انجام پروژه MSP

پروژه های Microsoft Project به عنوان تکالیف آموزشی یا برای مدیریت دیگر پروژه ها، به دانشجویان واگذار می شوند. دانشجویان نیز به دلیل عدم آشنایی کافی با برخی جنبه های این نرم افزار، برای انجام پروژه دانشجویی MSP مشکلات فراوانی دارند. متخصصان ما در موسسه دانشجو پروژه، برای حل این مشکل، آماده خدمت رسانی در زمینه انجام پروژه MSP هستند. جهت ثبت سفارش پروژه MSP خود و نیز دریافت خدمات مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

در این مطلب، به طور کلی درباره کاربرد نرم افزار مایکروسافت پراجکت (MS Project) توضیحاتی خواهیم داد. سپس به نحوه خدمت رسانی و روش متخصصان ما برای انجام پروژه دانشجویی MSP شما می پردازیم. به صورت 24 ساعته، آماده پذیرش سفارش های شما با بهترین کیفیت و انجام آن در سریع ترین زمان ممکن هستیم.

برای انجام پروژه MSP به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 14 دقیقه

فهرست مطالب

نرم افزار MS Project چیست و در چه مواردی استفاده می شود؟

نرم افزار مدیریت پروژه شرکت مایکروسافت با عنوان Microsoft Project یا MSP، از سال 1984 میلادی تا به امروز برای مدیریت پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. مدیران پروژه، دانشجویان، و همه اشخاصی که به نوعی با پروژه های مختلف سروکار دارند، از آن استفاده می کنند.

بیش از یک دهه است که برای انجام پروژه MSP، به مدیران و مسئولان پروژه، کارآموزان، دانشگاهیان و دانشجویان خدمت رسانی می کنیم. با استفاده از این نرم افزار، تعیین وظایف، برنامه ریزی زمانی، تخصیص منابع، بودجه بندی و بررسی میزان پیشرفت پروژه را به بهترین نحو انجام خواهیم داد. البته کاربرد نرم افزار مایکروسافت پراجکت فراتر از این ها است. جهت آشنایی بیشتر با کاربردها و اهداف MS Project، متخصصان ما می توانند خدمات مشاوره رایگان را به مراجعه کنندگان گرامی ارائه دهند. بدین منظور، می توانید همین حالا با پشتیبانان موسسه دانشجو پروژه تماس بگیرید.

انجام پروژه msp
انجام پروژه msp در دانشجو پروژه

چرا سفارش انجام پروژه MSP خود را به دانشجو پروژه بسپاریم؟

مایکروسافت پراجکت جز تخصصی ترین نرم افزارهای مایکروسافت است. مدیریت پروژه با این نرم افزار، به سال ها آموزش تخصصی و تجربه حرفه ای نیاز دارد. متخصصان ما، بیش از یک دهه در زمینه انجام پروژه دانشجویی MSP فعالیت دارند. آن ها بر تمامی جنبه های MSP، از جمله نمودارهای گانت (Gantt chart)، بیس لاین ها (Baseline) و مسیرهای بحرانی (Critical path) تسلط دارند.

فایل مایکروسافت پراجکت شما را با تکمیل تمام ضروریات، به سرعت برای تحویل آماده خواهیم کرد. از سوی دیگر، تیم ما با تمامی اصول مدیریت پروژه نیز آشنایی دارند. در نتیجه سفارش شما را از نظر محتوایی نیز با دقت تمام پیش خواهیم برد. با ثبت سفارش پروژه MSP، پروژه خود را با بهترین کیفیت از ما تحویل خواهید گرفت.  

مزایای ثبت سفارش پروژه MSP در موسسه ما

سابقه 10 ساله حرفه ای ما در زمینه انجام پروژه دانشجویی و حرفه ای، ما را به خوبی با نیازهای مشتریان آشنا ساخته است. بنابراین، مجموعه کاملی از بهترین خدمات را در نظر گرفته ایم. متخصصان ما، دوره های آموزشی ضروری را برای نرم افزار MSP و دیگر پروژه های مربوطه گذرانده اند. آن ها جزء برترین فارغ التحصیلان از بهترین دانشگاه های ایران هستند. با وجود چنین تیم ماهر و باتجربه ای، می توانید از کیفیت پروژه های خود کاملا مطمئن باشید.

انجام پروژه دانشجویی MSP در دانشجو پروژه
انجام پروژه دانشجویی MSP

1- انجام پروژه دانشجویی MSP با ضمانت 100%

ضمانت کامل فایل هایی که به مشتریان تحویل داده می شوند را مسئولیت حرفه ای و تعهد قانونی خود می دانیم. مسئولیت هرگونه ایراد یا خطای احتمالی در فایل تحویلی شما، کاملا بر عهده موسسه دانشجو پروژه خواهد بود. لازم به ذکر است که فایل های تحویلی به صورت تخصصی آماده می شوند و چندین بار مورد بازبینی قرار می گیرند. بنابراین عاری از هر گونه ایراد جزئی خواهند بود.

2- پشتیبانی 24 ساعته

یک تیم پشتیبانی، به صورت حرفه ای به پاسخگویی به مشتریان و مراجعه کنندگان گرامی می پردازد. ما پیش از ثبت سفارش پروژه و پس از آن، به صورت شبانه روزی با شما در ارتباط خواهیم بود. راه های ارتباطی گوناگونی را نیز جهت رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته ایم. شبکه های اجتماعی، تماس تلفنی، پیامک، ایمیل و وب سایت دانشجو پروژه، برخی از این راه ها هستند.

3- ثبت سفارش سریع و ساده

فرایند ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه بسیار ساده است و تنها چند دقیقه طول خواهد کشید. شما می توانید جزئیات سفارش خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی ما در عرض چند دقیقه آن را بررسی، اعلام هزینه و ثبت نهایی خواهد کرد.

4- ارائه نمونه کارهای متعدد

می توانیم نمونه کارهای انجام پروژه MSP را به صورت رایگان برای شما ارسال کنیم. بدین ترتیب، شما با سطح کیفیت سفارش های دانشجو پروژه و سبک کار ما آشناتر خواهید شد. کافی است با پشتیبانان دانشجو پروژه تماس بگیرید و نمونه رایگان MSP را از آنها درخواست نمایید.

5- بازبینی و ویرایش چند باره فایل های تحویلی

پس از انجام سفارش دانشجویی MSP، یک گروه از متخصصان، آن را مورد بازبینی دقیق قرار می دهند. آن ها هرگونه ایراد جزئی احتمالی را برطرف خواهند کرد. همه فایل های .mpp را تنها پس از بازبینی و ویرایش تخصصی برای مشتریان خواهیم فرستاد. 

6- بهترین قیمت انجام پروژه MSP دانشجویی

تعیین قیمت پروژه MSP در موسسه ما، به صورت هوشمند و بر اساس چندین عامل صورت می گیرد. مواردی چون سطح تخصصی سفارش MSP شما، نوع سفارش، زمان تحویل، دانشجویی یا حرفه ای بودن سفارش، حجم جزئیات لازم و غیره را برای برآورد قیمت انجام سفارش پروژه MSP لحاظ خواهیم کرد. با این روش، اگر پروژه سبکی داشته باشید، کمترین هزینه ممکن به شما اعلام می شود. همچنین اگر پروژه شما سنگین تر باشد، قیمت آن تنها به صورت پله ای و بر اساس عوامل مختلف بالا می رود. بدین ترتیب، مناسب ترین و بهینه ترین قیمت پروژه MS Project را برای پروژه شما اعلام خواهیم کرد.

7- حفظ حریم خصوصی مشتریان

هیچ یک از اطلاعات شخصی، یا اطلاعات مربوط به سفارش پروژه MSP شما را با هیچ طرف ثالثی در میان نخواهیم گذاشت. ضمنا، این اطلاعات برای هیچ گونه هدف تجاری یا تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت و کاملا نزد ما محرمانه باقی می مانند.

8- امکان انجام پروژه MSP فوری

اگر زمان بسیار کمی برای انجام پروژه MS Project خود دارید، نگران نباشید. گروه MSP موسسه دانشجو پروژه، برای یاری رسانی به شما کاملا آماده است. با داشتن مجموعه کاملی از امکانات و گروه بزرگی از متخصصان مایکروسافت پراجکت، سفارش پروژه MSP فوری شما را در کمترین زمان ممکن آماده خواهیم کرد.

مراحل ثبت سفارش در دانشجو پروژه

ثبت سفارش در دانشجو پروژه به سادگی آب خوردن است. در ادامه روند ثبت سفارش را برای شما توضیح میدهیم. همچنین چنانچه هرگونه ابهام یا سوالی دارید، درنگ نکنید و با پشتیبانی دانشجو پروژه تماس حاصل فرمایید.

1- تعیین جزئیات سفارش توسط شما

ابتدا بهتر است تمامی جزئیات لازم برای انجام پروژه MSP خود را مشخص و یادداشت کنید. این ها می توانند شامل زمان تحویل پروژه، مواردی که باید در پروژه گنجانده شود، موضوع پروژه، فرمت پروژه، محدودیت ها، فرمت های تحویلی و غیره باشد. جزئیات سفارش خود را که قبلا تعیین و یادداشت کرده بودید، به ما اطلاع دهید. تمامی فایل های راهنما، قوانین مربوط و فرمت های لازم به همراه دیگر جزئیات می بایست در این مرحله اطلاع داده شوند.

 2- برآورد هزینه

پس از دریافت کاملا جزئیات سفارش، هزینه پروژه MSP شما را تنها در عرض چند دقیقه برآورد می کنیم و به اطلاعتان می رسانیم. در این مرحله، سفارش شما هنوز ثبت نهایی نشده است.

3- نهایی سازی سفارش

پس از موافقت شما با هزینه برآورد شده و دیگر شرایط انجام پروژه MSP، سفارش را ثبت نهایی خواهیم کرد. بلافاصله پس از ثبت، کار را بر روی پروژه شما آغاز می کنیم. در حین پیش روی پروژه به طور پیوسته با شما در ارتباط خواهیم بود. می توانید در این مدت، هر موردی را با ما در میان بگذارید.

روش کار ما برای انجام پروژه MSP به صورت حرفه ای

مدیریت پروژه های شما را در نرم افزار Microsoft Project با سطح کیفی عالی و رعایت تمامی اصول انجام خواهیم داد. هنگام انجام پروژه دانشجویی MSP، همه جزئیات لازم را با دقت کامل لحاظ می کنیم. در حال حاضر، نسخه های 2007 تا 2021 مایکروسافت پراجکت به طور رایج مورد استفاده قرار می گیرند. سفارش انجام MSP را برای تمامی این نسخه ها، و دیگر نسخه های کمتر رایج، پذیرا هستیم.

متخصصان ما با بینش و تجربه چندین ساله خود، می توانند با ظرافت چه تمام تر، وظایف پروژه را تعیین کرده، منابع را تخصیص داده و زمان بندی و بودجه بندی مناسب را انجام دهند. همچنین اگر از نسخه آنلاین MSP استفاده می کنید، می توانیم برای تکمیل پروژه به صورت همکاری محور با دیگر اعضای تیم در خدمت شما باشیم. تهیه گزارش، راه نامه (Roadmap) و صفحات زمانی (Timesheet) از دیگر خدمات ما هستند.

انجام پروژه MSP حرفه ای

طراحی خطوط زمانی و نمودار گانت (Gantt Chart)

یکی از مهم ترین ابزارهای MS Project، خطوط زمانی یا Timeline ها هستند. ما با بهره گیری از این ابزار، زمانبندی وظایف پروژه، تاریخ ها و میزان پیش روی پروژه را به طور دقیق تعیین می کنیم. مقیاس های زمانی یا timescale را نیز مطابق با درخواست شما تنظیم خواهیم کرد. حتی فرمت timeline را به طور اختصاصی انجام می دهیم.

نرم افزار MSP، به طور پیش فرض، نمودار گانت را بر اساس خطوط زمانی ترسیم می کند. ما نیز فرمت بندی های لازم را مطابق با درخواست شما روی این نمودار انجام می دهیم. تعداد زیادی تمپلیت (template) برای انجام تخصصی و سریع نمودارها و فایل های .mpp در اختیار داریم.

تخصیص منابع (resource planning)

برای انجام پروژه MSP، در این نرم افزار سه نوع کلی از منابع تعریف شده است. این ها عبارت اند از:

  • منابع انسانی (مانند کارکنان، کارمندان، مدیران، پیمانکاران و غیره)
  • منابع مادی (مانند تجهیزات)
  • منابع مالی (مانند هزینه ها و بودجه)

متخصصان ما تاکنون در پروژه های مدیریتی گوناگون مشارکت داشته اند. آن ها با نگاه عمیق خود، می توانند بهترین برنامه را برای تخصیص انواع مختلف منابع هنگام انجام سفارش شما در نظر بگیرند. چالش های تخصیص منابع را نیز به روش تسطیح منابع (resource leveling) برطرف خواهیم کرد.

کار با انواع تقویم MSP Project و تعیین روزهای کاری

از آنجایی که انواع منابع در MSP متفاوت اند، برنامه های کاری برای هر یک نیز متفاوت خواهد بود. بدیهی است که ما از انواع تقویم کاری استفاده می کنیم. با این روش، به جز روزهای کاری عادی، مواردی چون روزهای کاری غیر استاندارد، تعطیلات و هر برنامه زمانی غیرعادی را لحاظ خواهیم کرد. انواع تقویم مورد استفاده ما در MS Project عبارت اند از:

  • تقویم پایه (استاندارد، شیفت شب)
  • تقویم پروژه
  • تقویم منابع
  • تقویم وظایف

افزودن ره شمارها (milestone)

ره شمار ها یا مایلستون ها، بخش مهمی از پروژه را تشکیل می دهند. ره شمار ها را به فایل .mpp شما می افزاییم تا تکمیل یک فاز معین، مراحل تاییدیه یا هر رویداد دیگری در طول پروژه را تعریف کرده باشیم. بدین ترتیب، مشخص خواهد شد که آیا پروژه مربوطه در مسیر درست حرکت کرده است یا خیر. طول مدت (duration) ره شمارها را نیز با بررسی جوانب گوناگون تعیین می کنیم.

نمایش مسیر بحرانی در Microsoft Project

مسیر بحرانی یا Critical path، به زنجیره ای از وظایف می گویند که از نظر زمانی بر تکمیل پروژه اثرگذار است. اگر یکی از وظایف مسیر تغییر کند، آنگاه برنامه کل پروژه جابجا خواهد شد. تلاش میکنیم تا بهینه ترین و منطقی ترین مسیر بحرانی را برای پروژه شما تعریف کنیم. بهترین راهکار ما برای این کار، استفاده از نمودار گانت خواهد بود.

تنظیم خط مبنا (baseline) در انجام پروژه MSP

خط مبنا، وضعیت پایه ای است که همه حالات یک برنامه بر اساس آن سنجیده می شوند. تنظیم خط مبنا را جزء مهم ترین ابزارها در نرم افزار MS Project به شمار می آوریم. برنامه های زمانی ثابت، هزینه ها یا چشم انداز اولیه پروژه و دیگر موارد را به عنوان خط مبنا برای پروژه شما تعریف خواهیم کرد. آنگاه امکان ارزیابی نحوه پیش روی پروژه آسان تر می گردد.

استفاده از تخته وظایف در انجام پروژه MSP

مایکروسافت پراجکت، ابزاری تحت عنوان Task board یا تخته وظایف در اختیار کاربران قرار می دهد. ما از این ابزار، برای تشخیص، تعیین و بهینه سازی وظایف بهره می بریم. ابزار Task board، مجموعه وظایف یک پروژه را به صورت تصویری نشان می دهد. این گونه بهتر خواهیم توانست تا روی وظایف کار کنیم.

تبدیل فایل مایکروسافت پراجکت (mpp) به دیگر فرمت ها

اگر بخواهید فایل MSP خود را به هر فرمت دیگری تبدیل کنید، این کار را برایتان انجام خواهیم داد. می توانیم فایل .mpp شما را با فرمت ورد، اکسل، متن، پی دی اف، عکس و غیره نیز تحویل دهیم.

سفارش انجام پروژه MSP در دانشجو پروژه

متخصصان ما برای انجام پروژه MSP، دوره های آموزشی مربوطه را با دریافت مدارک معتبر گذرانده اند. همچنین تمامی آن ها، سال ها در زمینه انجام پروژه دانشجویی MSP تجربه دارند. بنابراین تمامی جوانب پروژه شما را به بهترین نحو رعایت خواهند کرد. همچنین با ثبت سفارش در موسسه ما، از خدمات گوناگونی چون انجام پروژه دانشجویی فوری، مشاوره رایگان، خدمات تکمیلی، ارتباط 24 ساعته و ضمانت 100% بهره مند خواهید شد.

انجام پروژه دانشجویی MSP با کمترین هزینه

پرسش های متداول

نرم افزار مایکروسافت پراجکت (MS Project) چه کاربردی دارد؟

نرم افزار MSP مایکروسافت ابزاری برای مدیریت پروژه است. با استفاده از آن می توانیم ساخت برنامه زمانی، تخصیص منابع، تعیین وظایف و دیگر موارد مرتبط با مدیریت انواع پروژه را انجام دهیم.

آیا امکان سفارش پروژه برای نرم افزارهای مشابه با MSP وجود دارد؟

مایکروسافت پراجکت از دیگر نرم افزار ها رایج تر است. بنابراین ما نیز انجام پروژه های مدیریت پروژه این نرم افزار تمرکز کرده ایم. البته امکان انجام پروژه های مدیریت پروژه با برخی از دیگر نرم افزارهای مشابه در موسسه دانشجو پروژه وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

انجام پروژه MSP چقدر طول می کشد؟

زمان تحویل پروژه بستگی به جزئیات و حجم سفارش  شما خواهد داشت. اگر زمان کمی برای پروژه خود دارید، می توانید در هنگام سفارش به ما اعلام کنید تا سفارش شما را به صورت فوری تکمیل کنیم.

سایر خدمات دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *