انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور

ما در موسسه دانشجو پروژه، خدمات ویژه ای را برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در نظر گرفته ایم. برای مثال، مشکل اختلاف زمانی را با خدمات پشتیبانی 24 ساعته حل کرده ایم و پروژه ها را مورد بررسی و تایید چند باره قرار می دهیم. گارانتی کامل، برآورد سریع هزینه پروژه در کمتر از چند دقیقه و امکان ویرایش پس از تحویل، دیگر خدمات ما در این زمینه هستند. در این مطلب، با مزایای سفارش پروژه دانشجویی در دانشجو پروژه آشنا خواهید شد. جهت ثبت سفارش پروژه آنلاین یا دریافت مشاوره رایگان، می توانید همین حالا با ما ارتباط بگیرید. ما در کنار شما هستیم تا انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور دیگر یک دغدغه بزرگ برای شما نباشد.

برای انجام پروژه های دانشجویی خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 20 دقیقه

فهرست مطالب

7 دلیل برای سفارش انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در دانشجو پروژه

دانشجو پروژه به عنوان یک موسسه جامع خدمات دانشجویی، تمهیدات ویژه ای را برای انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور در نظر گرفته است. تیم ما متشکل از متخصصان و پژوهشگران باتجربه ای است که با قواعد محیط های آکادمیک بهترین دانشگاه های جهان، آشنایی کامل دارند و به خوبی بر زبان بین المللی انگلیسی مسلط هستند. دانشجو پروژه طی بیش از 10 سال سابقه حرفه ای خدمت رسانی خود، بالغ بر 14 هزار مورد سفارش دانشجویی را با جلب رضایت 99% درصدی مشتریان، انجام داده است.

انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور
انجام پروژه برای دانشجویان خارج از کشور

1- انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور با گارانتی کامل

تمامی خدمات دانشجو پروژه، به خصوص فایل های ارسالی، از ضمانت 100 درصد برخوردار هستند. این یعنی مسئولیت هرگونه نقص، نارسایی، تاخیر یا خطا در فایل، کاملا بر عهده موسسه دانشجو پروژه خواهد بود. شما عزیزان می توانید در صورت مشاهده این ایرادات در فایل خود، با تیم پشتیبانی دانشجو پروژه ارتباط برقرار کنید. مسئله را تا جلب رضایت کامل شما پیگیری خواهیم کرد و در این راستا، از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم.

گفتنی است که فرایند انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور در موسسه ما، تحت نظارت جدی و حرفه ای متخصصان امر قرار دارد. به همین دلیل، کمتر از 2 درصد سفارش ها به دلیل خطاهای جزئی به خدمات گارانتی نیاز پیدا می کنند که آن هم معمولا با اصلاح و ویرایش سریع توسط متخصصان ما، قابل رفع است.

2- ارتباط 24 ساعته با متخصصان

مشکل اختلاف زمانی بین ایران و دیگر کشورها، به خصوص USA و کانادا، برای افراد مقیم این کشورها نگران کننده است. دارندگان اقامت آمریکا یا دیگر کشورهای 2 قاره آمریکای شمالی و جنوبی، از سفارش پروژه دانشجویی خود به موسسات ایرانی هراس دارند، زیرا گمان می کنند که مسئله اختلاف زمانی به تاخیر در تحویل سفارش انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور منجر خواهد شد. باید بگوییم که حداقل در مورد موسسه دانشجو پروژه، چنین مشکلی هرگز وجود نداشته است و نخواهد داشت.

تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته با سفارش دهندگان از کشورهای خارجی در ارتباط هستند. ما زمان دقیق مهاجرپذیرترین کشورهای جهان، مانند کانادا، آمریکا، آلمان، فرانسه، سوئد و ترکیه را در نظر داریم. همچنین برنامه زمانی خود را با زمان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی، آمریکای لاتین، آسیای شرقی و غربی، منطقه استرالیا و قاره آفریقا هماهنگ ساخته ایم. شما می توانید از هر قسمت جهان، در 24 ساعت روز و 7 روز هفته، حتی ایام تعطیل، جهت ثبت سفارش پروژه دانشجویی یا پیگیری سفارش با ما ارتباط برقرار کنید.

3- انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور با سطح کیفی عالی

ما به گرید C و D و F فکر نمی کنیم و درصدهای زیر 90 برایمان پذیرفتنی نیستند. انجام پروژه های خارج از کشور در موسسه دانشجو پروژه، به برترین فارغ التحصیلان دانشگاهی سپرده می شود. دقت، سرعت و کیفیت، 3 اصل مهم در کار ما هستند. پروژه هایی که متخصصان ما تکمیل می کنند، در مجامع علمی مطرح دنیا قابل ارائه خواهند بود. با ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور در موسسه ما، می توانید با خیال راحت آن را به استاد یا کمیته داوران ارائه دهید و نمره عالی بگیرید.

4- تحویل فوری پروژه ها

ددلاین، شاید یکی از مهم ترین جنبه های هر پروژه دانشجویی باشد. به خصوص برای افرادی که به زمان تحویل پروژه نزدیک شده اند، انجام پروژه فوری اهمیت خواهد داشت. در این مواقع، دانشجویان با اضطراب بالایی روبرو هستند و نمی دانند به کدام موسسه داخلی برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور اعتماد کنند. موسسه دانشجو پروژه، یک راه حل عالی برای این افراد خواهد بود، زیرا حتی امکان تحویل پروژه یک ساعته و چند ساعته در این موسسه وجود دارد.

حدود 30 درصد از همه سفارش های انجام پروژه دانشجویی در موسسه ما، در دسته بندی فوری قرار می گیرند. به گفته متخصصان ما، پروژه های فوری آن دسته از پروژه هایی هستند که می بایست در نیمی از زمان پروژه های عادی تکمیل شوند. هزینه انجام پروژه فوری به دلیل محدودیت زمانی، قاعدتا بالاتر از پروژه های عادی است. جهت ثبت سفارش پروژه دانشجویی فوری خود یا برآورد رایگان هزینه، می توانید برایمان پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید.

5- انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور 100% بدون plagiarism

این روزها، دزدی ادبی یا plagiarism، هم برای دانشجویان و هم اساتیدشان، به یک دغدغه جدی بدل شده است. مسئله دزدی ادبی، به طور جدی در همه دانشگاه های معتبر جهان پیگیری می شود. تقریبا در همه دستورالعمل های مرتبط با انجام تحقیق دانشجویی یا دیگر پروژه ها، الزامات مرتبط با plagiarism مورد تاکید قرار می گیرند. ما در دانشجو پروژه، دزدی ادبی را با استفاده از به روزترین ابزارها، سایت ها و روش ها، چک می کنیم و یک فایل کاملا عاری از plagiarism به مشتریان عزیز تحویل خواهیم داد.

فرایند انجام پروژه های خارج از کشور در موسسه ما، به طور کامل توسط متخصصان این امر انجام می شود. هیچ گونه ربات، ابزار ترجمه یا ابزار نگارش اتوماتیک در این فرایند مورد استفاده قرار نمی گیرد. تمام مراحل انجام تحقیق دانشجویی، انجام سمینار ارشد، انجام پروپوزال دانشجویی و دیگر پروژه ها، 100% با تکیه بر دانش متخصصان ما تکمیل می شوند. این یعنی هیچ گونه کپی برداری در سفارش ها وجود نخواهد داشت.

6- ارسال فایل پروژه به روش دلخواه مشتری

در دنیای مدرن، روش های ارتباطی کم نیستند. تلفن، شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها، ایمیل و پیامک، برخی از پرکاربردترین این روش ها به شمار می روند. بسته به موقعیت جغرافیایی فرد یا ترجیحات فردی او، ممکن است یک یا چند مورد از این روش ها مطلوب تر باشند. ما در دانشجو پروژه، می توانیم به همه روش های ممکن، شامل انواع نرم افزارهای پیام رسان و Email، فایل پروژه را ارسال کنیم.

7- خدمات راهنمایی جهت ارائه پروژه

بسیاری از پروژه های دانشجویی، نیاز به ارائه مطلب دارند. در مواقعی که انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور به موسسات داخلی سپرده می شود، شاید دانشجو تسلط کافی بر محتوای پروژه نداشته باشد. به همین دلیل، خدمات راهنمایی برای ارائه مطلب را در کنار انجام پروژه های خارج از کشور در نظر گرفته ایم. متخصصان ما، با ذکر جزئیات و نکات علمی و فنی محتوای پروژه، شما را برای جلسه ارائه آماده می کنند.

آشنایی با موسسه دانشجو پروژه

موسسه دانشجو پروژه، یک موسسه جامع خدمات پروژه دانشجویی است؛ بدین معنا که ما سفارش تمامی انواع پروژه های دانشجویی برای مقاطع مختلف تحصیلی را پذیرا هستیم. تا به امروز، بالغ بر 7500 پروژه تحقیقی، 2900 پروژه مایکروسافت آفیس، 2300 پروژه مرتبط با ترجمه و 1600 پروژه نرم افزاری تخصصی در موسسه ما انجام شده است. شماری از برترین فارغ التحصیلان از بهترین دانشگاه های ایران و جهان در دانشجو پروژه به خدمت رسانی مشغول هستند.

انجام بیش از 14000 پروژه دانشجویی موفق در طی 10 سال فعالیت تیم دانشجو پروژه

7500+

انجام پروژه های تحقیق، سمینار و پروپوزال

2900+

انجام پروژه های پاورپوینت و اکسل

2300+

انجام پروژه های ویراستاری، ترجمه و تایپ

1600+

انجام پروژه های تخصصی رشته های مختلف

معرفی خدمات دانشجو پروژه برای دانشجویان خارج از کشور

ما خدمات ویژه ای را برای انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور در نظر گرفته ایم. پروژه هایی که از کشورهای خارجی در موسسه ما ثبت می شوند، در دسته بندی جداگانه ای قرار می گیرند. تیم ویژه ای از متخصصان ما به بررسی و انجام این پروژه ها خواهند پرداخت. تحقیق، پروپوزال، پاورپوینت، ویراستاری و پروژه های تخصصی، پرتعدادترین سفارش های خارجی در موسسه ما هستند.

1- انجام انواع تحقیق (Essay, Research Paper)

تحقیق، تکلیفی است که طی دوران تحصیل به دانشجویان واگذار می شود تا مهارت های علمی آن ها مورد سنجش قرار گیرد. انجام تحقیق دانشجویی می تواند با موضوع آزاد باشد یا موضوع خاصی از طرف استاد برای آن تعیین شده باشد. تحقیق معمولا شامل بخش هایی چون چکیده، مقدمه، پیشینه پژوهش، روش تحقیق، یافته ها، نتیجه گیری و منابع می شود.

ما در دانشجو پروژه، از مرتبط ترین و معتبرترین منابع برای انجام تحقیق دانشجویی شما استفاده خواهیم کرد. پژوهشگران ما با بهره گیری از بینش علمی خود، انواع تحلیل ها را روی مجموعه داده های گوناگون به کار می گیرند و یافته های تازه ای برای تحقیق شما به دست می آورند. برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور، همه چیز را مطابق با اصول پیش خواهیم برد. هیچ گونه کپی برداری یا plagiarism در تحقیق های انجام شده توسط دانشجو پروژه وجود نخواهد داشت. ما در دانشجو پروژه تمامی مراحل انجام تحقیق دانشجویی را به دقت طی میکنیم و تمامی انواع پیپرها، مانند Essay و Research Paper را با بهترین کیفیت برای شما می نویسیم.

انجام تحقیق برای دانشجویان خارج از کشور
انجام انواع تحقیق برای دانشجویان خارج از کشور

2- انجام پروپوزال ارشد و دکتری برای دانشجویان خارج از کشور

در پروپوزال یا Research Proposal، محقق باید مخاطب را درباره اهمیت موضوع تحقیق، روش تحقیق و دستاوردها قانع سازد. پروپوزال پیش از تحقیق اصلی نوشته می شود. بخش های اصلی پروپوزال عبارت اند از: صفحه عنوان، مقدمه، پیشینه پژوهش، طرح تحقیق، دستاوردهای احتمالی و منابع. گاه بخش هایی مانند بودجه و برنامه زمانی نیز افزوده می شوند. ما در مقاله چگونه پروپوزال ارشد بنویسیم به طور دقیق به اصول نگارش پروپوزال اشاره کرده ایم. توصیه میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما آن مقاله را مطالعه بفرمایید.

انجام پروپوزال دانشجویی، یکی از پرطرفدارترین خدمت دانشجو پروژه است. دیگر نیازی نیست نگران نحوه نوشتن پروپوزال خود باشید. متخصصان ما با رعایت تمامی اصول و مطابق با دستورالعمل های دانشگاه شما، انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور از نوع پروپوزال را به بهترین نحو انجام خواهند داد. جهت ثبت سفارش پروپوزال، می توانید به طور 24 ساعته به دانشجو پروژه پیام ارسال کنید.

3- نگارش سمینار ارشد و دکترا برای دانشجویان خارج از کشور

سمینار یکی از رایج ترین تکالیف مقطع کارشناسی ارشد به شمار می رود. درس سمینار کارشناسی ارشد، جهت محک زدن مهارت های تحقیقاتی دانشجویان و نحوه ارائه مطالب علمی توسط آن ها در دانشگاه های برتر دنیا برگزار می شود. ساختار سمینار ارشد، شبیه به ساختار تحقیق علمی خواهد بود؛ اما هدف از انجام سمینار دانشجویی، ارزیابی مهارت ها است و محتوا در اولویت دوم قرار دارد.

تا به امروز، بالغ بر صدها سفارش سمینار آنلاین و متون تحقیقاتی در موسسه دانشجو پروژه ثبت شده و به انجام رسیده است. نگارش سمینار دانشجویی، یکی از نخستین خدمات ما بود و اکنون محبوبیت بالایی در میان مشتریان دارد. انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در دسته بندی سمینار، به هر دو زبان انگلیسی و فارسی ممکن خواهد بود. طراحی پاورپوینت سمینار را نیز به صورت همزمان بر عهده می گیریم.

4- طراحی پاورپوینت به زبان انگلیسی

شاید در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل میکنید و نگران کیفیت انجام پاورپوینت دانشجویی یا فایل ارائه مطلب (pptx) خود هستید. این روزها، کمتر موسسه ای را می توان یافت که مطابق با استانداردهای بین المللی، به انجام پاورپوینت آنلاین بپردازد. دانشجو پروژه، گروه ویژه ای از طراحان پاورپوینت، طراحان گرافیک و افراد مسلط بر ارائه محتوای علمی و دانشگاهی را جهت انجام پاورپوینت دانشجویی و علمی در اختیار دارد. ما صفر تا 100 سفارش پاورپوینت شما را به صورت کاملا اصولی با تاکید بر جنبه های بصری به انجام خواهیم رساند.

انواع انیمیشن، تصویر، موشن گرافی، اینفوگرافیک، صوت، ویدیو و طراحی های گرافیکی را در صورت درخواست شما به فایل pptx خواهیم افزود. ترتیب محتوای علمی، حاشیه بندی، ترکیب رنگ، تنظیم نوع و اندازه فونت، درج منابع و درج نمودار، تنها برخی از مواردی هستند که در مورد انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور PowerPoint رعایت می کنیم. انجام پاورپوینت فوری چند ساعته نیز در دانشجو پروژه پذیرفته می شود.

5- انجام پروژه اکسل

نرم افزار Excel سومین نرم افزار پرکاربرد از مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت است. دانشجویان در پروژه های مختلف مالی، تجاری، آماری، ریاضیاتی و حتی پروژه های ساده ذخیره سازی داده، به انجام پروژه اکسل نیاز پیدا می کنند. دانشجو پروژه، با بهره گیری از توانمندی های گروه ویژه اکسل خود، برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در زمینه Excel، آمادگی کامل دارد. انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور تخصصی با MS Excel و پروژه های مرتبط با دوره های آموزشی این نرم افزار را نیز پذیرا هستیم.

انواع فانکشن، فرمول ریاضی، نمودار، گراف، چارت و انواع داده را هنگام انجام پروژه های خارج از کشور اکسل درج می کنیم. از امکانات ویژه این نرم افزار مانند جداول محوری (Pivot Table)، فرمت بندی های شرطی و ابزار VLOOKUP برای انجام پروژه اکسل حرفه ای بهره خواهیم گرفت. بدیهی است که سفارش پروژه اکسل به زبان انگلیسی در موسسه ما پذیرفته می شود. سطوح کیفی پروژه های دانشجو پروژه، با معیارهای بین المللی همخوانی دارد.  

6- تایپ متون، فایل های صوتی و تصویری

گروه تایپ دانشجو پروژه، تا به امروز با نهادهای رسمی و افراد مختلف، همکاری موفقی داشته است. ما حدود 1500 سفارش تایپ با جلب رضایت 100 درصد مشتریان را در کارنامه خود داریم. تایپیست های دانشجو پروژه هم در زمینه تایپ انگلیسی برای انجام پروژه های خارج از کشور و هم در زمینه انجام تایپ فارسی، دوره های آموزشی مربوطه را گذرانده اند. آن ها پیش از ملحق شدن به تیم تایپ دانشجو پروژه، مورد ارزیابی و آزمون قرار می گیرند. به همین دلیل، دانشجو پروژه بهترین سایت سفارش تایپ انگلیسی و فارسی برای شما خواهد بود.

تایپ ده انگشتی با دقت 100%، تایپ فرمول، تایپ از روی PDF و طراحی شکل و جدول هنگام تایپ، برخی از خدمات ما در ارتباط با انجام تایپ آنلاین به شمار می روند. در مورد انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور تایپ، Spelling و نشانه گذاری حتما دست کم 2 بار توسط ناظران بررسی شده و مورد تایید قرار می گیرد. تایپ از روی فایل صوتی و تصویری، تایپ جزوه، انجام تایپ فوری یک ساعته، تایپ انگیزه نامه، تهیه رزومه، نامه نویسی، و انجام تایپ پایان نامه و اسناد را پذیرا هستیم.

7- انجام ویراستاری پایان نامه، تحقیق، مقاله و دیگر متون

به 3 دلیل، بخش عمده ای از سفارش های انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در موسسه ما، پروژه های ویراستاری هستند:

  • نخست آنکه دانشجویان ایرانی خارج از کشور، ممکن است سال های نخست تحصیل در کشورهای خارجی را بگذرانند و آشنایی کامل با زبان آکادمیک یا قواعد دستوری انگلیسی دانشگاهی نداشته باشند.
  • دوم آنکه انجام ویراستاری پایان نامه و دیگر متون تحقیقاتی، زمان بر است و برون سپاری آن از نظر زمانی به صرفه تر خواهد بود.
  • سوم آنکه متخصصانی چون ویراستاران دانشجو پروژه، با دقت بسیار بالا این کار را انجام می دهند، اما خود دانشجو معمولا تجربه طولانی در زمینه انجام ویراستاری متون ندارد.

در موسسه دانشجو پروژه، 6 نوع سفارش انجام ویرایش متن پذیرفته میشود، از جمله: ظاهری، فنی، زبانی-ادبی، محتوایی، تخصصی، زبانی-گرامری و تطبیقی. مشتریان ما بسته به نیازهای خود، می توانند هر کدام از این 6 نوع سفارش انجام پروژه های خارج از کشور ویراستاری را ثبت کنند. پیشنهاد ما برای متون دارای حساسیت، به ویژه در مورد انجام پایان نامه ارشد، ترکیب نوع تخصصی و محتوایی از ویراستاری (بسته کامل ویراستاری) است.

8- انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور از نوع نرم افزاری و تخصصی

در موسسه دانشجو پروژه، پروژه های تخصصی و نرم افزاری دانشجویی، تنها به دست متخصصان مسلط بر همان پروژه انجام خواهند شد. ما در دانشجو پروژه، انجام پروژه SPSS، انجام پروژه MSP، انجام پروژه متلب، انجام پروژه پایتون و دیگر نرم افزارهای تخصصی مرتبط را می پذیریم. اتوکد، متره و برآورد، انجام پروژه های برنامه نویسی گوناگون مانند C++، JavaScript، C# و غیره، از پرطرفدارترین سفارش های انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور در موسسه ما هستند.

تمامی پروژه های تخصصی، درست مطابق با جزئیات فنی ارائه شده از سوی مشتریان انجام خواهند شد. در مواقع لازم، خلاقیت و بینش علمی متخصصان ما جهت بهبود کیفیت پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات ارتباط دائمی 24 ساعته با مشتری به منظور پیگیری فرایند انجام پروژه و آپدیت درباره جزئیات، برای انجام پروژه های خارج از کشور تخصصی در نظر گرفته شده است. پروژه ها همگی با گارانتی 48 ساعته یا بیشتر تحویل داده می شوند.

دریافت مشاوره رایگان دانشجویی

دانشجویان عزیز از سراسر جهان می توانند تنها با یک تماس یا ارسال پیام، جهت دریافت مشاوره رایگان درخواست دهند. موضوع مشاوره می تواند درباره کلیات انواع پروژه دانشجویی، نکات انجام پروژه های خارج از کشور، مسائل فنی و محتوایی و نحوه ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور باشد. گروه مشاوره دانشجو پروژه برای خدمت رسانی به همه عزیزان آماده است.

هزینه انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور کشور است؟

جهت اطلاع از هزینه دقیق پروژه خود، کافی است فایل ها یا توضیحات پروژه را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی اولیه پروژه، هزینه انجام پروژه های خارج از کشور به صورت کاملا رایگان برآورد شده و معمولا در کمتر از 30 دقیقه به اطلاعتان خواهد رسید. هزینه انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور، به 5 عامل بستگی دارد.

انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور
انجام انواع پروژه های دانشجویی خارج از کشور

1- نوع پروژه

نحوه قیمت گذاری هر یک از انواع پروژه با دیگری تفاوت دارد. برای مثال، بازه قیمتی برای انجام ترجمه انگلیسی به فارسی با بازه قیمت انجام پروپوزال ارشد یا انجام پروژه ماشین لرنینگ، به کل متفاوت خواهد بود.

2- جزئیات انجام پروژه های خارج از کشور

موضوع پروژه، هدف پروژه و توضیحات تکمیلی که از سوی استاد یا موسسه آموزشی مربوطه اعلام می شوند، مطمئنا بر نحوه انجام پروژه تاثیر دارند. به همین دلیل، بسته به جزئیات و الزامات هر پروژه و طبق نظر متخصصان دانشجو پروژه، هزینه تا حدودی متفاوت خواهد بود.

3- تعداد صفحات سفارش

تعداد صفحات، تعداد کلمات، اسلایدها، قسمت ها، المان ها و مدت زمان فایل، بر هزینه انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور اثر می گذارند.

4- زبان انجام پروژه های خارج از کشور

معمولا چند درصد به هزینه پروژه های زبان انگلیسی یا دیگر زبان های خارجی اضافه می شود. علت این مسئله، مهارت تسلط بر زبان انگلیسی آکادمیک است که متخصص مربوط می بایست علاوه بر تخصص اصلی خود دارا باشد.

5- زمان (فوری یا عادی)

پروژه های فوری، بسته به زمان دقیق ددلاین، می توانند تا 2 برابر پروژه های عادی یا بیشتر هزینه داشته باشند.

جمع بندی

ما در موسسه دانشجو پروژه، گروه ویژه ای را تشکیل داده ایم که به انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور رسیدگی می کنند. ارتباط 24 ساعته، بررسی plagiarism، توجه به جنبه های زبانی و ارائه سطح کیفی بین المللی، برخی از خدمات ویژه ما برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور هستند. بیش از 90 نوع پروژه را برای دانشجویان ایرانی در خارج از کشور انجام می دهیم که پرطرفدارترین آن ها عبارت اند از: تحقیق، پروپوزال، سمینار، ویراستاری، پاورپوینت و نرم افزارهای تخصصی مانند SPSS و MSP. برای سفارش پروژه دانشجویی خود تنها کافیست با ما ارتباط بگیرید.

با ثبت اولین سفارش، از تخفیف 25% ما بهره مند شوید

پرسش های پرتکرار دانشجویان خارج از کشور پیش از ثبت سفارش

زمان عادی برای انجام پروژه های دانشجویان خارج از کشور چقدر است؟

در مورد پروژه های ترجمه، تحقیقاتی و سمینار، معمولا برای هر 750 کلمه تا 1250 کلمه، یک روز در نظر گرفته می شود. زمان انجام پروژه های دانشجویی خارج از کشور از نوع تخصصی یا نرم افزاری نیز مطابق با نظر متخصصان مربوطه تعیین خواهد شد.

هزینه انجام تحقیق دانشجویی به زبان انگلیسی در دانشجو پروژه چقدر است؟

هزینه تحقیق دانشجویی به رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، موضوع تحقیق و دیگر الزامات اعلام شده از سوی استاد بستگی خواهد داشت. جهت برآورد هزینه انجام تحقیق دانشجویی خود به صورت رایگان، با دانشجو پروژه تماس بگیرید.

آیا می توانم پس از تحویل گرفتن پروژه از دانشجو پروژه، درخواست تغییر یا ویرایش داشته باشم؟

بله. اگر به هر دلیلی به انجام ویرایش پروژه خود نیاز داشته باشید، آن را انجام خواهیم داد. این ویرایش می تواند هزینه جداگانه ای داشته باشد یا نداشته باشد. حتی می توانید پروژه هایی که توسط موسسه دانشجو پروژه انجام نشده اند را برای ویرایش به ما ارجاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *