انجام پروژه SPSS

تحلیل آماری با SPSS، یکی از اموری است که دانشجویان در بسیاری از رشته های دانشگاهی با آن سروکار دارند. اما آموزش نرم افزار SPSS و کار با آن زمان بر خواهد بود. در این مواقع، بیشتر دانشجویان تصمیم می گیرند تا انجام پروژه دانشجویی SPSS خود را به متخصصان این نرم افزار بسپارند. خدمات ما نیز در همین راستا هستند. در این مطلب، درباره کاربرد SPSS، جنبه های گوناگون آن و نحوه انجام پروژه SPSS در موسسه ما بیشتر آشنا خواهید شد. ثبت سفارش پروژه SPSS در موسسه ما به صورت آنلاین امکان پذیر است.

با پذیرش سفارش انجام پروژه SPSS شما، تلاش میکنیم تا بار بزرگی را از دوش شما برداریم. البته به صورت همزمان، راهنمایی های علمی و تخصصی لازم را مطابق با درخواست مشتریان ارائه خواهیم کرد تا گامی در راستای ارتقای مهارت های ایشان برداشته باشیم. جهت آشنایی بیشتر با خدمات انجام پروژه دانشجویی و انجام پروژه اس پی اس اس در موسسه دانشجو پروژه، می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و خدمات مشاوره رایگان دریافت کنید.

برای انجام پروژه SPSS خود به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 16 دقیقه

فهرست مطالب

انجام پروژه تحلیل داده با SPSS

نرم افزار پکیج آماری علوم اجتماعی (SPSS)، یکی از نرم افزارهای پرکاربرد متعلق به شرکت IBM است. این نرم افزار ابتدا فقط برای تحلیل آماری در حوزه های علوم اجتماعی به کار می رفت. اما بعدها کاربرد آن به همه حوزه های علمی و تخصصی گسترش یافت. این استفاده گسترده از اس پی اس اس سبب شد تا ما در موسسه دانشجو پروژه، خدمات ویژه انجام پروژه دانشجویی SPSS را برای همه رشته ها در نظر بگیریم.

سفارش تمامی انواع پروژه SPSS را پذیرا هستیم. ساده ترین و پیچیده ترین مدل های مورد نظر شما را با استفاده از ابزارهای تحلیلی و محیط مدل سازی تصویری این نرم افزار، در پروژه تان اعمال می کنیم. هرگونه سفارش مرتبط با استخراج داده، آمارگیری، تحقیقات بازاریابی، تحلیل آموزشی، سلامت و پزشکی، مهندسی و غیره را در SPSS به بهترین نحو انجام خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما در زمینه SPSS و دریافت مشاوره رایگان، می توانید با ما تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.

انجام پروژه SPSS
انجام پروژه SPSS حرفه ای در دانشجو پروژه

خدمات تخصصی انجام پروژه SPSS در دانشجو پروژه

SPSS چهار برنامه و عملکرد اصلی دارد. ما با بهره گیری از این چهار عملکرد اصلی، و دیگر ابزارهای نرم افزار SPSS، انواع تحلیل داده پیشرفته و ساده را برای دانشجویان و پژوهشگران گرامی به انجام می رسانیم. ثبت سفارش پروژه SPSS در موسسه ما، تنها چند دقیقه طول می کشد. می توانید از طریق تماس تلفنی، پیامک، شبکه های اجتماعی، وب سایت یا نشانی ایمیل ما، برای ثبت سفارش پروژه دانشجویی اقدام نمایید.

کار با برنامه آماری SPSS

یکی از مهم ترین بخش های SPSS، برنامه آماری آن است. با استفاده از ابزارهای آماری پایه در این برنامه، سفارش پروژه دانشجویی SPSS شما را با نگاه عمیق علمی تکمیل خواهیم کرد. ابزارهای مربوط به فراوانی ها، جداول تقاطعی و آمار دو متغیره، مهمترین ابزارهای مورد استفاده ما در این بخش هستند.

کار با برنامه مدل سازی SPSS

رویه های آماری پیشرفته ای در نرم افزار SPSS وجود دارد که به کمک آن ها، مدل های پیش بینی را می سازیم و اعتبارسنجی می کنیم.

آنالیز متن و برنامه آمارگیری (Survey)

با استفاده از این بخش، پروژه SPSS در ارتباط با تحلیل بازتاب ها و آمارگیری را به طور مستحکم پیش خواهیم برد. با این روش، چشم انداز مناسبی برای برنامه های عملی پژوهشگر به دست می آوریم.

طراحی بصری و درج نمودار هنگام انجام پروژه دانشجویی SPSS

مراجعه کنندگان عزیز دانشجو پروژه ممکن است انواع داده را برای سفارش پروژه SPSS خود در اختیار ما بگذارند. داده های شما از هر نوع و مربوط به هر حوزه ای باشند، می توانیم با ابزارهای طراحی بصری این نرم افزار، آن ها را به نمودارهای مختلف تبدیل کنیم؛ ازجمله:

 • نمودار تراکم
 • نمودار جعبه ای
 • نمودار میله ای، خطی و کیکی
 •  نمودار Q-Q و P-P
 • هیستوگرام
 • نمودار پراکندگی

درج انواع متغیر و اعمال توابع محاسباتی روی آن ها

در نرم افزار اس پی اس اس، متغیرهای گوناگونی مانند متغیرهای پولی، تاریخ، نشانه های علمی، متغیر های رشته، متغیر کاما، متغیر دات و غیره به کار می روند. با بررسی دقیق موضوع انجام پروژه دانشجویی اس پی اس اس شما، متغیرها را به درستی انتخاب و جایگذاری می کنیم. برای متغیرهای عددی، مقادیر مناسب را اختصاص می دهیم و مقیاس متناسب را تعیین می کنیم. نام و خصوصیات (properties) متغیر را با توجه به الزامات پروژه شما و بررسی های تخصصی، درج می کنیم. همچنین انواع پروسه ها و توابع (function) محاسباتی را روی متغیرها اعمال خواهیم کرد.

انجام پروژه SPSS برای آمار توصیفی و فراوانی

نرم افزار SPSS دو گزینه اصلی برای محاسبات آماری در اختیار ما می گذارد. یکی آمار توصیفی و دیگری فراوانی ها هستند که متخصصان ما هر دو را مطابق با الزامات پروژه شما به کار خواهند گرفت. آمار توصیفی یعنی مفاهیم آماری پایه از جمله میانگین، میانه، طیف و انحراف استاندارد. فراوانی ها نیز شامل مواردی چون چارک ها، صدک ها و به طور کلی، آمار پراکندگی می شوند. هنگام انجام پروژه اس پس اس اس شما، متغیرها و روش های تحلیلی مناسب را برای هر دو دسته از محاسبات آماری لحاظ خواهیم کرد.

تبدیل اکسل به SPSS و تبدیل SPSS به اکسل

اگر داده های شما برای پروژه دانشجویی SPSS به صورت فایل اکسل هستند، نیازی به نگرانی نیست. تبدیل اکسل به SPSS را برای شما انجام خواهیم داد. همچنین می توانیم فایل های SPSS تحویلی را با فرمت اکسل آماده و برایتان ارسال کنیم. انجام پروژه اکسل دانشجویی نیز در موسسه دانشجو پروژه پذیرفته می شود.

درج تمامی جزئیات تخصصی هنگام انجام پروژه دانشجویی SPSS

 • افزودن متغیرهای ترتیبی، اسمی و مقیاسی
 • ساخت خلاصه آماری پنج عددی شامل مینیمم، چارک اول، میانه، چارک سوم و ماکزیمم
 • یافتن دامنه میان چارکی
 • ساخت جدول فراوانی
 • مقایسه داده ها با مقیاس های متفاوت بر اساس نمره z
 • دیگر موارد

قیمت انجام پروژه های SPSS چقدر است؟

سیاست تعیین قیمت پروژه SPSS در موسسه ما، به صورت چند عاملی و هوشمند است. این یعنی ما برای تعیین هزینه سفارش SPSS، عوامل مختلفی را در نظر میگیریم تا منصفانه ترین قیمت را به مشتریان خود اعلام کنیم. بدین ترتیب، قیمت پروژه به صورت پله پله افزایش می یابد و هیچ گونه هزینه اضافی به مشتریان گرامی تحمیل نخواهد شد. برخی از عوامل موثر در قیمت انجام پروژه SPSS عبارت اند از:

 • موضوع و هدف انجام پروژه
 • رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، درس و واحد مرتبط با پروژه
 • نیاز به درج نمودارهای پیشرفته، فرمول ها و توابع پیچیده و دیگر المان ها
 • حجم داده های مورد تحلیل و حجم کلی سفارش
 • زمان موجود برای انجام سفارش پروژه SPSS فوری یا عادی
 •  تهیه فایل های جانبی pdf – jpg – xlsx – ppt – docx – …
 •  زبان پروژه (فارسی یا انگلیسی)

مراحل ثبت سفارش پروژه SPSS

همه سعی ما بر آن بوده است تا فرایند ثبت سفارش پروژه آنلاین و تلفنی را برای مشتریان خود تسهیل کنیم. شما می توانید تنها در چند دقیقه، سفارش خود را برآورد هزینه و ثبت نهایی نمایید.

1- ارسال جزئیات سفارش پروژه SPSS

به عنوان نخستین گام، می توانید با پشتیبانان ما تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید. راه های ارتباطی ما شامل شماره تماس دانشجو پروژه، پیامک و شبکه های اجتماعی می شوند. سپس جزئیات سفارش خود را به ما اطلاع دهید. پشتیبانان ما به صورت آنی پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

2- بررسی سفارش و اعلام هزینه

پس از دریافت جزئیات سفارش SPSS دانشجویی یا حرفه ای از شما، آن را بررسی کرده و هزینه اش را طی چند دقیقه به اطلاعتان می رسانیم. در صورت موافقت شما با هزینه اعلامی، کسری از هزینه از شما دریافت شده و سفارش ثبت نهایی می شود. آنگاه متخصصان ما بلافاصله کار انجام پروژه دانشجویی اس پی اس اس شما را آغاز می کنند.

3- تحویل سفارش

سفارش پروژه اس پی اس اس شما دقیقا در تاریخ و ساعت اعلام شده برایتان ارسال می شود. پس از ارسال فایل، می توانید آن را بررسی نمایید و در صورت وجود هرگونه خطای جزئی، آن را به ما اطلاع دهید. فورا خطا را برطرف می کنیم و فایل دوباره برایتان ارسال می شود. البته انجام سفارش پروژه دانشجویی در موسسه دانشجو پروژه به صورت کاملا تخصصی و با ویرایش و بازبینی چندباره خواهد بود. درنتیجه فایل های تحویلی نهایی، عاری از هرگونه ایراد هستند.

13 ویژگی باورنکردنی سفارش انجام پروژه SPSS دانشجویی در وبسایت دانشجو پروژه

در این بخش به معرفی مزایای سفارش پروژه SPSS در وبسایت دانشجو پروژه می پردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

1- مشاوره تخصصی SPSS

در موسسه دانشجو پروژه، جلسات مشاوره برای همه مراجعه کنندگان، شامل افرادی که ثبت سفارش داشته اند یا نداشته اند، به صورت کاملا رایگان ارائه می شود. در این جلسات، مشاوران ما درباره کلیات نحوه انجام پروژه SPSS شما را راهنمایی می کنند. همچنین می توانید درباره فرآیند ثبت سفارش، قیمت پروژه SPSS و دیگر موارد از ما سوال کنید.

در صورت درخواست مشتریان، جلسات مشاوره تخصصی را در ارتباط با سفارش پروژه SPSS به آن ها ارائه خواهیم کرد. طی این جلسات، مشتریان را به صورت کاملا دقیق و عمقی از تمامی جزئیات پروژه شان آگاه می کنیم. نحوه کار با نرم افزار اس پی اس اس، روش های تحلیل آماری، متغیرها، فرمول ها و توابع ریاضی، انواع داده، نتایج و غیره، همگی به طور تخصصی به مشتریان آموزش داده می شوند.

2- ارائه نمونه کار

تا به امروز، صد ها سفارش SPSS آنلاین تخصصی را با جلب رضایت کامل مشتریان بزرگوار به انجام رسانده ایم. متخصصان ما از تسلط علمی کامل بر روش های تحلیل، مفاهیم علم آمار، ابزارهای اس پی اس اس، رویکردهای ریاضیاتی و غیره برخوردارند. می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست دانلود نمونه SPSS را با ان ها مطرح نمایید.

3- ارائه فایل راهنمای علمی / آماری

در صورت درخواست شما، فایل های راهنمای علمی را به صورت پیوست برای انجام پروژه دانشجویی SPSS ارسال می کنیم. با مطالعه این فایل ها، شما از نحوه انجام سفارش و جزئیات تخصصی آن اطلاع پیدا می کنید. فایل ها بنا به درخواست شما به صورت ورد، پی دی اف، صوتی، عکس و غیره خواهند بود.

4- ارتباط پیوسته 24 ساعته با مشتریان

ارتباط با مشتریان برای ما از اولویت ویژه ای برخوردار است. تیم پشتیبانی ما به صورت مسئولانه، در هر ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته (حتی ایام تعطیل) با شما در ارتباط هستند. آن ها در سریع ترین زمان ممکن به تمامی پیام ها و تماس ها پاسخ می دهند و صبورانه به دغدغه ها و پرسش های شما بزرگواران رسیدگی خواهند کرد.

5- ضمانت 100% فایل ها

مسئولیت هرگونه ایراد، خطا، یا نارسایی احتمالی در فایل های تحویلی کاملا بر عهده تیم دانشجو پروژه خواهد بود. چنین مواردی را به سرعت پیگیری و رفع خواهیم کرد. هرگونه نارضایتی احتمالی مشتریان پس از تحویل فایل را فورا برطرف می کنیم. لازم به ذکر است که تمامی فایل ها پیش از تحویل، بارها توسط کادر مجرب موسسه مورد بازبینی و ویرایش تخصصی قرار می گیرند. بنابراین احتمال وقوع هر گونه خطای جزئی، بسیار ناچیز خواهد بود.

6- امکان ویرایش، بازبینی و تغییر فایل پس از تحویل

پس از تحویل فایل در موعد مقرر، همچنان برای خدمت رسانی بیشتر به شما بزرگواران آماده هستیم. هر گونه تغییرات تازه ای که مد نظر مشتریان باشد را در فایل اعمال و دوباره آن را ارسال خواهیم کرد.

7- انجام پروژه دانشجویی SPSS به زبان فارسی و انگلیسی

بیش از 10 سال است که با دانشجویان و دانشگاهیان در سرتاسر جهان برای ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی همکاری داشته ایم. متخصصان SPSS ما، پروژه های مختلفی را به هر دو زبان انگلیسی و فارسی به انجام رسانده اند. با استانداردهای تحلیل آماری بهترین دانشگاه های دنیا به خوبی آشنایی داریم. پروژه شما را بنا به درخواستتان، به یکی از دو زبان فارسی یا انگلیسی، تکمیل خواهیم کرد. امکان سفارش پروژه SPSS آنلاین به دیگر زبان های زنده دنیا نیز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره، شماره تماس های ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان بزرگوار هستند.

انجام پروژه دانشجویی SPSS
سفارش پروژه دانشجویی SPSS

8- انجام پروژه SPSS فوری

در دنیای امروز، زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. البته در مورد امور تحلیلی و مسائل آماری، اهمیت زمان آشکار تر می شود. اگر برای انجام پروژه دانشجویی SPSS خود عجله دارید، دیگر نیازی به نگرانی نیست. سفارش SPSS فوری شما را در سریع ترین زمان ممکن ثبت و تکمیل خواهیم کرد. این سفارش ها را در اولویت قرار می دهیم و به صورت فشرده، زودتر از زمان عادی برای شما ارسال خواهیم کرد.

9- پذیرش سفارش SPSS آنلاین برای تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی

در موسسه دانشجو پروژه، برای انجام پروژه SPSS، هیچ محدودیتی از نظر رشته تحصیلی یا حوزه فعالیت وجود ندارد. ما تیم بزرگی از متخصصان را در اختیار داریم که جز فارغ التحصیلان رتبه بالا از بهترین دانشگاه های ایران و جهان هستند. بنابراین، حتما متخصصانی که با رشته تحصیلی شما آشنایی دارند، سفارش پروژه دانشجویی SPSS شما را بر عهده می گیرند.

10- تهیه اکسل، پاورپوینت و ورد برای اس پی اس اس

تمامی فرمت های آفیس مورد نظر برای سفارش پروژه تحلیل آماری اس پی اس اس را برای مشتریان گرامی تهیه و ارسال خواهیم کرد.

11- تهیه انواع فرمت اصلی و جانبی برای پروژه شما

هرگونه فایل جانبی مورد نیاز را به عنوان پیوست برای مشتریان گرامی تهیه کرده و ارسال می کنیم. این ها می توانند شامل فایل های راهنما، فایل های تصویری نمودارها و المان ها، ویدیو، فایل صوتی، فایل های آماده برای چاپ و دیگر موارد باشند. انواع فرمت ها بنا به درخواست شما ارسال خواهد شد؛ مانند:

 • فرمت اصلی .sav
 • pdf – rtf – docx – txt
 • فایل های عکس مانند jpg  و  jpeg و  png و bmp و غیره
 • فایل های صوتی و تصویری از جمله: mp3 و  wav و avi و  mp4 و  mkv و غیره

12- تحویل به موقع

اولویت ویژه ای برای زمان ارسال پروژه های اس پی اس اس قائل هستیم. به خوبی می دانیم که اساتید و ناظران پروژه، زمان تحویل مشخص و سختگیرانه ای برای انجام پروژه دانشجویی SPSS تعیین می کنند. دقیق بودن زمان تحویل فایل را جز مسئولیت های اصلی و تعهدات جدی خود تلقی می کنیم.

13- حفظ حریم خصوصی مشتریان

پر واضح است که اطلاعات مشتریان، از جمله اطلاعات شخصی (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، رشته تحصیلی و غیره) و اطلاعات سفارش (توضیحات، فایل های راهنما، فایل های پروژه) به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ می مانند. این اطلاعات فقط برای بهبود کیفیت خدمت رسانی به مشتریان بزرگوار در مورد سفارش مربوطه مورد استفاده قرار خواهند گرفت و از آن ها در هیچ زمینه دیگری استفاده نخواهد شد.

سخن پایانی

نرم افزار SPSS امروزه برای تحلیل آماری در حوزه های مختلفی علمی-پژوهشی به کار می رود. دانشجویان رشته های مختلف دانشگاهی، از این نرم افزار برای انجام پروژه های دانشجویی خود بهره می گیرند. به دلیل عدم آشنایی کافی برخی دانشجویان با این نرم افزار و زمان بر بودن آن، تصمیم گرفتیم تا خدمات انجام پروژه SPSS را به این عزیزان ارائه کنیم. انجام پروژه دانشجویی SPSS در موسسه دانشجو پروژه، توسط متخصصانی که بر جنبه های علمی، آماری و تحلیلی این کار کاملا مسلط هستند، پذیرفته می شود.

انجام پروژه SPSS دانشجویی را به دانشجو پروژه بسپارید

پرسش های متداول

قیمت پروژه SPSS در دانشجو پروژه چگونه محاسبه می شود؟

ما برای برآورد هزینه انجام پروژه SPSS، عوامل مختلفی را در نظر می گیریم. زمان باقیمانده تا تحویل، پیچیدگی عنوان، موضوع و هدف پروژه، حجم داده های اولیه، رشته و مقطع تحصیلی، واحد درسی مشتریان و نیاز به تهیه نمودار و فرمول های پیچیده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت انجام پروژه SPSS هستند.

تفاوت اکسل با SPSS در چیست؟

هر چند تحلیل آماری با نرم افزار اکسل نیز ممکن است، اما اس پی اس اس ابزارهای تخصصی ویژه تری برای کار با داده ها دارد. درنتیجه، تحلیل آماری با SPSS دقیق تر، سریع تر و تخصصی تر انجام خواهد شد.

نرم افزار SPSS چه کاربردی دارد؟

این نرم افزار ابتدا برای تحلیل آماری در علوم اجتماعی به کار می رفت. امروزه، از آن برای تحلیل آماری و امور مرتبط با آن در حوزه های مختلف علمی و انجام پروژه دانشجویی SPSS تمامی رشته ها استفاده می کنند.

چگونه ثبت سفارش پروژه SPSS را در موسسه دانشجو پروژه انجام دهیم؟

برای ثبت سفارش پروژه دانشجویی آنلاین در موسسه ما، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. تماس تلفنی، پیامک، شبکه های اجتماعی و صفحه ثبت سفارش سایت دانشجو پروژه، برخی از این راه ها هستند.

سایر خدمات دانشجو پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *