرگذار خواهد بود. برای مثال، طراحی کل فضای داخلی یک خانه در مقایسه طراحی یک محصول ساده مانند آباژور، قیمت متفاوتی خواهد داشت. پروژه های مهندسی مانند طراحی لوازم هوانوردی یا سازه های عمرانی همچون پل های بزرگ، بازه قیمتی خاص خود را دارند.

حجم پروژه

تعداد اجزایی که قرار است طراحی شوند، میزان جزئیات آن ها و تعداد کل پروژه های اتوکد سفارش داده شده، از عوامل اثرگذار بر قیمت می باشد.

سطح تخصص پروژه

در مورد انجام پروژه اتوکد دانشجویی، هر مقطع تحصیلی یا واحد درسی قیمت گذاری متفاوتی خواهد داشت؛ چرا که میزان حساسیت و الزامات پروژه در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری با یکدیگر تفاوت دارد. در حوزه های صنعتی نیز الزامات طراحی های اتوکد هر کدام با دیگری تفاوت دارد که بر قیمت تاثیر می گذارد.

رشته تحصیلی یا حوزه صنعتی

برای طراحی اتوکد در هر یک از رشته های تحصیلی مختلف، متخصصانی را در اختیار داریم که در آن رشته تحصیل کرده باشند یا بر مباحث آن کاملا آشنا باشند. هر گروه از این متخصصان، شیوه قیمت گذاری مخصوص خود را با توجه به الزامات یک رشته تحصیلی در نظر می گیرند. چنین مسئله ای برای سفارش اتوکد تجاری نیز صدق می کند.

زمان پروژه (فوری یا عادی)

فوری بودن پروژه می تواند قیمت آن را تا 2 برابر یا بیشتر افزایش دهد. پروژه های فوری، پروژه هایی هستند که می بایست در نیمی از زمان عادی یا کمتر از آن انجام شوند. برای صرفه جویی در هزینه انجام پروژه اتوکد دانشجویی، پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را به صورت عادی سفارش دهید. اما در صورتی که زمان محدودی دارید، سفارش انجام اتوکد فوری برای شما مناسب خواهد بود.

نحوه ثبت سفارش در دانشجو پروژه

در این بخش به معرفی نحوه ثبت سفارش پروژه دانشجویی در دانشجو پروژه می پردازیم.

1- ارسال جزئیات سفارش

ابتدا از طریق یکی از راه های ارتباطی دانشجو پروژه با ما تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید. سپس، توضیحات پروژه، فایل های ضمیمه و دیگر اطلاعات را در اختیار ما بگذارید.

2- بررسی و برآورد هزینه

پس از دریافت جزئیات، تیم پشتیبانی ما سفارش شما را جهت بررسی به متخصصان انجام پروژه اتوکد ارجاع می دهند. سفارش اتوکد شما از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد. سپس قیمت پروژه اتوکد تعیین شده و به اطلاعتان خواهد رسید.

3- نهایی سازی سفارش

در صورت موافقت شما با هزینه اعلامی، بخشی از این هزینه در ابتدای کار جهت پیش پرداخت دریافت می شود. سپس سفارش به صورت نهایی ثبت خواهد شد. پس از ثبت نهایی، بلافاصله انجام پروژه اتوکد دانشجویی شما را آغاز می کنیم. آنگاه در تاریخ مورد نظر، فایل ها با فرمت دلخواهتان و از راه ارتباطی مورد نظر شما، ارسال خواهند شد.

25% تخفیف ویژه اولین سفارش پروژه اتوکد

دیگر نیازی نیست نگران پروژه های AutoCAD سنگین و زمان بر خود باشید؛ زیرا می توانید صفر تا صد انجام پروژه اتوکد دانشجویی و تجاری خود را به ما بسپارید. حتی اگر زمان بسیار کمی در اختیار دارید، سفارش اتوکد فوری شما را خواهیم پذیرفت. در کنار انجام اتوکد، می توانید برای آموزش، ارائه گزارش و راهنمایی های تخصصی نیز روی ما حساب کنید. هدف ما آن است که مشتریان در انرژی و وقت خود صرفه جویی کنند و در عین حال، سطح علمی و مهارتی خود را تا حد نیاز ارتقا دهند.

انجام پروژه اتوکد با کمترین هزینه

سوالات متداول

انجام پروژه اتوکد دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه چقدر طول می کشد؟

بیشتر پروژه های اتوکد در موسسه ما کمتر از 7 روز زمان می برند. برخی از پروژه های کوتاه کمتر از 3 روز و برخی پروژه های خاص یا پروژه های صنعتی، بیش از 7 روز زمان نیاز خواهند داشت.

سفارش انجام پروژه اتوکد در دانشجو پروژه چه مزایایی دارد؟

با ثبت سفارش در دانشجو پروژه، شما از مزایایی چون ارتباط 24 ساعته با ما، گارانتی 100% خدمات و امکان ویرایش چندباره، حتی پس از تحویل فایل، بهره مند می شوید.

تفاوت اتوکد با اسکچاپ چیست؟

اتوکد در گستره وسیعی از صنایع و رشته های دانشگاهی کاربرد دارد. اما اسکچاپ عمدتا برای معماری، طراحی داخلی و فیلم سازی به کار می رود. از سوی دیگر، کار با اسکچاپ در مقایسه با اتوکد آسان تر و سریع تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *