انجام پروژه فولاد

در کنار پروژه های بتن و راهسازی، انجام پروژه فولاد از مهم ترین وظایف دانشجویان رشته عمران در مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا است. درست در آخرین ترم تحصیلی خود می بایست بار سنگین انجام این پروژه را به دوش بکشید. آن هم زمانی که باید چندین واحد تخصصی دیگر را نیز در کنار این واحد درسی، پاس کنید. اما جای نگرانی نیست. چرا که دانشجو پروژه با یک تیم متخصص و کاربلد آمادگی ارائه خدمات انجام پروژه فولاد دانشجویی را دارد. می توانید با انتخاب موسسه ما، تجربه ای متفاوت از ارائه سخت ترین پروژه دانشگاهی خود داشته باشید. پس همین حالا برای مشاوره رایگان و یا سفارش پروژه فولاد با ما تماس بگیرید.

برای انجام پروژه دانشجویی فولاد به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

آسان ترین روش برای انجام پروژه فولاد

رشته عمران به شکل فول تایم، محصلین خود را به کار می کشد. همین مسئله موجب شده تا مهندسی عمران به عنوان یکی از سخت ترین رشته های دانشگاهی شناخته شود. این رشته برای اعطای مدرک تحصیلی کارشناسی، ارشد یا دکترا، دانشجویان را موظف به انجام پروژه های دانشجویی عمران در زمینه های مختلف مانند پروژه فولاد می کند. در دانشگاه های مختلف فرمت تحویل پروژه فولاد متفاوت است. انجام محاسبات دستی و کار با این نرم افزارهای تخصصی، بار سنگینی بر دوش مهندسین عمران می گذارد.

همین مسئله موجب شده تا اغلب دانشجویان، به خصوص افرادی که فرصت و دانش کافی برای محاسبات سخت و پیچیده فولاد ندارند، به فکر برون سپاری آن بیفتند. شاید ندانید اما در اغلب مواقع، دانشجویان معدل الف که حساسیت بالایی نسبت به معدل خود دارند نیز، برون سپاری پروژه فولاد را ترجیح می دهند. پس می توان گفت ساده ترین روش برای ارائه پروژه فولاد و دریافت نمره عالی، برون سپاری آن است.

اما به چه کسی؟ کدام موسسه می تواند با دقت و ظرافت بالایی پروژه فولاد را به سرانجام برساند و یک نتیجه عالی ارائه دهد؟ می توان گفت پیدا کردن یک موسسه معتبر و وقت شناس، سخت ترین کاریست که باید در برون سپاری پروژه خود انجام دهید. اما با وجود موسسه با تجربه و معتبر دانشجو پروژه، دیگر این کار نیز سخت نخواهد بود. به دانش و تجربه ده ساله تیم متخصص ما اعتماد کنید تا یک نمره عالی از این درس مهم و تخصصی دریافت کنید.

انجام پروژه فولاد در دانشجو پروژه
انجام پروژه فولاد

راهنمای ثبت سفارش پروژه فولاد دانشجویی

ثبت سفارش پروژه فولاد دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه، در یک مسیر ساده صورت می پذیرد. ما بستری فراهم کرده ایم که تنها با سه کلیک، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید. کافیست وارد وبسایت دانشجو پروژه شوید و مراحل سه گانه ثبت سفارش پروژه دانشجویی را طی کنید. در ادامه به نحوه ثبت سریع سفارش می پردازیم. اما در صورتی که مطالعه این بخش نتوانست به چالش های ذهنی شما پایان دهد، با ما در دانشجو پروژه در ارتباط باشید با یک تماس تلفنی می تواند پاسخ تمام سوالات خود را از کارشناسان دانشجو پروژه، دریافت کنید.

1. ثبت اطلاعات پروژه

در اولین گام باید اطلاعات پروژه را در اختیار متخصصین ما قرار دهید. ما برای انجام پروژه فولاد نیاز به پلان ها و نقشه های شما داریم. پس فایل های مورد نظر را در قالب یک فایل زیپ برای ما ارسال کنید. همچنین سطح توقعات و انتظارات خود را بازگو کرده و یک بازه زمانی برای انجام پروژه تعیین کنید.

2. بررسی پروژه توسط کارشناسان ما

در قدم بعد باید منتظر تأیید سفارش خود بمانید. نگران نباشید. این مرحله از کار خیلی سریع انجام می شود. در این مرحله کارشناسان دانشجو پروژه، با در نظر گرفتن نقشه ها، حجم پروژه و میزان سختی آن، امکان انجام آن را بررسی می کنند. مهلت زمان انجام پروژه نیز در این امکان سنجی دخیل خواهد بود. در نهایت یک قیمت مشخص برای انجام پروژه شما تعیین می شود.

3. استارت پروژه

در آخرین قدم، بخشی از مبلغ پروژه را برای استارت کار پرداخت می کنید. پس از این کلیه مراحل انجام پروژه فولاد دانشجویی آغاز شده و در مهلت زمان تعیین شده به پایان می رسد. شما می توانید در طول انجام پروژه از مراحل انجام آن مطلع شوید. کافیست با بخش پشتیبانی در تماس باشید و سفارش خود را پیگیری کنید.

مراحل انجام پروژه فولاد در دانشجو پروژه

متخصصین و مهندسین دانشجو پروژه، بیش از ده سال است که مسئولیت انجام انواع پروژه های عمرانی را به عهده می گیرند. تخصص و دانش آن ها در انجام محاسبات دستی و نرم افزاری بسیار گسترده است. مشخصاً تا زمانی که ندانید متخصصن دانشجو پروژه، پروژه فولاد شما را با چه روش و تکنیکی به سرانجام می رسانند، کمی تردید خواهید داشت. پس به طور مختصر به توضیح راجع به مراحل کار می پردازیم.

 • بررسی پروژه با در نظر گرفتن نقشه پلان و مشخصات آن: در اولین مرحله از کار متخصصین ما پلان های ارسال شده دانشجو را به همراه مشخصات آن همچون تعداد طبقات، کاربری ساختمان، مقاومت خاک، تیپ خاک و … مورد مطالعه قرار می دهند.
 • بارگذاری: در قدم بعد سراغ تعیین بارهای مرده و زنده وارد بر ساختمان می روند.
 • تحلیل سازه: پس از اینکه عملیات بارگذاری انجام شد، مهندسین سراغ تحلیل سازه ای که تحت تأثیر بارگذاری قرار گرفته، می روند. بنابر خواسته شما این مرحله از کار یا به صورت دستی و یا به کمک نرم افزارهای تخصصی مانند SAP و ETABS انجام می ‌شود.
 • طراحی اجزای سازه: در قدم بعد اجزای سازه مانند تیر، ستون، اتصالات، سقف و … با تحلیل سازه و در نظر گرفتن پارامتر هایی همچون برش، ممان و …، طراحی می شود.
 • کنترل سازه: پس از اینکه طراحی اجزای سازه به پایان رسید، مطابق با استاندارد 2800 بند 3-5 کنترل های لازم صورت می گیرد.
 • رسم جزئیات اجرایی: در آخرین قدم، مهندسین ما اقدام به رسم جزئیات اجرایی، طراحی و تیپ بندی نهایی می کنند.

5 ویژگی انجام پروژه دانشجویی فولاد توسط دانشجو پروژه

برای اینکه با اطمینان کامل سفارش پروژه درس فولاد را به دانشجو پروژه بسپارید، لیستی از مزایای برون سپاری سفارش به دانشجو پروژه را در این بخش برای شما آورده ایم. یش از هر چیز یادآوری می کنیم که ما در موسسه دانشجو پروژه، بیش از یک دهه فعالیت مفید و مستمر در زمینه انجام پروژه های دانشجویی رشته عمران را داشته ایم. به همین خاطر است که با قلق های انجام این پروژه ها آشنا هستیم. با انتخاب دانشجو پروژه، پروژه دانشجویی خود را به افراد مجرب و با سابقه می بارید و شانس زیادی برای دریافت نمره عالی دارید.

انجام پروژه فولاد دانشجویی
انجام پروژه فولاد دانشجویی در دانشجو پروژه

1. انجام پروژه فولاد دانشجویی ارزان تر از همه جا

خدمات ما بسیار ارزان قیمت است. قیمتی که هیچگاه انتظارش را ندارید از سوی متخصصین دانشجو پروژه تعیین می شود. البته این بدان معنا نیست که کیفیت کار نیز مورد انتظار شما خواهد بود. ما بدون هیچ کم و کاستی، پروژه فولاد شما را با دانش دقیق مهندسی به شما تحویل می دهیم. اما این کار را با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه انجام می دهیم تا کلیه دانشجویان رشته عمران، شانسی برای ارائه یک پروژه با کیفیت، داشته باشند.

2. انجام پروژه فولاد با سرعت باورنکردنی

پروژه فولاد شما با یک سرعت باور نکردنی استارت خودره و به پایان می رسد. البته ما در اولین مرحله از ثبت سفارش پروژه فولاد، از شما میخواهیم، مهلت را خودتان تعیین کنید. اما این امکان را داریم که در طول 48 ساعت نیز یک خروجی تمیز، دقیق و با کیفیت ارائه دهیم. از آنجایی که انجام سفارش های فوری، هزینه بیشتری ایجاد می کند، پیشنهاد می کنیم برای ثبت سفارش خود، دست بجنبانید.

3. پشتیبانی 24 ساعته

با انتخاب موسسه ما، می توانید پروژه خود را در هر زمان که نیاز داشتید، پیگیری کنید. پشتیبان های ما به طور 24 ساعته، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

4. امکان انجام پروژه فولاد در نرم افزارهای مختلف

متخصصن دانشجو پروژه، پیرامون عموم نرم افزارهای تخصصی فولاد، تجربه و مهارت کافی دارند. می توانید با انتخاب این موسسه، پروژه خود را در نرم افزارهایی همچون maple، Indesign، Catia، solidwork، Sketchap، safe، SAP، ETABS اجرا کنید.

5. دارا بودن مهارت کافی برای انجام انواع پروژه

تفاوتی ندارد موضوع سفارش شما چیست و به چه سطحی از خدمات نیاز دارید. مهندسین ما توانایی لازم برای انجام انواع پروژه های فولاد را دارند. تاکنون متخصصن دانشجو پروژه، به خوبی از پس انجام پروژه های زیر برآمده اند.

 • تحلیل استاتیک خطی
 • تحلیل دینامیک طیفی
 • طراحی و بررسی پلان های معماری
 • تحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی
 • طراحی و بررسی پلان های سازه ای
 • تحلیل استاتیکی غیر خطی
 • تحلیل دینامیکی غیر خطی تاریخچه زمانی
 • طراحی اولیه تیرها و ستون ها
 • مدل سازی کامپیوتری با نرم افزارها
 • آنالیز نمودارهای نیروی برشی و لنگر خمشی
 • طراحی اتصالات، دال و راه پله
 • طراحی فونداسیون

قیمت انجام پروژه فولاد چقدر است؟

اصلی ترین دلیلی که دانشجویان عمران از برون سپاری سفارش خود سر باز میزنند، بالا بودن قیمت انجام پروژه فولاد است. خبر خوب به کلیه دانشجویان مهندسین عمران. دانشجو پروژه کلیه سفارش ها را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، انجام می دهد. می توانید با انتخاب موسسه ما، علاوه بر دریافت یک پروژه دقیق و استاد پسند، از ده ها مزیت دیگر نیز بهره مند شوید. موسسه دانشجو پروژه قیمت پروژه های فولاد را با در نظر داشتن پارامترهای زیر، تعیین می کند.

 • حجم کار و میزان سختی آن
 • میزان دقت نقشه های تحویل داده شده
 • مهلت زمان انجام پروژه

کلام آخر

انجام پروژه فولاد وقت و انرژی زیادی از دانشجویان این رشته در مقاطع تحصیلی مختلف می گیرد. اگر شما نیز فرصت کافی برای انجام یک پروژه دقیق را ندارید، از متخصصین دانشجو پروژه کمک می گیرد. مهارت، تجربه و تسلط مهندسین دانشجو پروژه به پروژه های فولاد، بیش از ده سال ما را در ارائه این پروژه دانشجویی، سربلند ساخته است. اگر پس از مطالعه این بخش باز هم سوالی داشتید، حتما ما با تماس بگیرید.

انجام پروژه فولاد دانشجویی با کمترین هزینه

پاسخ به سوالات رایج

چگونه به موسسه دانشجو پروژه برای برون سپاری پروژه فولاد اعتماد کنیم؟

می توانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست نمونه کار دهید. بدون شک کیفیت کار انجام شده برای سایر دانشجویان، اعتماد شما را نیز جلب می کند.

هزینه انجام پروژه فولاد در دانشجو پروژه چقدر است؟

برای تعیین قیمت دقیق، لازم است تا با ما در تماس باشید. بلافاصله پس از ثبت سفارش، قیمت انجام آن با در نظر داشتن چند آیتم مهم، تعیین می شود.

مزیت برون سپاری به دانشجو پروژه در چیست؟

با انتخاب دانشجو پروژه، زمان انجام پروژه را خودتان تعیین می کنید. امکان پیگیری سفارش نیز برای کلیه دانشجویان وجود دارد.

سایر خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *